İstanbul Kavram Meslek Yüksek Okulu

cfrkr

eXeLLanC
İstanbul Kavram Meslek Yüksek Okulu

Merhaba Arkadaşlar;

İstanbul Kavram Meslek Yüksek Okulu'nda olan arkadaşlar varsa buraya yazarak birlik beraberlik sağlayabiliriz... İyi arkadaşlıklara, dostluklara adım atabiliriz :smile:

kavrammani

New member
arkadaşlar merhaba

ismim alper

kavram myo öğrencisiyim.Size malesef o okuldan şikayetlermizi yazacağım.Büyük umutlarla anadolunun çeşitli yerlerinden gelip bu olula kayıt yaptırdık ve eğitime başladık.Önceleri hocaların kalitesizliği(örneğin bilgisayar dersine matematik hocası giriyor 3 ay bilgisayar kursuna gitmiş oda),4-5 derse aynı hoca giriyor maşaallah joker gibi,okulda bir yabancı dil laboratuvarının bile olmaması,vs.vs gibi saçmalıklarla başladık.Her ne kadar bu okulun yönetim kurulu yok fenerbahçeli ronaldo imza günü,yok demet akalın konseri vs. gibi okulun iç yüzünü saklamaya yönelik reklam çabaları,son nmaraları ise okulda bazı hocalarla anlaşarak,ortak alınan derslerde çan eğrisi uygulatmayarak puanları düşürerek,hemde aynı hocalar sayesinde 100 lerce arkadaşımızı aynı derslerden bırakarak,gene bazı hocalar aracılığı ile kredi başı 300 tl olan yaz okuluna mutlak katılımı sağlamaya çalışıyorlar.yani 6 kredi alsan 1800 tl. okul müdürü ergin gümüş öğretmenlerin not vermesini engellemiş sistemi kapatarak.öğretmenleride tehdit ediyorlarmış.Bu okula bir dur diyecek yokmu? Bu kadar kalitesizlik içinde burslu öğrenci 2.50 ortalama almak zorunda,yoksa bursu yanıyor..... burssuz öğrenci 2.00 alınca geçiyor.böyle rezillik görülmemiştir.Gözü doymayan dersane sahipleri şimdide yüksekokul ve üniversite açmaya başladılar.malesef ülkemiz her türlü ranta müsait.Lütfen arkadaşlar bu konuy cevap yazın bir çok arkadaşımız çok mağdur durumda.........

kavrammani

New member
arkadaşlar buradanda kalitesizliğini duyuruyorum lütfen öss de tercih yapan arkadaşlar tercih yaparken önce gidip o okulu görsünler,onra orada okuyan birkaç öğrenci ile görüşsünler,birde yerine baksınlar bizim gibi şişli diye kayıt yaptırıp ümraniye dağlarında eğitim yapmasınlar! biz yandık siz yanmayın

thedelpier

New member
Arkadaşa katılmamak elde değil. 2 Senenizin heba olmasını istemiyosanız bu kavram meslek yüksek okuluna bulaşmayın. Önce geleceğin ceolarını yetiştiriyoruz diye afiş astılar. Sonra tüm gazetelere manşet verdiler 'iş garantili meslek eğitimi diye' Hayatları yalan sorun bakalım kaç mezununa iş bulmuş ben söyliyim 0 Herşey yalan faso fiso başvurmadan önce iyi araştırın ve bence bulaşmayın.

hiperakti

New member
kalite

bencede arkadaşlar kayıt yaptıracağınız okuldan mezun olanlarla konuşmadıkça kayıt yaptırmayın......