İslam ve İnsan Moderatorlük talebi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DeRSaaDeT

Islambol
selamun aleyküm...
Evet arkadaşlar bölüme "islam ve insan" bölüm moderatorü olan innuendo ile görüştükten sonra 2. kez adaylığımı koymak istiyorum... Yalnız sizden isteğim ve normal olanı beni değerlendirirken hayat görüşlerime göre değil, uslubuma ve gerçekten bu bölümde bu görevi tekrar yapabilip yapamayacağıma göre beni değerlendirmenizdir.

Görüşlerinizi bekliyorum...

ancak bunu sana yedirmezler çünkü birileri şimdiden sırtına Atatürk düşmanı etiketini vurmuş bu etiketi yiyen bi daha iflah olmaz gel sen bu işten vaz geç
Kardeşim Allah isterse herşey olur ;)... Benim tek inandığım gerçek ve mutlak güç sahibi o... Sadece o istemezse birşeyler olmaz... :smile:. Ben mod olamasam bile (-) oy verenlerden dolayı değil allah istemediği için olamamışım demektir... Kuranda geçen hızır(as) ve musa(as) kıssasından çıkarttığım bir ders var ki bir işte sonuç kişiye göre şermiş gibi görünse bile allah sadece esasında hayır verendir... Beni Allah düşmanı olarak anmasınlar da ne olarak anarlarsa ansınlar... Ben sadece allaha secde ederim ve kadere imanım en az diğer imanın 5 şartı kadar kuvvetlidir. Mod olmaya mod olmak için can attığımdan veya yıldız olsun diye değil asıl inandığım gerçek olan islama başka yerlerde de hizmet için talip oldum.... Allah kendisine hizmet etmemi kısmet ederse mod olurum ben... selamun aleyküm...

яєℓαχℓιƒє

KaFaSıNa GöRe
ve aleyküm selam..
İslam ve İnsan bölümünde yaptığın işler belli..
hayırlısı olsun
+1110000 :)

SEYDİALİ

seyri alem
daha önce islam ve insan bölümü moderatörü olduğunu biliyorum ama neler yaptığını veya neler yapmadığını bilmiyorum onu yaşlı ( yıllanmış üyeler ) daha iyi bilir uslubunu taktir ederim anlaşmadığımız bir konu yok zaten fikirlere saygılısın
hayırlı olsun
1071 +++++

DarthErim

Altın Üye
Allah korusun.
Allah adına insanların karar verebiloeceğine inanan ve bu yönde yazı yazmış birinin bu bölümde yetkilenmesi çok kötü sonuçlar doğuracaktır.

ecstasy

Super Moderator
Sadece oylama yapın.
Konu dışı mesajlar silindi.
Tekrarı halinde kurallara uymayan üyeler ceza alacaktır..

Sahilim

New member
benden olum oy ++

AngeL Of Death

Wishmaster
Forumda sürekLi Cumhuriyet ve Atatürk karşıtı söyLemlerinLe dikkat çeken birisin.

YemeyeLim birbirimizi.

İsLami yönün geLişmiş oLabiLir ama bunu hep farkLı amaçLar çerçevesinde kuLLanıyorsun.

Bir etkisi oLacaksa -1881

Lizam

New member
Forumda sürekLi Cumhuriyet ve Atatürk karşıtı söyLemlerinLe dikkat çeken birisin.

YemeyeLim birbirimizi.

İsLami yönün geLişmiş oLabiLir ama bunu hep farkLı amaçLar çerçevesinde kuLLanıyorsun.

Bir etkisi oLacaksa -1881
Verde bir fırtta biz çekelim.

Katılıyorum, bir potta arttıryorum -1000

K

Kutay Alp

Guest
Ben den olumlu oy+++

ancak bunu sana yedirmezler çünkü birileri şimdiden sırtına Atatürk düşmanı etiketini vurmuş bu etiketi yiyen bi daha iflah olmaz gel sen bu işten vaz geç

Ali Sahin

Hackhell Forever!!!
kendi adima haci hoca islerden pek anlamam ama angel of death arkadasimiz benimde bir cok kez dikkatimi ceken bir olayi dile getirmis bu bencede dogru
diger yönden son zamanlarda aktifsin ama yinede yeterli görmüyorum
malesef -1

ARCHANGEL

ANGEL OF JUSTICE
ibrahimin dediği şeylere katılıyorum fakat dini bilgin ve dini konulara olan ilginden dolayı benden sana + oy eğer ki açtığın konu birşekilde atatürk ile ilgili olsa idi ozaman - oy verecektim ama dini bilgilerle ilgili konu açtığın için + oy kullanıyorum hayırlısı olsun

chester26

♫Цпẳρρя&#1
vealeyna veaykimselam kardeşim Yeni görevinde başarılar dostum bize islamı anlat

levent32

New member
Güzel kardeşim fikirlerimiz tabandan tavana zıt.......

Ben laik ve Atatürkçülüğü şiar edinmişim. Ancak sizin dünya görüşünüzde her ne kadar laiklik dinsizlikle eş değerse de ;

Dinim İSLAM ,,,, Mezhebim sünni ,,, fıkhi açıdan hanefi ,,, itikadi maturidi yim. Tarikat' a değil HAKİKAT' e inandığım için meşrebim melamiliktir.

Forumda aday oldugunuz bölüm sizin ilgilendiğiniz, bilgi sahibi oldugunuz bir alan olduğu için

(Sezar ın hakkını sezar a vermek gerektiği düşüncesi ile )

Benim oyum etki edecekse + (olumludur)

Hayırlı olur umarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...