İzmir ağlıyor 33 canına

Buruk bir sabaha doğuyor İzmir.Geceyi nasıl geçirdi bir de İzmir liye sor.Hava günlük güneşlik , başımı kaldırıp hiç bakmadım ama sanırım bulutta yok...Selalar hiç susmuyor.Yan binadaki teyzem almış eline mendilini , oturmuş sandalyesine , ağlıyor.Herkes balkonlarda uzaktan gelen sesi dinliyor.Evimin önünde ki park bom boş.Halbuki bugün pazar , herkes kahvaltı yapmaya inerdi.Şimdi suskun , camiden gelen hocanın sesi dinliyor.İzmir ağlıyor...

1sc0rp!tX

Altın Üye
Çok zor birşey..İnsaoğlunun SAbrının belkide Tükendiği andır ölüm..
Ama ALLAh sabır versin Ailelerine...VE de RAhmet EYlesin

mai

New member
böyle bi olay karsısında ne söylenebilir bilmiyorum...söylenebilecek söz yok ki cünkü biz millet olarak direksiyona gectik mi adam oluyoruz...

Fatih Hoca

Banned
Gece haberleri izledim, veliler okula koşuyolardı, nasıl da çırpınıyolardı, göz yaşlarıma hakim olamadım, hayatımda gördüğüm en kötü anlardan birisiydi. Allah bir daha yaşatmasın.

osiris_cemo

New member
Allah rahmet eylesin Gencecik 33 fidan soldu. :(

QapriS

New member
tüm izmirin başı saolsun off çok acı bi olay......

tüm izmirin başı saolsun off çok acı bi olay......

eraslan

New member
bende izmir esrefpasada oturuyom tuylerım dıken dıken oldu...ama allahın takdırı elden bısey gelmez allah rahmeteylesın hepımızın bası sag olsun mekanları cennet olsun ınsallah

bende izmir esrefpasada oturuyom tuylerım dıken dıken oldu...ama allahın takdırı elden bısey gelmez allah rahmeteylesın hepımızın bası sag olsun mekanları cennet olsun ınsallah

CRASH

OyunBozan
allah belasini wersin o otobuse 60 kisi sokusturanlari ve ayyas insani ucuz olsun die oraya koyan firmayi....

HTML