İSTEGİM bu Tartışma ve KaraR...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xRadaR

New member
ÖNCELİK LE İSTEK BÖLÜMÜNDE BİZİ DİNLEYEN TAM YETKİLİ ADMİNLERE VE TARAFSIZ KARAR VEREN YETKİLİLERE TEŞEKKÜRLER
Bİ İNCELEYİN VE BENİM nİCK iME Ne olucak karar verin ama sürekli Yazı yazıpda cevabını beklerken bilaf söyleyip konuyu kitlemeyin lütfen Kendimizi böyle savunamayız.....

X RADAR DAN ALINTI yazan ARES

BENİ BANLAYAN GÖREVLİ ARKADAŞIMIZDA ARTİSLİK YAPMASIN GEREK YOK
BEN İSTENMEDİGİM YERE GELMEM BURASI GÜZEL MEKANIMIZ OLSUNDEDİK AMA
BURASIDA BOZULUYOR BİKAZ SORUMSUZ KİŞİ TARAFINDAN SANIRIM
BURDA MOD LARIN YAYINLADIGI BİCOK ŞEYDE ANTİLER BANGIRDIYOR
AMA BEN BÖYLE BİŞEYE BAŞVURMADIM CÜNKÜ HERKES PAYLAŞIYOR

O ARTIST MOD BENIM GUZELIM
BANLANMANA GELINCE
BURADA ALINTI YAPIP TROJAN VEREN KAÇ KISI BANLANMADI HATTA BANINI ZORLA AÇTIRDIGIM KISILER BİLE OLDU MERAK ETME EGO TATMİN ETMİYORUM

GELELİM İKİNCİYE

dosyayı ben analiz etmemiştim kafamı kaldıramıyacak kadar işlerim var
arkadaş sağ olsun bakmış ve teşşekkür ediyorum + bende baktım ve doğruruluyorum

Yazılımcı By d3v1Ljan
test bizzat ben RadaR

BU LAF SANA AİT

Teşekkür
---------------
Programı sürekli test eden RADAR'a teşekkürlerimi borç bilirim

buda o salağa

yani burda
ALINTI denen bir bok göremedim ben
ya biz eşşeğiz ya sen
çünki o zaman arkadaşınmı seni kekledi

hadi hepsini geçtim

bu ne küstahlıktırki nara lar atıyorsun

adam gibi gelip pm den dersinki

ares dostum burda bir yanlış anlama var
haberim yoktu
NOKTA BİTTİ
diyeceğin bu kadardı işte
bu iyilik istemek değil yanlışı düzeltmektir

+

sallama sinirimi bozma TROJAN versem senin gibi acemilik yapmam
değil senin KİMSENIN RUHU DUYMAZ ama sizin gibi trojan la kendini hacker sanan
......... değilim

tamam dediin gibi artistim ve küstahlığına devam edersen artisliğime devam edicem

ha cevap hakkın varsa al kiliti de acıyorum konusursun hakkın varsa
eğer devam edersin

YAZAN RadaR

ares kac kişiyi uyarmadan banladın?

ve işlerim var kafamı kaldıramıyorum diyorsun bişey anlamadan yetkin varya banlıyorsun ilgilenemiyor san emekli ol dostum?

ve senin bagsetdigin keylogerde trajon bulunmamışdır full
msn eklentisinde bulunmuş linki ilk silen benim

2 cisi osalak dedigin yazılımcı senin hayatını yazar
yazılımcılara böyle hakaret etme sende kendicapında bi yazılımcısın
sizin yazdıklarınızdada trajon var ve var diyenlerede programınkendi trajon mantıgıyla calışıyor hikayesi dimi bunu sen bilirsin

lafım hackhell e diyildir bizzat şagsına cünkü hackkheli cok severim

ve benim mesaj larıma bi bak cokmeşgul mod kac tane tema ve programda
trajon var silindedim üstelik bunu yayınlıyanlar mod ama hala burdalar ve birden banlan madılar?

adamların sucuk yokki paylaşdıgımız herşeye bakamayız...

senin banladıgını bilsem pmp at demişsin ben nerden bileyim sensin banlayan senden daha anlayışlılara mail cekdim merak etme

sende coksevdigin biyere girip yıllık nick ini banlıgörsen böyle sinirlenirsin
ben asabiyim ama meşguldeyilim...?? sen burda görevlisin kulhanbeydeyil bende diyilim
sadece haksızlıkyapıldıgıicib sinirliyim forumu bazı meşgul görevliler istedi şekkil yönlendiremez
unutma burası sizden cok bizim gibi üyelerin 5 tane yıldızı olan şeklegirerse tekmesajı olan üye kücük görülürse bunda adilbi yönetim olmaz

ama buranın kıdemlileri kendilerini biliyor kişilikli adam gibi kişiler.. ve cobuk sürede siteyide sevdirdiler
azda görev yaptıgın yerle meşgul ol

ve lütfen nick imi ac bütün linklerimi kaldırıcam ve rahatlıyıcam izlemeye okumaya devam edicem
başka nicklerle girmek istemiyorum cünkü istenmedigimi düşünüyorum...

ENSON YAZAN VE KONUYU KİLİTLEYEN ARES YETKİSİ VARYA..

ya ben ne diyorum sen gitmiş canım forumum yıllarım diyorsun
tamam ben kendi çapımda yazılımcıyım
git abine sor o zaman yapabildiği en büyük iş neymiş
neyse abıcım senı fazla sallamıyorum
zaten kimsenın ısıne gelmezse direk hemen bu forum senın değil
benım cok sevdıgım forumumdan ayıramazsın vs vs yazar
sabaha kadar uyumadım senle hıc ugrasıcak halim yok
ve olaki konu acma silinecektir git admın e pm den bildir şikayetini

locked

Yazan RadaR

Ares bende seni sallamıyorum dostum obenim abimdeyil arkadaşım
yaptıgı en büyükşeyde türküyenin 3de birinde trajonu olması ve kimsenin bilmemesi

sabaga kadar trajon yazıpda PARAYLA SATMIYOR..?
eşi dostuna yapıyor ve isterseniz paylaşın diyor kirli camaşır cok dökülür ama
sen muhattabım diyilsin tartışma yaratmak istemiyorum iyi forumlar bunuda silersin ama olsun............

MAJESTE

Kadim Dost
Sizlere ne Oluyo böle ne biçim konuşma tarzı bu Bir İstek görüş böle yazılmaz yok salak yok bilmem ne bunları kullanmayın arkadaşlar .....

St.AnGeR

Document Visor..
Mantıı haqqnda en ufaq bir bilgin olmayan qonularda yorum yapma..!!

Yasılım Haqqnda Ne biliosn qi ? bu qadr qendinden eminsin yada bashqalarının bildiqlerini sawunabiliorsn ? yoq trojan chalıshma mantıı olaraq tanıtmısh yada o sheqilde sawunmush ? ya eline bi soft wersem Ne olduu haqqnda en ufaq bilgisi olmayan insanların sadece hazımsızlıqda burdaqi emeqlere laf etmesine dayanamıorm..

bide qendinisi haqlı chıqarmaq ichn bashqalarının yapdıqlarını öwmeq yada sawunmaq da sachma.. chünqü emin imqi ne olduundan en ufaq bir bilgin bile yoq..

Bu 4umda Haqsıs yere qimse BAn'lanmas BAnLanmadı we BAn Lanmayacaq! Bu tip qonular ile usun yasılar ile qendinisi haqlı chıqardıınıs sanmayn.. Sadece Demogaji yapmaq sise Bishey qasandrmas..

Modları weya yoneticileri eleshdrmeden once neden Mod yada yonetici olduqları haqqnda biras bilgiye sahip olun.. burası yoldan gechen qishileri mod yada yonetici yapacaq bi 4um deil bashqa yerlerle qarıshdrmayn.. insanların bu sheqilde qandrabiliceinisi yada chamur at isi qalsın mantıı ile biyerlere gelemessinis.. qendinisi qüchn düshürüosn us sadece emin olun.. !!

ii 4umlar.. ( Shimdi Cvp weremeyen insanlar hemen sen once yasmasını ören die atlarsa hich shashmam.. ama belldr qimin ne olduu saten.. )

ne qadr clishe bi cvp dmy sen once yasmasını ogren anlamıorm.. ishine gelen ishine geldii qadr anlasın ytr..

iSpiK

Kadim Dost
yazıdan bi tek anladıgım yer ARES in adı gecio o kadar.... :(

Mephisto

R€B€L
senin abin wardı yaa ayy pardon arkadaşınmışşşş
o kurtarsın seni
forum kuralları uygulanmış.
böyle konulardan başkalarıda banlanıo ama hic itiraz etmiyolar
itirazını ben yersiz buluyorum ve art niyetli olduğuna inanıyorum

xRadaR

New member
evet herkesin yorumu süper okuyorum herkezde okusun kardeşim
yazanlar hepsi mod

şöyle diyicem lütfen sadece bir usergibi yazın birilerini korumak gibi diyil

enbaştaki reklam sorumlusu olan mod arkadaşgibi cok olgun cevap vermiş

beni arkadaşlarım kurtarcak olsa rebel şimdi burda beni savunur sizi kötülerlerdi

rebel in msn bölümünde acmış oldugu msnpss 100 hac programında ismail diye bi gmail adresi var
ve ilk acıldıgında program msnden düşül dümü rebel herkese tAJON Yedirdin banlan malısın:)
ama calışmıyor merak etme trajon:)

ve rebel msn bölümünde ekleyip teşekkürler yıldız aldıgın msnpss 100 hack konusu varya onuda yazan arkadaşım...? şugelsin dedigin kişinin paylaşımından teşekküryada yıldız yapıyorsun

hadi hepbirlikde tek mesajı olan üye gibi olalım konuşalım..

RuTH

Altın Üye
:Sopa Abi ne oluyor DÜNDEN BERİİİ. ÇÖZÜMLENMEDİ GİTTİİİ

Mephisto

R€B€L
xRadaR' Alıntı:
evet herkesin yorumu süper okuyorum herkezde okusun kardeşim
yazanlar hepsi mod

şöyle diyicem lütfen sadece bir usergibi yazın birilerini korumak gibi diyil

enbaştaki reklam sorumlusu olan mod arkadaşgibi cok olgun cevap vermiş

beni arkadaşlarım kurtarcak olsa rebel şimdi burda beni savunur sizi kötülerlerdi

ve rebel msn bölümünde ekleyip teşekkürler yıldız aldıgın msnpss 100 hack konusu varya onuda yazan arkadaşım...? şugelsin dedigin kişinin paylaşımından teşekküryada yıldız yapıyorsun

hadi hepbirlikde tek mesajı olan üye gibi olalım konuşalım..
tşk ederiz yapan arkadaşına ama bizler o arkadaşının trojanlı programını paylaşıp tşk almadık.arattık denedik anlattık buna göre yaptık.kişilerin güvenliğinide düşündük.
ama senin naptığını bilenler bilio zaten

xRadaR

New member
neyi denedin programı ilk acdıgımda msn den düşmedim diye delikanlı olarak yemin etsene paylaşdıgın trajonlu kocum icinde mail var mail olmasının sebebi o birine özel yapılmış bi program paylaşıma sunuldugunda trajon öldürüldü calışmaz hale getirildi ama normalde trajonlu sadece mail atmıyor neyi test ettin

sen kullanmadan ilk denemeleri biz yaptık

St.AnGeR

Document Visor..
Ahahaha Qimi Qimden Neden qoruyalımqi ? Mod olmamıs SeniN demogaji Yapdıını Göremememisi Gereqdrmes.: gech bunları.. Mod Deil user olsamda yorumum aynı olrdu Emin ol.. bilen bilr Ben Mod olmadan oncede Olduqdan sonrada ne DeishdiM Nede Birilerini qoruma yada yanında olma gerei duydum qi Buna gereq olduunu sanmıorm Sösünü ettiimis qishi A R E S ise Gösümü qapar weririm Bütün Paslarımı Emin de olrm.. arqamı döndüümde gösüm arqada ASLA qalmas.. Sen sanrm bashqa yerlerle qarıshdrdn burda yetqi once Güven Sonra Özver Sonrada Dürüstlüe qarshıt werilir chünqü Sadece yetenee baqarsan Choq war ortada o tip insan..

Edit: we Shunu gördüm o werdiin caps de qendinden choq emin görünüorsun.. ama o hex editor ile baqılıp anlanıcaq bi qonu deil yani sen bi program yasdıında ichine imsa atmasmısn ? we mail smtp olmasıda buna qarshılıqdr yani illaqi loger mantıı olmas icheriinde hex de baqdıına bunu anlayamassn ASLA dediim gby once ne olduunu anla sonra yorum yap derim 1 qishi chıqmıshmı Shunun werdiinden Benim Mail im gitti shuyum buyum gitti die we emin ol sırft shu soylediqlerinden emin olmaq ichn achar analise edrm ama loger deilse ?? ishde osaman napıcaqsn ? bilmediinis qonularda yorum yapmadan once emin olun derilm..

insanları qaralamaq oqadr qolay Deil.. ASLa Da qolay olmıycaq bu 4umda..

xRadaR

New member
nezaket sundum...
user gibi oluyoruz ben bişeyler peşinde olsam banlanan nick icin neden bukadar
caba vereyim?

cokda tin yeni acrım hemen yedirrim server demekki ben burayı seviyor
ve yargısız infazı dile getiriyorum
tam olarak ceviremedim özür yazıların berbat kardeş bi onparmakyaz kendine:)

St.AnGeR

Document Visor..
Cx..Cx..cx...

xRadaR' Alıntı:
nezaket sundum...
user gibi oluyoruz ben bişeyler peşinde olsam banlanan nick icin neden bukadar
caba vereyim?

cokda tin yeni acrım hemen yedirrim server demekki ben burayı seviyor
ve yargısız infazı dile getiriyorum
tam olarak ceviremedim özür yazıların berbat kardeş bi onparmakyaz kendine:)

Tmm güseliM tmm senin amacını anladım ben.. boshuna tüqetme sen nefesini..

buyr ishde bi tane daha.. yaw söyliceq bishe bulamayınca NAsılda yasıma laf ediosn us cx..cx.. acizliq benim gösümde bu sadece acizliq..

Bundan sonra cvp wermiorm Bu qonuya.. oke sen haqlıchımaya chalıshrqen bashqalarının yorumlarına yorum yap onları qullan belqi haqlı chıqarsın.. ama yasıma ASLa yorum yapma.. chünqü amaan nyse qime anlatıormqi he ishde sana sadece dieceim he he sen haqlısn.. oke..

PRotype

Game Spider
Yaw 2 Hafta ayrı kaldık valla neler oLmuş yaw Ne BU Kargaşa Felan arkadaşın Ne Demek iStedigini Anlamadım Desem TAm Yeridir...

react

Admin
Süper Moderatör
xRadaR bir userım ve 2 kere okudum yazını inan hiçbirşey anlamadım
kim ne demiş kime demiş ne olmuş, önce doğru düzgün anlatmasını öğrenmelisin
2.sınıfa giden bir çocuğun günlük kompozisyonu gibi olmuş

kady

Kurucu Üye
bılerek ısteyerek yapan bırı bı olayın ustune bu kadar gıtmez
bı yerde susar ve cekılır baska bı nıckle gene gelır

kesınlıkle ve kesınlıkle masum oldugun kanısındayım

kendı adıma

ve ares i hedef secmıssın kendıne :D ares olmasaydı ben olurdum o hedeftekı ben olmasam jack

konuyla ares ılgılenmıs olması hedef almanı gerektırmez en nıhayetınde o senı degıl forumu korumakla yukumlu

bim_28

Altın Üye
iSpiYonCu' Alıntı:
yazıdan bi tek anladıgım yer ARES in adı gecio o kadar.... :(
İspiyoncu biz olaya fransız kalmışız...

xRadaR

New member
kady' Alıntı:
bılerek ısteyerek yapan bırı bı olayın ustune bu kadar gıtmez
bı yerde susar ve cekılır baska bı nıckle gene gelır

kesınlıkle ve kesınlıkle masum oldugun kanısındayım

kendı adıma

ve ares i hedef secmıssın kendıne :D ares olmasaydı ben olurdum o hedeftekı ben olmasam jack

konuyla ares ılgılenmıs olması hedef almanı gerektırmez en nıhayetınde o senı degıl forumu korumakla yukumlu

işte bu kardeşim düşüncelerin icin cok cok teşekkürler
cok olgunsun ve en olgun cevabı senverdin bana göre

aresi hedef secmek deyilde şöyle diyelim ekledin konuda trajonvardı bende banladım dedi o beni hedef secmişki direk birden banlamış
söyledigim gibi mod rebel inde msn bölümünde verdigi msn pss 100 hack
icinde trajonvar neden hemen banlamıyor?
cünkü ekleyenin sucuyok oda bilmiyor söylemek istedigim yargısız infaz yapmayın lütfen ben nick imin acılmasını istiyorum uzatmaya gerek yok acılmazsa da canınız saol birdaha gelmem olurbiter bi kişi biyerden banlanmışsa istenmeyendir...
enkısa sürede haber verirseniz sevinirim

furkan1988

New member
Kardes bir kere sen kafadan kaybediyosun şurdaki adamlara hitap ediş tarzınla.
Kocum diyosun delikanlı olarak yemin et diyosun sen tanıyomusunki karşındakini nasıl bir adam nedir ne değildir.
Bunca zamandır bizde burdayız yinede herkese karşı dikkatli konuşmak zorundayız.
Olayı tam anlamadım ama galiba sen "Yazılımcı By d3v1Ljan
test bizzat ben RadaR"
gibi bir cümle kullanmışsın, sen bunu test etmişsin madem üstüne üstlük test ettim yazmışsın sonra banlanmışsın burda bir yargısız infaz yokki bence.(Ben yanlış anladıysam kusura bakma )
Yinede banını açabilirler madem bu kadar çok seviyosun Hackhell i devam et.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML