ŞaKA yaPIORduK hAMilE KalDIm

CracK

New member
ORJİNAL HABER

Arkadaşımla şakalaşırken hamile kaldım

İsmail AKDUMAN (DHA)

Samsun’da geçen yıl tanışan lise 1’inci sınıf öğrencisi Ş.T. ile lise son sınıf öğrencisi A.E.A., arkadaşlıklarını kısa sürede ilerletti. Tanıştıktan 3 ay sonra A.E.A.’nın evine giden iki genç, kendi ifadelerine göre ‘şakalaşmaya’ başladı, ardından cinsel ilişkiye girdi.

Aylar geçtikçe karnı büyüyen Ş.T., ağrılardan şikayet edince ailesi tarafından doktora götürüldü ve hamile olduğu ortaya çıktı. Şikayet üzerine A.E.A. tutuklanıp cezaevine gönderildi.

GEREKİRSE ONUNLA EVLENİRİM

Samsun 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde ‘ırza geçmek’ ve ‘alıkoymak’ suçlarından 10 yıl ağır hapis istemiyle yargılanan A.E.A. savunmasında, ‘Gerekirse onunla evlenirim’ dedi. Erkek çocuk dünyaya getiren Ş.T. yazılı ifadesinde, ‘Şakalaşırken öpüşmeye başladık. Elbiselerimi çıkarmam için beni ikna etti. Ben soyunduktan sonra o da elbiselerini çıkardı. Daha sonra seviştik. Ancak cinsel ilişkiye girdik mi bilmiyorum. Beni kandırarak ilişkiye girdiği için sanıktan şikayetçiyim’ dedi. Ş.T.’nin yaşının tespiti ve bebeğe DNA testi yapılması için duruşma ertelendi.

YORUMLARR

bu olay da açıkça ortaya koymaktadır ki kadınların düzenlerinden korkulmalıdır. an gelir işlerine akıl sır ermez, an gelir ne büyük nimet olduklarının ayırdına varırsın

olmaz olsun boyle espiri anlayı$ı dedirten olay.dunyaya gelicek olan cocugun stand-up ci olmasi kuvvetle muhtemeldir

- hamdi napıyosun ?!?
- şaka canım şaka ne korkuyosun...

erkek $akası kavgaya,kadın $akası s$e goturur diyen bi abime cok kızmı$tım zamanında,oluyormu$ demek.

berke n'apıyosun?
- şaka yapıyorum hayatım, rahat ol.
- şaka maka ama syosun ama resmen yaa..

- motorsu bak kuş..
- aaa nerde?
- burda.. (haşşırttt!!!)*
- ayhhh!! hayvansın rıza

-hamdi! ne yapiyorsun sen?
+saka yapiyorum hayatim?
-ne sakasi yahu! adam mi syorsun sen?
+vallahi ne desem bilemiyorum sevgilim..

emrah kos !
- noldu lan ?
- abi, anana saka yapiyolar !
- hass...

görür görmez "yalanını mikeyim yaktın gül gibi çocuğun başını" dediğim haber

şaka olsun diye kompresörün hortumunu arkadaşının göüne dayayıp bağırsaklarını patlatan malların olduğu bir ülkede çok normal karşılanacak olan aksiyon
LÜTFEN TŞK ETMEYİ UNUTMAYINIZ

apoxx

New member
yaw kızla ılıskıye gırıor kız bunun saka olmadıgını hamıle kaldıgındamı anlıor. :D

1sc0rp!tX

Altın Üye
Yorumlara Bak ya Kopulacak Cinsten =)

ChilekesH

Aerospace Engineer
cinsel ilişkiye girdik mi bilmiyorum...muhahah.ii atmış valla kız..:D:D...
aklıma iki şey geliyor...1.si kız sahtekar yalancının biri yada erkeginki yeterli degil ki kız hıssetmemiş bile...:D:D....

dreamer80

bağımsız
kız çakallık yapmış. benimde bir kız arkadaşım wardı gece beni evine cağırdı tam kapıya geldim cebinden aradım ya babanlar görürse diye ? o da hırsız var diye bağırırım ben dedi banane sen düşün dedi , bende geri döndüm :)

HTML