İnternetten para kazanın - SuperTeklif

halimizduman

New member
Surekli internet başında mıyız? artık internetten para kazanmak çok kolay... deneyin görün

Yukarıda veridiğim adresten kayıt olarak banada destek olup puan kazandırmış oluyorsunuz;) [ Size hiçbir zararı yoktur aksine ileride yararı dokunacaktır.. ]

SuperTeklifi tanıyaLım..

SüperTeklif Nedir?
E-maillerinizde, cep telefonlarınızda, TV'lerde, radyoda,
metroda, sokakta... Kısaca her gün sayısız reklamla karşı
karşıya kalıyorsunuz. Ama kimse size para ödemiyor.
Gelin şimdi, gördüğünüz her reklamdan para kazanın!

SüperTeklif'te;

* E-mailinize gelen reklam ve anketlerden,
* Cep telefonunuza gelen SMS reklamlarından,
* Ev adresinize gönderilen ücretsiz promosyon ürünleri hakkında vereceğiniz fikir ve görüşlerden,
* Size önereceğimiz ve profilinize uygun web sitelerine üye olarak,
* ClubCard anlaşmalı e-ticaret sitelerinden yaptığınız alışverişlerde,
* Sizin referansınızla üye olan arkadaşlarınızın gördüğü tüm reklamlardan sürekli Puan kazanırsınız.

Bu puanlar 100,000'e ulaşınca da banka hesabınıza hemen 100 YTL olarak yatırılır.

SüperTeklif'te Kazanmak Çok Kolay!

Şimdi üye olun, sadece kişisel bilgilerinizi ve tercihlerinizi tamamlayarak hemen 5.000 Puan kazanın! Üstelik SüperTeklif'te sizin referansınızla üye olan arkadaşlarınızın gördüğü tüm reklamlardan da sürekli puan toplayacaksınız. SüperTeklif, yukarıda belirtilen pazarlama çalışmalarından elde ettiği net kazancın yüzde 45'ini üyelerine dağıtmaktadır.

Unutmayın, "izinli pazarlama" prensibimiz gereği, günlük reklamlar ve anketler, sadece sizin istediğiniz sayı ve sıklıkta tarafınıza gönderilir.

SüperTeklif üyeliği ücretsizdir. Ancak üye olmak için SüperTeklif üyesi bir arkadaşınız tarafından sisteme davet edilmelisiniz. Henüz davet edilmediyseniz üzülmeyin, şimdilik kayıt olmak için sistemden davet istemeniz yeterli!

Üye oLmak için sayfanın en ustunde verdiğim adresten üye olun hem banada katkı sağlamış olursunuz..

Puanınızı Nasıl Artırırsınız?
Daha fazla Puan kazanmak ve puanınızı artırmak için üye olduktan sonra ilk yapacağınız iş, arkadaşlarınızı SüperTeklif'e davet etmek! Onlar davetinizi kabul edip SüperTeklif'e üye oldukça, SüperÜye listeniz genişler. Böylece tanıtım mesajları daha fazla kişiye ulaşır ve okunan tanıtım mesajları da Puan olarak kazancınıza eklenir.

Puanınızı Nasıl Nakde Çevirirsiniz?

Puanlarınızı nakde çevirmeniz için önce 100 YTL karşılığı olan 100.000 Puan'a ulaşmanız gerekmektedir. 100.000 Puan'a ulaştığınızda 100 YTL'niz dilerseniz SüperTeklif.com tarafından daha önceden belirtmiş olduğunuz banka hesap numarasına yatırılacaktır. SüperTeklif tarafından yapılacak ödeme esnasında TC Kimlik numaranızı belirtmeniz zorunludur. Eğer birden fazla e-mail ile üye olduysanız, sadece bir tek üyeliğiniz kabul edilerek yalnız bu üyeliğe ait hesaba ödeme yapılacaktır. Diğer üyelikleriniz geçersiz sayılacak, bu üyeliklerle kazandığınız Puanlar nakde dönüştürülmeyecektir.

dProfil Nedir?
Eğer siz de bir reklamverenseniz ve reklam vererek hedef kitlenize anında ulaşmak, ürün ve hizmetlerinizi en doğru hedef kitleye ulaştırmak istiyorsanız, artık en büyük yardımcınız dProfil!

Sadece SüperTeklif üyesi olarak değil reklamveren olarak da SüperTeklif'e üye olabilir, profilleme hizmetinden faydalanabilirsiniz. Gücünü SüperTeklif'in sayısı 300.000'i aşan üyelerinden alan dProfil, reklamverenleri en kısa sürede en doğru hedef kitleyle buluşturuyor ve reklam mesajlarını doğrudan hedefe ulaştırıyor.

dProfil Nasıl İşler?

* dProfil kullanıcısı, üyemiz olarak öncelikle tanıtımını yapacağı ürün veya hizmetin hedef kitle profilini belirler.
* SüperTeklif üyeleri arasından, belirlediği hedef kitle profiliyle uyumlu üyelerin profillerini saptar.
* Bu saptanan hedef kitle profiline ürün ve hizmetleri ile ilgili tanıtım mesajlarını, kampanya duyurularını gönderir. dProfil'le mesajlarınız potansiyel müşterilerinize anında ulaşır!

dProfil ile Ne Kazanırsınız?

* dProfil sayesinde; Hedef kitleye anında erişim sağlar, etkili tanıtım yaparak rekabet avantajından yararlanırsınız.
* Tanıtım mesajlarınızı bir anda binlerce kişiye gönderebilir, bu gönderimleri tekrarlayabilir ve reklam maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.
* Tüketici ile doğrudan iletişim kurar ve diyalog geliştirirsiniz.
* Tüketicide bilgilenme isteğine yol açar, anında geri dönüş alırsınız.

SoruLarınızı burdan sorabilirsiniz..

1001Design

330i ///M3 Design
- İnan bana n'olur
Palavra palavra palavra
- Dinle beni
Palavra palavra palavra
- Yalvarırım
Palavra palavra palavra
- Yemin ederim
Palavra palavra palavra palavra palavra
Hepsi palavra inanmam sana