İslama Zafer Ver Yaa Rabii..!

DayWalkerr

ABDUSSABUR
İslama Zafer Ver Yaa Rabbii..!

Ben dahii burda Müslüman kardeşlerime yardımda aciz kaldığımdan dolayı Allah beni cezalandırmasın diye gece gündüz yalvarırken onlar öldürmekten ve de forograf çekilmekten hiç çekinmiyolar...:mad:

axl

New member
Dualarımızı eksik etmeyelim

ALLAH rızası için ne olur, bu kardeşlerimiz için , kendimiz için dua edelim.

Onlara sabır ve sebat, kendimize de gafletten uyanmayı dileyelim

AMİN

Elensu

New member
Icler acisi resimler.:ter:
Hele sondan ikinci resim icimi parcaladi resmen,o cocuklarin korku dolu bakislari yokmu!.Yatip kalkip halimize sukr etmemiz gerekiyor.Ve o kardeslerimiz icin Dualarimizi eksik etmemiz gerekiyor.Allah yardimcilari olsun diyorum.:ter:
Paylasimin icin Allah razi olsun arkadasim

lazzuri53

"LazigoL"
maalesef dünyada bazı çocuklar bombanın üzerinde "minicik" elleriyle "sevgilerimizle" yazarken bazı çocuklar ise "bugün de ailem ve beni korum Allah'ım diye ağlıyorlar yada ailesinden birini kaybediyorlar" ama biz buna bir şey yapamıyoruz
koca bir yazık..!

eiffel

Forumun Kulesi
DUA müminlerin en buyuk silahıdır. arkadaşlar dünya nın her yerinde özellikle ortadoğu da eziyet çeken , üzerlerine bombalar yağan musluman kardeşlerimize dualarımızı eksik etmeyelim. allah yar ve yardımcımız olsun.....

güldiyarı

New member
her gecenin bi sabahı her kışın bi baharı vardır. bu sancılı günler gelecek ferah günlerin habercisidir. bunca mazlumun kanı elbete yerde kalmayayacak.ama şimdi dua zamanı. tüm müslüman kardeşlerimiz bizden fiili ve kavli dua bekliyor. bu mübarek üç ayların hürmetine elimizden gelen her türlü yardımı yapalım. dualarımız kardeşlerimiz için olsun. Allah cümlemizin yar ve yardımcısı olsun. Amin.

sabas

New member
arkadaşlar hiç merak etmeyin . Allah cc. kuranı keriminde buyuruyorki. kıyamet günü yahudiyer ile müslümanlar arasında çok büyük bir savaş olacak. ve bu savaşta yeryüzündeki bütün canlılar ağaçlar taşlar
---hey müslüman gel benim arkamda bir yahudi saklanıyor gel öldür diyecek
ancak tek bir agaç söylemeyecek xoda zakkum ağacı
-x---onun içindir ki şu anda yahudiler her yere zakkum ağacı dikiyorlar.

DayWalkerr

ABDUSSABUR
sabas' Alıntı:
arkadaşlar hiç merak etmeyin . Allah cc. kuranı keriminde buyuruyorki. kıyamet günü yahudiyer ile müslümanlar arasında çok büyük bir savaş olacak. ve bu savaşta yeryüzündeki bütün canlılar ağaçlar taşlar
---hey müslüman gel benim arkamda bir yahudi saklanıyor gel öldür diyecek
ancak tek bir agaç söylemeyecek xoda zakkum ağacı
-x---onun içindir ki şu anda yahudiler her yere zakkum ağacı dikiyorlar.
ZAkkum mu...O niyeee...MErak ettiim şimdii... : )

axl

New member
DayWalkerr' Alıntı:
ZAkkum mu...O niyeee...MErak ettiim şimdii...:)
Zakkum cehennem bitkisidir. Cehennemdede olacaktır. Cehennem ehli ondan yiyecekler azaplarını çekerken. Bu sebeple cehennem ehlini saklamak bu bitkinin yaratılışına uygun düşmektedir

T@nyukuk

New member
Allah tüm müslümanların yardımcısı olsun.

DUR YOLCU!

New member
bütün dualarım bütün göz yaşlarım :( onlar için her fırsatta onlara dua ediyorum o küçücük çocukların kanlı bedenleri :( aklıma geldikçe göz yaşlarımla beddua ediyorum o yahudilere dua ediyorum o küçücük çocuklara sesimizi çıkarmamız lazım ama nasıl bir yol bulmamız lazım artık ...!

erhan_390

New member
ben aslında bu resimlere bakmak istemiyorum çünkü gördükçe kahroluyorum...ben nasıl bir müslümanım kardeşlerim orda zulümlerle boğuşurken ben burda oturmuş onları izliyorum diye kendimi kahrediyorum...elimden dua etmekten başka bir şey gelmiyor Allah(c.c.) o kafirlerin tez zamanda cezalarını versin...Allah müslüman kardeşlerimin yar ve yardımcısı olsun...(AMİN)

gecew

New member
Keske biz gercek muminler olsaydik da bunlari yasamasaydik Rabbim hepimizin gunahlarini bagıslasın

DayWalkerr

ABDUSSABUR
Yorum yazanların duyarlılığından dolayı herkese teşekkür ediyorum...Allah hepinizden razı olsun....

HTML