Şehide mektup

fatihozel

New member
J.KOM.ER NURİ YESUGAY 22 EYLÜL 1996 DA HAKKARİ ÇUKURCA ÇOCUK TEPESİNDE Bölücü Terör Örgütü MENSUPLARI TARAFINDAN ŞEHİT EDİLDİ
Şehide Mektup

KARDESİM CANIM YİĞİDİM 9 SENE OLDU DİMİ HALA KULAĞIMDA BİLİYOR MUSUN KORDONA ÇIKIP

GEZİCEK SOYLE KARSIYAKAYA DOĞRU DALICAK VE BİTTİ DİYECEKTİK OLMADI BE YİĞİDİM NASİP..

OLMADI NERDEN BİLEBİLİRDİK HAİN BİR PUSUDA ŞEHADET ŞERBETİNİ İÇECEĞİNİ AMA SANA ANT

OLSUN TÜM SEHİTLERİM USTUNE ANT OLSUN Kİ HESABINIZ ER YADA GEÇ SORULACAK NASIL NASIL

SORMAMKİ HER GECE KULAĞIMGA O SEREFSİZLERİN SENİ ŞEHİT ETTİKTEN SONRAKİ

KAHKAHALARI NASIL NASIL SOYLE BANA ŞEHİDİM NASIL UNUTABİLİRİM BU GÜN YANINA GELDİM

UYUYORDUN RAHATSIZ ETMEDİM BİRAZ KONUSTUM KENDİ KENDİME DEDİMKİ ÖLMEDİ ÖLMEDİ

BU KADAR KARDES BOŞUNA ÖLMEDİ NE DİYOR DU MUSTAFA KEMAL PAŞA YA İSTİKLAL YA ÖLÜM

SİZLER RAHAT UYUYUYUN ŞEHİDİM RAHAT RTE YE İNAT APO YA İNAT BİR CÜMLE BOLUCUYE İNAT

VATAN SAĞOLSUN DER YURURUZ ATESE ELBET ELBET BULUŞURUZ MAHŞERDE VE SARILIRIZ

SIMSIKI BİRBİRİMİZE DERİZ Kİ VATAN SAĞOLSUN VATAN SAĞOLSUN VATAN SAĞOLSUN

J.KOM.ER NURİ YESUGAY 22 EYLÜL 1996 DA HAKKARİ ÇUKURCA ÇOCUK TEPESİNDE Bölücü Terör Örgütü MENSUPLARI TARAFINDAN ŞEHİT EDİLDİ

wolverinali

New member
Allah hepsini kahretsin Keşke anlasalr ;

TÜRKİYE TÜRKTÜR! TÜRK KALACAK!

Kürtler nankörler BATI da Doğudan bin beter yerler varr ama mutlular vatanlarında yaşıyorlar .Size TÜRK vatandaşlarına yapılmayan yardım yapılıypo ama siz vergi bile vermiyorsunuz gerçi siz kendi aç komşunuza bile yardım etmiyecek kadar bencil bir halksınız.Kaçakçılık,uyuşturucu ne ararsanız sizde her pisliği yapar huzur bozarsınız.
Eğer ülke istiyorsanız ömrü 50 yılı geçmez dağılır(Aşiretler yüzünden).Sizde o düzen yok ama şuan toprak alabilceğiniz son yerde bulunuyorsunuz ülkeleri devirdi bu ırkk 3 kıtaya hükmetti 3-5 teröriste boyun eğmeyiz kaybımız yok şehitlerimiz onurumuzdur...
ŞEHİTLER ÖLMEZ

VATAN BÖLÜNMEZ​

:angry :angry :angry :angry :angry :angry :angry :angry:angry :angry :angry :angry :angry :angry :angry :angry :angry :angry :angry :angry :angry :angry :angry :angry

icim parcalaniyoo sehit analarini gorunce yaa
ama maalesef o damgalaklar da endi leslerini sehit olarak goruyoo
cahillik abicim daha sehitlik mertebesinin ne demek oldugunu bile bilmiyorlar

dnzcnsn

New member
gerçekten üzücü olaylar.bu işten kim ka^rlı çıkacak,sonunda kazanan kim olacak,yada gerçekten bir kazanç olacakmı yoksa hepimiz kaybetmişmi olacağız.oyuna gelmeyelim yurttaşlar.hepimiz bu vatanın parçasıyız.bazı güçlerin oyununa gelmeyeceğiz.bu kavganın sonu yok.tüm şehitlerimize allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyorum

S

SiR ReaLiST

Guest
Yakınlarına Başsağlığı Diliyorum Paylaşım İçin Teşekkürler...

HTML