İnternete bağlantı Kesildi Güvenlik Duvarı açılmıyor WAN Miniport kısımlarında sarı ü

maksu8080

New member
Arkadaşlar Bilgisayarın güvelik duvarı açılmıyor ıcs hatası diyor ayrıca aygıt yöneticisinde ağ bağdaştırıcılarında WAN Miniport kısımlarında sarı ünlem çıkıyor ve internete bağlanmaya izin vermiyor. Normal şekilde ve güvenli modda ağ bağdaştırıcılarını kaldırmaya izin vermiyor. kaspersky 6 kurulu tarama yaptı virüs bulamadı diyor. ama internete bağlanamadığı için kasper güncellenmediği için tam da yanıt vermiyor. bu durumla karşılaşan varmı format atmak istemiyorum makinelerde bilsa yüklü . Bu durumla karşılaşan arkadaşlar açıklarsa sevinirim. Şimdiden Teşekkürler.

ve arkadaşlar bu sorun şu anda yeni bir virüs gibi gözüküyor şu anda izmnirde çoğu internet cafeler bu sorunla uğraşıyor hiç bir şekilde giden - gelen paket kısmında değişiklik olmuyor hiç bir şekilde ıp adresi almıyor almıyor dediğim hiç numara yok sıfır bile yazmıyor sizce nasıl temizlenir??? ya da bu sorunu nasıl giderebilirim

resimdeki gibi demek istediğim

Herranova

New member
Selam Arkadaşım Belki Güleceksin Ama Benim Başıma Da Geldi Bu Olay :D
Yıldırım Düştü Benim Bulunduğum Bölgeye Ve Wireless Modem Değil Alıcısı Zarar Görmüş :S
Başka Bir Modem Deneme Şansın Var Mı?

maksu8080

New member
ilgin için saol ama ben bunu bir okulda kullanıyorum ve iki faeklı modem var diğer bilgisayarlatda sorun yok ve ağdan flash diskten bulaşıyor meret

PasHasan22

New member
Arkadasim benim acicağım konuyu sen acmıssın tebrik ederim suan bendede aynı problem var bağlantım paso düşüyor.Ve Kaspersky virüs taratması yaptım bana bir sürü virüs buldu.Hatta aynı isimde olan bir cok trojen siliyorum hepsini temizliyorum karantinaya atiorm bağlantım yine aynı sekilde bi daha taratioom aaaa bi bakiom o virüsler hala aynı yerde duruo mutlaka format gerekir üzgünüm ki.
Bu arada bu virüs Hollandalı bir hacker'ın yaptığı birşey imiş...

gitaristimam

New member
ben virüs olduğunu düşünmüorum çünkü tanıdığım herkeste var bu sorun ttnet sahiplerinde var ama bi arkadaşmda smile var onda bi sorun yok.belki ttnetin izmirdeki servis sağlayıcısında problem vardır

maksu8080

New member
internet servisinden kaynaklandığını sanmıyorum çünkü ağdan kulanılan bir yapıda ağdan bile bulaşıyor ayrıca öyle birşey olsa LAN daki diğer bilgisayarlarda da aynı sorun olur ama belli makineler bu sorunu çıkarıyor ve bulaşan makinede ilk önce antivürüs programının (KASPERSKY INTERNET SECURITY 7.0 var bende) güncellemesini kapatıyor aslında denecek okadar çok şey varki bu konuda hangisini söyliycem bilmiyorum iki farklı bilgisayar firmasıda kasaları aldı götürdü incelendi dediğim gibi yeni bir virüs bence aygıt yöneticisinin fotosuda aşağıda

HTML