İyi günler bana iyi bir yabanci dizi önerin ne olur sıkıntıdan patladım

kaptanoguz

New member
Ya bir cok yabancı dizi izliyorum sıkıntıdan patlamak üzereyim hepsi bitti bana yeni dizi önerebilecek biri varmı izledigim diziler sunlar

1supernatural
2doctor who
3primeval
4starwars clonewar
5avatar
6the secret cricle
7the walking dead
8the4400
9heroes
10mitfist
11reaper
12fringe
13stargate atlantis
14sg 1
15stargate universe
16merlin
17true blood
18falling skies
19torchwood
20terminatör sera conner
21V
22grimm
23sancutary
24vampire diaries
25cape
26South Park
27Dragon Age: Redemption
28The Nine Lives of Chloe King
29Psychoville
1-2 de tam hatırlamadıgım var bunların türünde dizi arıyorum

ARCHANGEL

ANGEL OF JUSTICE
Terra Nova , Alcatraz , Person of Interest , bu 3 dizi 2012 yılında çıktı komedi olarak da istersen how ı meet your mother , the big bang theory , new girl olarak 3 dizi daha söylüyebilirim ama bence dizinin yanında anime izlemeside bi hayli güzel oluyor tabi anime diyince millet çizgi film mi izliyeceğim çocuk gibi ön yargı ile yaklaşıyor ama şöyle bir araştırınca " one piece , naruto , bleach " dizilerin izlenme oranını katladıklarını görebilirisn ; )

Etica

New member
Prison break izlemediysen mutlaka izlemelisin. komedi ağırlıklı dizi seviyorsan, how i meet your mother ve bing bang theory tavsiye edebilirim. Ama prison break şiddetle tavsiye ederim

HQLManiA

New member
Ya bir cok yabancı dizi izliyorum sıkıntıdan patlamak üzereyim hepsi bitti bana yeni dizi önerebilecek biri varmı izledigim diziler sunlar

1supernatural
2doctor who
3primeval
4starwars clonewar
5avatar
6the secret cricle
7the walking dead
8the4400
9heroes
10mitfist
11reaper
12fringe
13stargate atlantis
14sg 1
15stargate universe
16merlin
17true blood
18falling skies
19torchwood
20terminatör sera conner
21V
22grimm
23sancutary
24vampire diaries
25cape
26South Park
27Dragon Age: Redemption
28The Nine Lives of Chloe King
29Psychoville
1-2 de tam hatırlamadıgım var bunların türünde dizi arıyorum
Bunlar en iyileri ama bnm için Merlin 1. sırada 2. south park 3. Familiy guy 4. Doctar Who (22 sezonluk dizi müthiş tavsiyem :D) :)

Avatarın 4 . sezonu bildigim kadarıyla yok

Önerebilecehim bi vampire diaries bunlardan sonra

Vampire Diaries önerebilirim

Yani Bildigim kadarıyla en düzgüleri bunlar

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK
erkek adam

SPARTACUS izler :)

tugberk_91

New member
Listede Lost ve Prison Break i göremedim. Dexter da yoktu. Onları izleyebilirsin. Ben de bu aralar yeni başladım Castle diye bir diziye. Onu da tavsiye ederim. Mükemmel bir dizi. 4 sezonunu bir haftada izledim abartısız söylüyorum.

Komedi olarak da arkadaşlar söylemişler ama How I Met Your Mother ve Big Bang Theory yi tavsiye ederim.

Bu arada listeye tekrar baktım Chuck da listede yok. Onu da izlemediğini varsayarak onu da şiddetle tavsiye ederim.

agurhan

New member
ilginç ve uzun bir dizi istiyorsan Dexter... Bunun dışında 2 sezonluk Boardwalk Empire tavsiye ederim. Hoş bir ikinci dünya savaşı sonrası amerikan mafya dizisi.

Acemi Şef

Moderator
Servererror'un tavsiyesiyle henüz Prison Break'e yeni başlamama rağmen önerebilirm, şuan mükemmel gidiyor :)