Şerefsizliğin bu kadarı(Herkes okusun lütfen)

ns37

New member
resmen şerefsizlik bu.sözde özgürlük götürüyorlar şerefsizler.önce işkence yapıp ardından da asit döküyolar.bu kadarı da fazla ama.bunlar insanlık dışı.artık birileri bu konuda bişeyler yapmalı.daha fazla sesiz kalamayız.lütfen Amerikan mallarını alma konusunda daha hassas davranalım.bakın işte.o coca colalara verdiğimiz paralar nerelere gidiyor.(resimler hackhell korku bölümünden)

ns37

New member
resimler var zaten.hackhell.net i kullanın.

ns37

New member
FLeTCh®' Alıntı:
ama bu soruna çözüm Amerikan mallarını boykot etmek değil
elimizden başka birşey geliyosa onu söle de yapalım...

free!

artık yok...
boykot a destek ancak pskilojik açıdan zararlı resimler..
rahatsızolanlar olabilir arkdaşlar..

AdmiX

New member
ancak insan insana kötülük yapabilir..., sınavdayız, elbet sınav süresi dolcak.. o zaman o zulüm işliyenler Allah (cc)'dan belalarını bulucaklar ben başka bişi demiyorum..

justreal08

New member
abicim biz ne kadar boykot etsekte bu olaylar devam edicek boykotla olucak sey diil bu

ns37

New member
justreal08' Alıntı:
abicim biz ne kadar boykot etsekte bu olaylar devam edicek boykotla olucak sey diil bu
hiçbirşey yapmamaktan iyidir..

psm6

New member
hz.ibrahimi nemrut ateşe attığında karıncanın biri ağzında su taşıyormuş bunu gören çakal ağzındaki suyla ateşi söndüreceğini mi sanıyorsun karınca cevap vermiş hiç olmazssa safımı belli etmiş olurum.....
boykot belki etkisiz gibi gelebilir ama en azından safımız belli olur

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
ns37' Alıntı:
elimizden başka birşey geliyosa onu söle de yapalım...
şimdi şu var bu yapılacak boykot 100-200 kişinin biraya gelmesiyle yapılabilecek bişey değil.Dünya'da milyarlar seviyesinde rakamlara ulaşılmadıkça ve ülkeler tarafından devlet politakası haline gelmedikçe çok bir anlamı yok.sen ben o 500 kişi daha bu malları almayız ama gider hükümet milyar dolarlık ihale verirse bu iş olmaz.

Amerika'nın bu yanlış tutumunu değiştirmesi için bireysel hareketler yerine devletler bazında tepkilerin gelmesi lazım.

Onun için şu anda üzülmekten ve kınamaktan başka yapabilecek birşeyimiz yok malesef :(

karşıt olmamız güzel tabi.
Dünya'da bu kadar karşıt varken Amerika'da bunları yapmaktan çekinecek bir gün.
Umarım o günleri de görürüz :(

HTML