# Şeytan # [ TırsanLar oKumasın ]

zabreTR

New member
1-) kötü şeyde desen,3 harflide desen,cinde desen bi kısmıyla aynı dünyayı paylaşıyoruz
2-) şeytan bizzat sadece evliyalar için yeryüzüne iner ve onları kandırmak için herşeyi yapar normal insanlar için zahmet edip gelmez =) görülen başka bişeydir
Her insana özel bir şeytan vardır yaptıgın amellerle onu kuvvetlendirir yada zayıflatırsın...Herkesin 1 şeytanı ve 2melegi yanında hazırdır hatta daha fazlası...

UnDi

New member
Her insana özel bir şeytan vardır yaptıgın amellerle onu kuvvetlendirir yada zayıflatırsın...Herkesin 1 şeytanı ve 2melegi yanında hazırdır hatta daha fazlası...
senle uğraşanlar şeytanın çoçuklarıdır bizzat şeytan sadece alimleri kandırmak için iner demek istemiştim ifade edemediysem k.bakma

TRSerKan

New member
Bilenler Bilir.. Benimde Uzaylı Arkadaşım Var Adı Marvin Çoğunuz Bilir. Marvin ile Olan Maceramı ;)

SEYDİALİ

seyri alem
cokkk gomık :)

cınlerden bahsederken kötu varlıklar diye bahsedin niye onlar bunu anlamıyacak mı

ordan bir cın sunu diyecek ee abi bizden bahsetmedi dediki kötü varlıklar bir sorun yok :durdurun:

TAURUS

unutulur mu??
ben diyanete mail attım cin deyince yanımıza gelir mi diye... zaten cinlerle insanlar iç içe yaşar siz şuan bunu okurken bile yanınızda 3 5 cin olabilir demenize gerek yok diye cevap yazmışlardı....