'İslam ve insan İçin

DayWalkerr

ABDUSSABUR
Arkadaşlar sizi bilmem ama bence Ana sayfada Şu solda bulunan menü ye islam ve insan başlığı eklense ne güzel olur...Hem gireni bakanı da var epeyy..

Ayrıca her giren HH yi sadece adult forumu sanıyoo...En azından bana öle diyo her gördüğüm....Bu şekilde sadece bii adul forumu olmadığımızı göstermiş oluruz..

Doğrusu ben girmek için ordan ora gitmek zorunda kalmaktan üşenmiyom ama neden böle bii kıyak geçilmesin biz userlere..;)

Şimdiden yorum yapanlara saygılar..ve teşekkürler...

alp

New member
Anasayfada adult da yok aslında en çok bakılan bölüm. Birde benim profil eklenirse çok memnun olacağım. Sevgiler Dark_Angel.

Not:pardon teşekkür butonuna basmayı unutmuşum. Derhal hallettim. Amaç bu değil miydi??????

Mephisto

R€B€L
zamanında bunun gibi öneriler gelmişti sanırım.
o solda görünen bölüm baya mazi oldu gibi güncellemek gerekio sanırım artık bildim bileli aynı.
zahmetsiz bi işse eger olabilir ama cok ugraştırcak falansa bilemem aynı zamanda anket bölümü vs ve yeni acılan bölümler orda yer almıo.

MAJESTE

Kadim Dost
bu konuyla ilgili düşüncelerim hep sürüyor bazı planlarımız düzenlemelerimiz olucak crazyboy_999 ile çoğu şeyi görüştük zamanında... her şey zamanla düzenlenecek arkadaşlar biraz daha sabır sizler için en iyi ne gerekiyorsa emin olun düşünülmüştür görüşünüz için teşk ler bu konuyla ilgili gerekli düzenlemeleri yapıp yönetime ileticem ama biraz daha zaman

lazzuri53

"LazigoL"
alp' Alıntı:
Anasayfada adult da yok aslında en çok bakılan bölüm. Birde benim profil eklenirse çok memnun olacağım. Sevgiler Dark_Angel.

Not:pardon teşekkür butonuna basmayı unutmuşum. Derhal hallettim. Amaç bu değil miydi??????
Nedense senin hakkında pek ii düşünceler hissetmiorm..:eek:ut:

Konuya gelince bence olabilir +1

MAJESTE

Kadim Dost
alp' Alıntı:

dark ın bir mesajını almışsın yazmışsın acaba dark bunu ne için dedi demiş olsa da o söylediği konuya ait islam ve insan için söylemedi Dark üstad bu konuyu görür ve yorumunu ve islam ve insan hakkında kararını verir yönetim olarak ve sen daha teşekkür butonunun ne işe yaradığını kavrayamamışsın ben sana bu yorumları yazsam ne yazmasam ne unut gitsin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ikRa

Banned
bizde daha önceden bir kaç kez gündeme getirdik biraz göz ardı kaLdı ama umarım bu sesLer birLeşerek birşeyLer oLabiLir..Dark_Angel´in bu konuda duyarLı oLduğunu düşünüyorum..O bölüm gerçekten çok ıssız kaLdı o böLümün forumda oLduğundan bi haber insanLar var diğer ekLenmeyenLeri biLmem ama İslam ve İnsan anasayfaya çekilmeli iLgiLiLerin dikkatine..
Üzerine aLınıp cevap verecek faydaLı oLacak herkesten Allah razı olsun..

bim_28

Altın Üye
Evet ana sayfaya biraz çeki düzen verilmesi zamanı geldi hatta
toplist yapılsa daha da iyi olur en dikkat çeken konu en çok mesajlı konu vs...

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Yapıcı ve güzel bir öneri. Forumu hızlandırma çalışmaları vardı biliyorsunuz ve gayet başarılı olundu. Şimdi database hatası da düzelene kadar Dark_Angel'a pek dokunmayalım ;=)

Mutlaka bi düzenleme yapılacaktır.

osiris_cemo

New member
Bu konuda ilk talep yanılmıyorsam benden gelmişti tee 6 ay kadar önce falandı o zaman ilgilenilecek denilmişti ilgilenirler yakında :D İnşallah :D

PRotype

Game Spider
Bencede Dark'ın üstüne FAzla gitmiyelim Bu Aralar Yoğun Zaten Bu Çalışmalar Bitince Umarım Orayıda Hallediceklerdir MAJESTE de Belirtmiş zaten ;)

nightfire_32

New member
haklısım kardeşim....Bence çok ii bir yere değinmişsin....HH nin sadece adult sananlara da güzel bir cevap olur ve HH nin populasyonu artar...Umarım sesini yöneticiler duyar.....

DayWalkerr

ABDUSSABUR
alp' Alıntı:

İnsan fesat olmaya görsün..Neyse önemi yok ben içimi bilirim...başkası önemli değil..:)

Evet arkadaşlar ben adulta karışmıyor yada orayla ilgili yorum yapmıyorum..Önerim islam ve insan ile ilgili...Yanlış anlaşılmasın...;)Olayı gene Adulr-İSlam karşılaştırmasına çevirmeyelim...Eğer böle bir öneriyi uygun buluyorsanızı ona göre uygun bulmuyorsanız ona göre bii yorum yazarsak daha kalıcı ve ilerii düzey sonuçlar alırız..Gibime geliyoo...

Adult la alakalı yorum yapmak isteyen veya yapılması gerektiğini düşünenler yenii bi konu açarsa sevinitim..:)

DeRSaaDeT

Islambol
inşallah her geçen gün daha iyi bi islam ve insan bölümüyle karşınızda olacağız
islam ve insan bölümünden paylaşımlarını ve yorumlarını eksik etmeyen,bölümün gelişmesi için çabalayan herkesten allah razı olsun ;)
ilgin için teşekkürler DayWalkerr ;)
soruna gelince arkadaşlar inşallah en yakın zamanda bu sorun da çözülecek

alp

New member
LaZiSH' Alıntı:
Nedense senin hakkında pek ii düşünceler hissetmiorm..:eek:ut:
Çok üzüldüm aslında benim hayatımın tek amacı herkesin beni sevmesi. Hep iyi duygu ve düşünceler ile anması. :ter:

MAJESTE' Alıntı:
dark ın bir mesajını almışsın yazmışsın acaba dark bunu ne için dedi demiş olsa da o söylediği konuya ait islam ve insan için söylemedi Dark üstad bu konuyu görür ve yorumunu ve islam ve insan hakkında kararını verir yönetim olarak ve sen daha teşekkür butonunun ne işe yaradığını kavrayamamışsın ben sana bu yorumları yazsam ne yazmasam ne unut gitsin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hangi mesaj???? Bir şey yazacaksam kendim yazarım. Kimsenin yazdığını alıp kendim yazmış numarası yapmam. Teşekkür butonunun ne işe yaradığına gelince. Onu icat edenlerden biri benim. :) (Jelsoft Enterprises Ltd.’i tenzi ederim.) (Espridir aman ciddiye alınmasın)

DayWalkerr' Alıntı:
Ayrıca her giren HH yi sadece adult forumu sanıyoo...En azından bana öle diyo her gördüğüm....Bu şekilde sadece bii adul forumu olmadığımızı göstermiş oluruz..

Adult’u ben karıştırmadım sen karıştırmışsın. Hiç adult lafı etmemiş olsaydın neden “Mustafa Kemal Ataturk Köşesi” değil derdim.

DayWalkerr' Alıntı:
Evet arkadaşlar ben adulta karışmıyor yada orayla ilgili yorum yapmıyorum.. Olayı gene Adulr-İSlam karşılaştırmasına çevirmeyelim...
Adult la alakalı yorum yapmak isteyen veya yapılması gerektiğini düşünenler yenii bi konu açarsa sevinitim..:)
Adult ile ilgili yorum yapmama prensibin güzel bir düşünce (İki mesajda toplama 6 kere adult kelimesi geçmiş, yorum yapılması durumunu düşünemiyorum:D ) Çünkü site reklam ile ayakta duruyor. Reklam, görüntüleme sayılarına göre verilir. Herhalde adult’un hatırı sayılır bir görüntülenme oranı olduğunda hepimiz hemfikiriz.

Navigasyon menüsü ile ilgili kısa bir not; Forumda şu anda 19 Ana başlık – 94 Forum- 59 Alt Forum mevcut. Ana Sayfayadaki navigasyon menüsüne bu şekilde yakışacağından hiç şüphem yok. Dark_Angel düzenleme sırasında umarım benim profilimi navigasyon menüsüne koymayı unutmaz. :sigara:

Gєηco

Altın Üye
alp neden görüşünü yazıp bi köşeye çekilmiosunda tartışma yaratıcı (alaylı) üslup kullanıorsun...
bu şekildeqi tavrını devam etmemeni öneririm.. kişi önerisini sunmuş tasnif edersin yada etmezsin sana kalmış ama kimsenin görüşü seni seninde görüşün kimseyi alakadar etmez...

alp

New member
Gєηco' Alıntı:
alp neden görüşünü yazıp bi köşeye çekilmiosunda tartışma yaratıcı (alaylı) üslup kullanıorsun...
bu şekildeqi tavrını devam etmemeni öneririm.. kişi önerisini sunmuş tasnif edersin yada etmezsin sana kalmış ama kimsenin görüşü seni seninde görüşün kimseyi alakadar etmez...

İlk mesajım gayet uygundu aslında (Belki profilin navigasyonda yer alması talebi biraz aşırıya kaçmış olabilir.) Arkadaşın talebine karşılık bende fikrimi söyledim. Mesajımdan bir sürü alıntı yapılması benide cevap vermeye itiyor haliyle. Önerin için sağol ama tavrımı kendim belirleyecek yaşa geldim.

DayWalkerr

ABDUSSABUR
Alp gene boş işler peşindesin...Kimin ne düşündüğünü daha çok ırdalıyor başkalaırını eleştırmeyi marifet sanıyorsun...İstemiyosan istemiyom de çekil..Uzatma...

Ayrıca Adul kelimesini ne kadar kullansamda adult la alakalı bir yargı içeren cümlem yok..YAnii ne Adult da eklensin ne de eklenmesin diye bir yargı içeren sözcük kullanmadım..Zaten yorum yapmak istemediğim başlığın adını söylemezsen size nasıl aktaabilirim kii:)

Neyse çok karıştırıyon sen ortalığı..Senin gibiler yüzünden şimdi forumda çok fazla kutuplaşma meydana geliyoo..

Uzatmayalımm...Artık ne kimse Alp ecevap yazssın ne de Alp sen başkasına..Gene aciz bir duruma düşmeyelim...Tabii sizin karakteriniz neye elveriyosa o olr gene..yapcak bişi yok..;)

||ßoK||' Alıntı:
bencede duzenLeme yapıLmaLı!...
+Mustafa Kemal Köşesi Listeye ekhLenyrse sewinirym :)
SAna katılıyorum..O bölümün de ziyaretcisi epey var...Ama onun için yenii başlıkta taleplerin detaylı görülmesi gerek...Belki onun için de bii başlık sen açarsınn;)

Yorum yapan arkadaşlara teşekkürler..

HTML