İrtİcaİ Falİfette Bulundu Tbmm Genel Sekreterİ Oldu

mtt

New member
'İrticai faaliyette bulunduğu iddia edilen Koca neden TBMM Genel Sekreteri oldu?'
CHP İzmir Milletvekili Erdal Karademir, TBMM Genel Sekreterliğine atanan Ali Osman Koca hakkındaki iddiaları gündeme getirdi.
Karademir, TBMM Başkanı Bülent Arınç’ın yanıtlaması istemiyle Meclis Başkanlığına sunduğu yazılı soru önergesinde, hakkında mahkumiyet kararı verilen bir kişinin Genel Sekreterliğe atanmasının "suçun türünün bir önemi olmadığından mı" kaynaklandığı sorusunu yöneltti.
Aynı konuda daha önce verilen cevapta, Koca’nın mahkum olduğunun kabul edildiğini hatırlatan Karademir, atamanın bir çelişki olup olmadığını sordu.
Karademir, "Basınımıza yansıdığı üzere, ’irticai faaliyetlerde’ bulunduğu iddia edilen Ali Osman Koca’nın, tarafınızdan Genel Sekreterlik makamını yükseltilerek ödüllendirilmesi, şahsınızın siyasi bir tercihi mi; yoksa iddia edildiği üzere, Türk ulusuna ve ulusal iradeye meydan okuma mıdır?" dedi.

KAYNAK:http://www.milliyet.com.tr/2007/05/25/son/sonsiy12.asp

kostebek

New member
İrticai faaliyeti neymiş?

Namaz kılması mı?
Eşinin başörtülü olması mı?
Gümüş yüzük takması mı?
Davetlere, gecelere gitmemesi mi?
İçki içmemesi mi?
Tesbih taşıması mı?

???

mtt

New member
KöstebeK' Alıntı:
İrticai faaliyeti neymiş?

Namaz kılması mı?
Eşinin başörtülü olması mı?
Gümüş yüzük takması mı?
Davetlere, gecelere gitmemesi mi?
İçki içmemesi mi?
Tesbih taşıması mı?

???
HAYIR DEDİKLERİNİN ALAKASI BİLE YOK, LAİK DÜZENİ YIKICI FALİYETLERE GİRME, BU TİP ÖRGÜTLERE KATILMA(VEYA DİNİ TERÖR ÖRGÜTLERİ) , BURALARDA GÖREV ALMA, YANİ REJİMİ DEĞİŞTİRMEYE ÇALIŞMA.

ASİL_1

New member
'İrticai faaliyette bulunduğu iddia edilen Koca neden TBMM Genel Sekreteri oldu?'

Görüldüğü gibi İDDİA deniliyor tabi gören göze.Birisi çıkıp Mecliste zırvalama hakkını kullanmış biri de kalkıp buraya taşımış..

mtt

New member
ASİL_1' Alıntı:

Görüldüğü gibi İDDİA deniliyor tabi gören göze.Birisi çıkıp Mecliste zırvalama hakkını kullanmış biri de kalkıp buraya taşımış..
YAZIYI İYİ OKUDUYSAN Kİ OKUMADIĞIN BELLİ HAKKINDA MAHKUMİYET KARARININ ÇIKTIĞI YAZIYOR YANİ KESİN BİR SUÇ VAR ORTADA

kostebek

New member
mtt' Alıntı:
YAZIYI İYİ OKUDUYSAN Kİ OKUMADIĞIN BELLİ HAKKINDA MAHKUMİYET KARARININ ÇIKTIĞI YAZIYOR YANİ KESİN BİR SUÇ VAR ORTADA
Yazıyı nerenle okudun bilmiyorum ama bir daha oku istersen!

'İrticai faaliyette bulunduğu iddia edilen Koca neden TBMM Genel Sekreteri oldu?
Basınımıza yansıdığı üzere, ’irticai faaliyetlerde’ bulunduğu iddia edilen Ali Osman Koca’nın
Burada yalnızca iddia edildiği yazıyo. Ali Osman Koca'nın mahkumiyeti Fuhuş yapılan otele ruhsat vermesinden.

Bi tarafınızdan irtica haberleri uydurmayın!...

DaVaM

Banned
Müslüman için irticai faliyetten yargılanmakda ceza almakta şereftir. İftihar tablosudur.

Rahminde cemiyetin, ben doğum sancısıyım!
Mukaddes emanetin dönmez davacısıyım!
Zamanı kokutanlar mürteci diyor bana;
Yükseldik sanıyorlar, alçaldıkça tabana.
Zaman, korkunç daire; ilk ve son nokta nerde?
Bazı geriden gelen, yüzbin devir ilerde!

Necip Fazıl

İrticacı; apaçık islama ve müslümanlara sövemeyip, islama irtica, müslümana mürteci diyen kafirlerin tabiridir. Bunlara göre en büyük mürteci üstad necip fazıldır. Eğer üstad irticacıysa bizde irticacıyız.

selcuk35

New member
sanki milliyet doğru düzgün bir gazateymiş gb kalkmış haberini buraya taşımışsın. milliyet hürriyet sabah vatan vb. gazetelerde öyle okuduklarına inanırsan işimiz var senle

mtt

New member
KöstebeK' Alıntı:
Yazıyı nerenle okudun bilmiyorum ama bir daha oku istersen!

BEN GÖZÜMLE OKUDUM, SENİN GÖZÜNLE OKUMADIĞIN KESİN NERENLE OKUDUĞUNU ANLAMAKTA SENİN HAYAL GÜCÜNE KALMIŞ.

Burada yalnızca iddia edildiği yazıyo. Ali Osman Koca'nın mahkumiyeti Fuhuş yapılan otele ruhsat vermesinden.

ÖZRÜN KABAHATİNDE BÜYÜK İRTİCA DEĞİLDE FUHUŞTAN

Bi tarafınızdan irtica haberleri uydurmayın!...
UYDURAN YOK, SEN İŞİNE NASIL GELİYORSA ÖYLE ANLIYORSUN

antislam

Banned
İrtica geriye gitmek demektir. Mesala modern okulları kapatıp yerine Medreseler açmak istemek irticadır. Bu kişide büyük ihtimalle Atatürkçü sisteme karşı çikıp şeriat istemiştir.

crnky

New member
Büyük ihtimalle diye bir şey olabilir mi ya? Sizin demokrasi anlayışınız suçluluk karinesi olabilir ama ülkemiz suçsuzluk karinesi üzeirne hareket eder. Bir insanın suçu kesinleşmediği sürece suçsuz kabul edilmesi gerekir... Nereden biliyorsun iddiaların gerçek olduğunu?

Bir kere mahkumiyet fuhuş yapılan eve ruhsat vermekten verilmiş, irticadan değil. İkincisi fuhşa icazet verene irticacı iddiası da çok komik :)
Bu arada genel sekreterliğin dokunulmazlığı benim bildiğim kadarıyla yok, neden mhakumiyet varsa mahkum edilmiyor?

HTML