İnternete bağlanamıyorum...

rottendog

New member
Arkadşalar öncelikle herkese merhaba.. Benim bir sorunum var.. biz aynı evde 3 kişi yaşıyoruz ve tek bir modemden bağlanıyoruz. ama son 1 haftadır diğer arkadaşlarım internete bağlanırken benim bilgisayarım bağlanmıyor. Ağ ayarlarına bakıyorum bağlı gözüküyor devredışı bırak diyorum sonra yeniden etkinleştir diyorum bu sefer bağlanmıyor. İnternete giremiyorum msndede "makinenizin geçersiz bir IP adresi var gibi görünüyor "diye uyarı var. Kaspersky 7.0 kullanıyorum. Bu sorun birkere daha olmuştu ondada Combofix programıyla bir virüs bulmuştum "Explorer error" diye onu silince düzelmişti ama şimdi combofixle yine tarattım birşey bulamadı lütfen yardım edin nedir bu işin çözümü...

skyhan

New member
virus deil de dsn den kaynaklı olabılşır bende de olmustu hersey tamam ama baglanamıyordum 195.175.39.39
195.175.39.40 veya aratıp baska nolarda bulabılırsın

Blade

BaBaCaN
bu dediğin olay başıma geldi bir arkadaş aynen senin gibi duruma düştü ne yaptık ne ettiysek olmadı en son format attık düzeldi. ama herşey format değildir firefox kur güvenlik ayarlarını kontrol et virüs taraması yap öyle dene birde

rottendog

New member
Arkadaşlar saolun fakat sorun DNS ile diil ondan eminim o ilk virüsü bulduktan sonra firefox kullandım ama yine oldu virüs taraması falan herşeyi yaptım ama olmuyo eğer çözüm olmazsa format atıcam büyük ihtimal ama birsürü şey gidicek formatta formatsız bi çözüm olsa çok güzel olur..

rottendog

New member
Kardeş saol programı indirmeye başladım şimdi inş beni bu dertten kurtarır bakalım nolcak...

Yok bu programda bişi bulamadı formattan başka yol kalmadı.. :(

ALoNe DiAbLo

ŦĦĔ ŚĦĄĐΘŴ ŴĄŔŔİΘŖ
Bencede virüstendir.Telekom diyecem ama evdeki diğer elemanlar bağlandığına göre sorun orada değil.Heralde format tek çözüm...

HTML