İnternet sınırlamasını kaldırma hakkında yardım lazım

AIKON

New member
Selamlar öncelikle. Benim oturduğum apartmanda ortak internet hatları var. Herkes bu hatlarla wireless üzerinden internete bağlanabiliyor. Bina yönetimi internete yasal olmayan sitelere girş için yasak koymuş. Tamam buraya kadar herşey güzel hoşta, bu sınırlama milliyet, hürriyet, mynet gibi sitelerde resimlerin açılmasınıda engelliyor. Biraz önce hachellde de birkaç kedi-köpek resmini açamadım durum o kadar ciddi yani :D . İnternet yoğunluğu konusunda herhangi bir problem yok. Gayet hızlı sistem ama dediğim gibi bu sınırlandırma bazı yerlerde insanı bunaltıyor. Bu sınırlandırmada en azından şu resim problemini çözebilmek için yardım edebilirseniz sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.

AngeL Of Death

Wishmaster
BunLarın hepsi LisansLı engeLLeme programLarı üzerinden yapıLıyor..Yöneticiniz çok titiz davranarak bazı keLimeLeri o programın içerisinde yazıp, o keLimeLerin geçtiği siteLere yasak koydurmuş oLabiLir..

Yapacağınız pek birşey yok.BöyLe programLarın şifresini kırmak vs 1000'de 1 ihtimaL.

YapabiLeceğiniz tek şey apartman yöneticinizLe konuşup bu sorunLarı ona iLetmektir..

HTML