İnternet sorunu

ŚęŘĦãŧ

New member
merhaba arkadaşalr yen format attım pc ye modemi yükledim ama mozillaya girerken bazı sitlere giremiyorum sayfa görüntülenemiyo hatalarını veriyo bu explorer dede aaynı hata neden olabilir acaba:vur:vur

TimeisRuntime

тαкєιη'ѕ&#1
sayın kardeşim büyük ihtimalle sitenin kendisi bozuktur. yoksa böyle bi hata olsaydı hiç bi siteye giremezdin.

TimeisRuntime

тαкєιη'ѕ&#1
ŚęŘĦãŧ;3082137' Alıntı:
yok arkadaşlar genel olarak da olmuyo tüm siteler de aynmı sorunla karşılaşıyorum
sayın kardeşim hiç bir siteye giremiyroum diyorsun. eğer durum böyleyse tarayıcılarında bi problem yok demektir. sorun internet bağlantılarındadır. ağ bağlantılarını kontrol et ama önce ethernet kartının driver ını yükleyip yüklemediğine bak. çünkü yeni format attım diyorsun belki unutmuşsundur. yada bi problem çıkmıştır. bunlar olmazsa modemine reset atmayı dene.

TuRK_HaRD

нα¢кιηg αяαşтıямα¢ıѕı
şimdi hiçbir siteye mi giremiyorsun, yoksa bazı sitelere mi?

eğer bazılarıysa örnek olacabilecek bikaç tanesini yazmanı isteyeceğim..

eğer hiçbirine giremiyorsan net bağlantının yerinede olduğuna emin ol, msn fln bağlanıyor mu?

ayrıca hem ie'de hem firefox'da aynı sitelerde mi sorun çıkıyor?..

biraz daha detaylı anlatırsan, bi de bu sorulara cevap yazaran yardımcı olmaya çalışalım..

ŚęŘĦãŧ

New member
yok abiler msn e falan giriyor

mesela bazen arama yapıyom googleden tıklıyom cıkan sayfalara ama sayfa görüntülenemiyo dio

bu nu mozillada denedim aynı sorun

legolas53

New member
şimdi bende goal united diye bir oyun oynuyorum misal olsun diye anlatıyorum bu site java tabanlı bir site genelde online oyunlar için tüm siteler aynı...bu gibi olaylarda ben mozillanın final sürümünü tavsiye etmiyorum...çünkü daha tam bir final değil bence hala beta kıvamında!!! bunun için eski sürümü kullanmaya devam et ! bir de mozilla açılırken bir çok eklentisi olduğu için açılışta sorun yaşarsın sana tavsiyem eski sürümü kullanmaya devam et çünkü final sürümünün eksikleri hala var !!

HTML