ŞİŞŞŞŞŞt Bİ Baksana!!!

rap_time

New member
Menhabalar,gördümki burada erkekten çok hiçbirşey yok..eeeee arkadaşlar ne duruyorsunuz??14 şubatı yalnız geçirmemek elinizde aslında.belki bir yerden birisi çıkar,belki aradığın o prenses tam gözünün önündedir,bence sen fazla uzaklara dalma,belki gerçek aşkın tam yanıbaşında ve senin o gözlerine sevgi dolu bakıyor.ve sen onu bile göremeyecek kadar kör değilsin hadi toparlan biraz bırakma kendini hemen.dünyanın sonu deil yalnızlık!!!

eğeğrki anlattığım tabirde arkadaşlar varsa bi uğrasın yanıbaşıma.hertürlü yardıma açığım evelallah :))

rap_time

New member
Senİ Çoooook Sefİyoyum Prensİm :)

BULAMAYACAKSIN

Neyin sesi semayı renkli bir şekilde süslerken...
Geceleri mürekkep yapıp yazdım senin şiirini…
Çalmasını bilmediğim bağlamama bakıp bakıp dalarken...
Çözemedim, aşkı, duyguları notaya çevirme fiilini...
Yüreğimde akoru tutmayan acılar açıp açıp solarken...
Yinede bir mum yakıp, yıldızlarla süsledim ismini…
Ağıtların yankılarıyla odam dolup dolup taşarken...
Harflere döktüm gençliğimde topladığım aşk ihanetlerini...
Zaman zaman ümitlenip gökkuşağının sonunu ararken...
Kayboldum, bulamadım ne gökkuşağının sonunu, nede seni...
Yıldızlarda öldü, ama halen parlamamdayken...
İnan bu defa bulamayacaksın sen, ne beni, nede cesedimi….

rap_time

New member
Bana Hayati ÖĞreten Adam...

Bana Hayatı Öğreten Adam

Gene aynı yerden yazıyorum sana... Sen aynı yerde misin bilinmez. Sevgilim gidişinin arkasından aylar geçti, yıla döndü. Belki geleceksin diye bekledim. Gelecek misin?
Giden unutulurmuş bebeğim.. Ben unutamadım, gidişinden sonra çok ağladım, sensizliğe dayanamadım, sensizlikte yandım. Sonra elime kalemimi alıp hep sana yazdım. Kitaplığımda çok şiirlerim var, çok sevdaları anlatan yazılar, hepsi sana...
Aslında sen unutulursun, gidenlerin hepsi unutulur ama ya yaşananlar... Unutmaya çalışırken hatırlana o anlar.. Sana bunları hatırlatıyorum ben unutmasam da belki sen unutmuşsundur diye... Ağlamıyorum da artık çünkü sen öğrettin bana gülmeyi, sen öğrettin bana hayatla alay etmeyi... Bana o kadar şey öğrettin ki, beni baştan yaratan sen oldun. Şimdi nasıl unutayım, kendime baktıkça hatırlıyorum seni...
Şimdi seni çok özlüyorum çok...ama biliyorum sende unutmadın beni gittiğin yerlerde...gözünde arkada olmasın sevdiğim beni bıraktığın yerde yaşıyorum seni... Sensizlikte zor çekilmiyor ama bunu bile öğrettin bana... Daha neler neler öğrettin... Tek başıma yaşayabileceğim bir aşk bıraktın bana...
Sen bana güzelliği, doğruluğu bıraktın ve bir gün beni arasan aynı yolda bulacaksın.
Senden sonra ayakta durmakta zorluk çektim, farkındasın biliyorum ara sıra yıkıldım. Şimdi ayakta durabiliyorum ama arada seni yanımda istiyorum. Bir arıyor sesini duyuyorum, yüzünü görmesem de rahatlıyorum. Sana bir defa sıkıca sarılmak istediğimi söylüyorum. Dayanamayacağını söylüyorsun. Şimdi sensiz yollardayım,gelmeyeceğini bilsem de beni bulunmayan bir dürüstlükle sevdiğini ve hep seveceğini biliyorum....

Senİ Çooook Sevİyorum Prensİmm !!!!...

QapriS

New member
bölüm kuralları gereince günde yalnısca bir konu açılabildiinden konularını birleştrdm bölüm kurllarını bi oku istersen :)

HTML