Şarkı Sözü İsteklerinizi Buradan Alalım

Arkadaşlar ben aylar önce Sagopa Kajmer Feat. Obscure disorder & Shi 360 - We Got Rhymes' in İnglizce sözlerini istemiştim ama sadece şarkının Türkçe olan sözlerini vermişler!! Türkçe olan bölümü bulmak kolay!! Ama İngilizce olan bölümü hiç bi yerde bulamadım!!

Elinde olan aradaşlar varsa veya bulabilecekler varsa benimle paylaşırlarsa sevinirim!!

Herkese İyi Forumlar

61OFLAZ61

New member
Ben Bu Grubun Feluka - Sise Gidelim Şarkı Sözlerini Aradım Ama Bulamadım eğer bulabilirseniz sewinirim...

MaLum-kişi

Hbeşer-i KamilH
sahtiyan & buura rap kanında

adlı parçanın nerede aradımsa bulamadım sözlerini rica etsem bulabilirmisiniz

bibelo

New member
Şarkıyı Bulamadım,Yardım Lütfen...

Arkadaşlar bi şarkı var ama ne ismini biliyorum ne nerde çaldığını biliyorum.Sadece nakaratını türkçe bişeye benzetmiştik orasını biliyorum.Nakaratta "Naptın napıyo yada naptın abi" gibi bişey diyodu :D biraz komik gelicek ama hatırladığım sadece bu var.Bilen varsa yardım ederse çok sevinicem,kaç gündür bu şarkıyı arıyoruz....:D:D

Ata Kızı

Angel Of Revenge
Arkadaşlar bi şarkı var ama ne ismini biliyorum ne nerde çaldığını biliyorum.Sadece nakaratını türkçe bişeye benzetmiştik orasını biliyorum.Nakaratta "Naptın napıyo yada naptın abi" gibi bişey diyodu :D biraz komik gelicek ama hatırladığım sadece bu var.Bilen varsa yardım ederse çok sevinicem,kaç gündür bu şarkıyı arıyoruz....:D:D

Şarkı sözü isteklerinizi lütfen buraya yazınız...

Konunuz taşınmıştır..