İskorpitx 'in Tv ye verdiği Belgesel Tadındaki Ropörtajı

_Melissa_

New member
O, hacker’lık aleminin son efsanesi. Bir Türk, lakabı İskorpitx. Tüm dünyadan hacker’ların, çökerttikleri siteleri kaydettikleri, İtalyan güvenlik sitesi Zone-h’de, hack’lediği 141 bin siteyle ilk sırada.

Önce Microsoft’un Meksika sitesini hack’lemesi olay oldu. 17 Mayıs’ta 43 bin siteyi 10 dakika içinde çökertmesiyle asıl sükseyi yaptı. Hack’lediği sitelere üzerinde Atatürk resmi olan bir Türk bayrağı ve PKK, Yunanistan, Fransa ve Ermenistan’la ilgili küfürlü bir mesaj bırakıyor.

Ancak onun hakkında, zehirli iskorpit balığından türettiği ismi ve yaşı dışında hiçbir şey bilinmiyordu. Baktık olmayacak, İskorpitx’in peşine düştük. İzini bulmamız iki gün sürdü. Önce web site tasarımcısı bir arkadaşına ulaştık. E- posta ile konuşma isteğimizi bildirdik. Uzun uzun derdimizi anlattık. Ertesi gün ikna oldu. Bizimle telefonla bağlantıya geçti. İskorpitx, 45 yaşında, Ege’de yaşıyor ve muhasebecilik yapıyor. Meğer bu hacker’lık işlerine de, internette tavla oynarken puanları çalınınca başlamış.

xcharmingx

New member
evet daha önceden zone sitesinde adını çok gördüm
yanlız resmi başka siteden upload yaparmısın görünmüyor

Leke

Altın Üye
nerde resmi bu hacker ciğin .
:D

sonsuzluğa

Moderatör
Moderatör
yüzünü neden kapatmışlar görseydik. :D

SickDreTh

Altın Üye
bende cok merak edıodum bu adamı lutfen su resmı www.tinypic.com dan upload edermısın arkadasım..

[VIDEO]DgclwDmESg[/VIDEO]

[VIDEO]ahqSeJvM2XU[/VIDEO]

yukardakıler bı kac vıdeo asagıda verdıgım resımlerde sıtelerı cokettıkten sonra sıteye koydugu arka planlar...

arkadasın adı siyami ozkan ve 48 yasında canakkalede yasayan bı muhasebecı..lamer oldugu soylentılerıde varmıs arkadaslar vıdeoları ızlemenızı tavsıye ederım..

D!$GU$T

New member
Çok güzel bir konu bulmuşsun melissa gerçekten okumaktan büyük keyif aldım helal olsun adama teşekkür ederim bizimle paylaştığın için bilmiyordum sayende öğrenmiş oldum....

angelpower

New member
yüzü görünmüyor zaten arkadaşlar sadece vücut yapısı iri.bilmeyen yeni arkadaşlar göremiyosa kurbağayı nasıl resme cevireceği konusunda yardım ederim.bu arada BÜYÜKSÜN İSKORPITX!

_вєякαу_

я©K Ŧ•яΞWΞя
sadece iskorpitx oLarak biliodum hakkında bişe bilmiodum genctir die tahmin etmistim ama :durdurun
saoL payLastın için tşkLEr bi lamerin 10 dakikada 43 bin site hackliceni sanmıorum uydurmasın kimse biyerlerinden :D

HTML