İZMİRLİLERE (İzmir'in kızı deniz, denizi kız, sokakları hem deniz hem de kız kokar)

gizemliperikizi

New member
İŞTE İZMİR'Lİ KIZLAR...
1-Izmirli bir kız; kimseye bağlanmaz, cok gerekiyorsa bağlar.

2-Izmirli bir kız; asla normal kola icmez. Diet kolanın yanında,
en kalorilisinden pasta yer. (Vicdan azabı duymaz)

3-Izmirli bir kızın; boyuyla kilosu arasındaki fark asla 20 nin
altında olmaz.

4-Izmirli bir kız; zekasını kanıtlamaya calışmaz. Dünya alemin bildiği birşeyin kanıtı olmaz tabii ki!

5-Izmirli bir kız; hastalıktan ölse bile kuafördeki randevusuna geç kalmaz.

6-Izmirli bir kız; erkekleri sınıflara ayırmaz. Sadece en iyileri bilir,tanır, çıkar. Canı isterse evlenir.

7-Izmirli bir kız; çapkınlık yapmaz. Daimi çapkındır.

8-Izmirli bir kız; çapkınlığı da gizli yapmaz. Göstere göstere
yapar. (Diğerlerinin gösterecekleri bir yetenekleri
olmadığı için, Izmir'lilerin dedikodusunu yaparlar.)

9-Izmirli bir kız; baştan çıkmaz, çıkarır.

10-Izmirli bir kız; kumruyu bir cins kuş sananlara, her kuşun etinin yenmeyeceğini çok güzel öğretir.

11-Izmirli bir kız diğer bir Izmirli kızı tırnaklarından tanır.
(çünkü o ara, kızın yanındaki yakışıklıyi kesiyordur!)

12-Izmirli bir kız; diğer bir Izmirli kızın doğal muttefiki sayılacağından,sevgilisini ayarlamasında bir sorun yoktur.

13-Izmirli bir kız; kimin olursa olsun, asla kocalara el atmaz. Istisnalar kaideyi bozmaz!

14-Izmirli bir kız; kaprisin Allah'ını yapar. Yakisir da haspaya!

15-Izmirli bir kız; herşeyde oldugu gibi, iş yasamında da coook başarılıdır.Başarısız birşey varsa, çalıştığı şirkettir.

16-Izmirli bir kızı; tavlamak çok kolaydır. Son model bir Ferrari, yoksa bir süreliğine Porsche de olabilir bu iş için yeter.

17-Izmirli bir kızın; acıması vardir. Ferrarisi olmayan bir erkeği bir süreliğine teselli eder. Ama Ferrari si olanla evlenir.

18-Izmirli bir kızı; tanımlayacak bir cümle yoktur. Çünkü mükemmelin tanımı yoktur!

19-Izmirli bir kız; toplum içinde ağlamaz olsa olsa gözüne kirpik kaçmıştır.

20-Izmirli bir kız; kendisi hakkında yapılan olumsuz eleştirileri dinler. Bu arada hep yukardaki 18. maddenin ne kadar doğru olduğunu düşünür durur!

21-Izmirli bir kız; kızdığı zaman, ortalıkta olmamanız tavsiye edilir.

22-Izmirli bir kız; uyuşturucu kullanmaz. Uyarıcı olarak kendi üstün ve özgün yeteneklerini kullanır.

23-Izmirli bir kız; canı isterse herşeye bir kulp takabilir.

24-Izmirli bir kız; en popüler mekanlarda babasının yeriymiş gibi rahat davranır. Kasmaz!

25-Izmirli bir kız; en salas mekanlarda da babasının yeriymiş gibi rahat davranır. Kasmaz!

26-Izmirli bir kız; her yola gelir. Yeter ki canı çeksin.

27-Izmirli bir kız; vazgeçmez!

28-Izmirli bir kız; kafeinsiz kahve içer.

29-Izmirli bir kız; içince sapıtmaz. Sapıtması için içmesine gerek yoktur.

30-Izmirli bir kız; annesine tapar. Kardeşleri için ölür. Babasina toz kondurmaz.

31-Izmirli bir kız; otobüse ve minibüse binmez. Toplu taşıma
araçlarına, halkından uzakta kalmamak icin biner.

32-Izmirli bir kız; bütün gece alemini ve piyasayı tanır tanımasa da;
sorsanız, tanımamazlıktan gelir!

32-Izmirli bir kız; kuaförünün söyledigi herşeye inanıp, saçını abuk sabuk kestirip boyatmaz.

33-Izmirli bir kızın; malı kıymetlidir :)

34-Izmirli bir kız; cömerttir. Kullanma tarihi geçmis ve defolu erkekleri halkına bahseder.

35-Izmirli bir kız; bir çakar, bi de duvardan yersiniz. Fazla geyik muhabbetine, abukluklara gelmez. Ona gore!

benden söylemesi. :)
not: (her izmirli kız için geçerli değildir.üstüne alınan alınabilir)
ALINTI

__ela__

şizoҒгєη сαdı
eheheh sen böle ii hoş güzel şeyler dion ama başka bi muhabbet daha wardır özellikle erkekler arasında ......:p

Anemon

New member
bende izmirliyim. Bu anlatılan kızlardan alsancağa indiğiniz zaman bol bol görebilirsiniz. Ben hergün görüyorum boğuldum artık ofis alsancakta deliriiciim...

Kız arkadasım bu tariflere hiç uymuyo zaten uysa çoktan mezara girmiş olurdu öldürürdüm herhalde çağkınlık yapçak bide göstere göstere babababababaa

yigitbozlu

New member
ßende İzmirliyim Ama Her kız ßuna Uycak Diye ßişey yok Taßiki ...

Ama Uyan Kızlardan ßulmak Hiçte zor Değil ...

Anemo'nunda Dediği gißi Alsancağa in 24 Saat Açık ßu Kızlar Orda ... :durdurun

Tiki ßulmak Zor Değil Yani :goz:

Sağgılar ;)

KeRti

Forum Kertenkelesi
ela dikkat et kendine bi suikaste kurban gitme:p:p:p
:saskin:saskin
:)
bnde izmirliyim.yav arkadaşlar bir çok memleket gezmiş birisi olarak yorum yapayım.tek bir cümle ile:''Güzel İzmirimin Güzel Kızları''

__ela__

şizoҒгєη сαdı
:) yok ya bana bişi olmaz kerticim beni düşündüğün için tşk ederim...ben espiri yapıorum anlamayanlar utansın ne dıyım :)

KıRmızıKız

Kayıp üLkenin Prensesi
Lütfen konu ile ilgili yorumlar yapalım.İkili muhabbetler YAPMALAYALIM...
ve üslübumuza dikkat edelim...
ve konu dışındaki tüm mesajları sildim.devam edilmemesi adına...

konu hackhell girls-sohbete taşındı.romantizmle ilgili değil...

SickDreTh

Altın Üye
abı nedır bu yaa kendılerını sadece komık duruma dusuruolar...gosterırım ama elletmem muhabbetı ne kadar burnunuz havalarda...

k155

New member
eski bir metin ama hepside dogru izmirli kizlari tanimadan once hadi ya falan diyordum ama uniyi kazanip gelince baktim ki hepside dogru

By CaPTaiN

New member
İzmir'in KızLarını at denize gitsin ya...

HTML