İnternetim çok yavaşladı yardım lütfen

bad_boyum

New member
Ben kablolu 512 bağlantı sahibiyim.Daha önce 60 KB/s ile download yapıyordum ama şu anda 6.0KB/s ile yapabiliyorum ..Virüs taraması yaptım bilgisayarımda kasperksy internet security 7 ile bulduğu virüsleri de sildim ama hala aynı :(.... Neden olabilir acaba yardım lütfen teşekkürler

ΜεтάĻïڪţ

^_^-/!ηєω ѕнι&#10
öncelikel bilgisayarini cclenar ile öncelikle temizle bu sistemini rahatlatıcaktır..

Virüs programın var zaten dedin aware kur bilgisayarına güvenli mod da aç bi tarat...

İnternet hızlandırıcı kullanmanı şimdi tavsiye etmem en azından şimdilik

Türk Telekom'u aramani tavsiye ederm hatlarinda bir sorun olabilir...

Eğer sorunun hala devam ederse Xp cdsini takıp onar veya yükselt deyip sıfırlamanı tavsiye ederim...

ALoNe DiAbLo

ŦĦĔ ŚĦĄĐΘŴ ŴĄŔŔİΘŖ
Dostum genel bişey.Yani pc'yle alakalı değil.Bu aralar çoğu yerde download hızı çok düşük.Ben sabahın köründe kalkıp ne indireceksem indiriyorum.Hız uçuyor sabahları.Öğleden sonra akşama doğru download hızı yerlerde.Daha 10 dakika önce 14mb'lık dosya indirdim 38 dk sürdü....:vur:vur:vur.Yani telekoma artık kafam bile az komple kendim gireyim..:durdurun

ΜεтάĻïڪţ

^_^-/!ηєω ѕнι&#10
ÅĻΘŇĔ ĐİÁßĻΘ;3661893' Alıntı:
Dostum genel bişey.Yani pc'yle alakalı değil.Bu aralar çoğu yerde download hızı çok düşük.Ben sabahın köründe kalkıp ne indireceksem indiriyorum.Hız uçuyor sabahları.Öğleden sonra akşama doğru download hızı yerlerde.Daha 10 dakika önce 14mb'lık dosya indirdim 38 dk sürdü....:vur:vur:vur.Yani telekoma artık kafam bile az komple kendim gireyim..:durdurun
kendini bile feda ediyosun bizler için helal olsun :D :D

_TozKoparaN_

Altın Üye
ÅĻΘŇĔ ĐİÁßĻΘ;3661893' Alıntı:
azuhahahahahaha

ΜεтάĻïڪţ;3662971' Alıntı:
kendini bile feda ediyosun bizler için helal olsun :D :D
bi helal de benden :clap:biggrin:clap

crazy.34

New member
benım de ınternet cok yavas guzel bı hızlandırıcı program ısmı verın de yulım sımdıden tesekkurler
:D

MORE

New member
bende sanıyordum ki benim pc kasım kasım kasılıyor...ciddi anlamda bir yavaşlama söz konusu son günlerde gerçekten...demek ki aynı sorunu sizlerde yaşıyosunuz...en azından bir parça içim rahatladı...

Fatih Hoca

Banned
Kesin çözüm şu. Kağıt kalemi alıyorsun, Telekoma yazıyosun;

Bağlantı hızımı 512'den 4 mbps'e yükseltmek istiyorum.

:durdurun

halilid

New member
hız olayı

Arkadaş bu spamlarla ilgili ne yaparsan yap ister kaspersky kullan ister norton ister avast vel hasıl aynı dert ben ve arkadaşlarımdada var yeni kurulan pc de olmuyor fakat bir kaç gün sonra mutlaka yavaşlıyor devası ise yeniden bilgisayarı kurmak geçmiş olsun..

HTML