İnternet hızıyla ilgili

nameisselcuk

New member
Arkadaşlar rapidshare sitesinden modemi resetleyerek birsürü şey download ettim fakat bu sitede artık download hızım 15-20 kb arasında kaldı ve git gide düşüyor tempi internet dosyalarını ve cookileri temizlememe rağmen bu sorunu ortadan kaldıramadım diğer sitelerden indirme yaptığımda bu rakam 80-90 kb arasında değişiyor bunun nedeni ne olacbilir acaba bu konuda bi açıklama yapan olursa teşekkür ederim internet hızım 1024 kpbs

1sc0rp!tX

Altın Üye
bu rapid premium almamız için böle yapıyor..bende hep modem res atıp bi şeyler indiriyordum..eskiden 80 kb sn de indiriyordum..sonra bi baktım 30 lara kadar düştüm..

unknown666

New member
Fark etmez. Premium olsun, ister baba premium olsun :p. Türkiye'de hemen hemen her yerde böyle, şimdi ayrıntıları tam bilmiyorum fakat.. Tübitak bir sistem hazırlıyormuş ve bu sistemi hazırlarken Türkiye'deki internet sunucularını feci derecede sömürüyormuş. Yani tam bir bilgim yok, bende bir yerden duymuştum. Sistem geceleri kapanıyor genelde.

nameisselcuk

New member
1sc0rp!tX' Alıntı:
bu rapid premium almamız için böle yapıyor..bende hep modem res atıp bi şeyler indiriyordum..eskiden 80 kb sn de indiriyordum..sonra bi baktım 30 lara kadar düştüm..
aynı sorun bendede var kardeşim bende bi türlü bu olayı çözemedim bi bilen vardır diye buraya yazdım ama bakıyorum ki bendeki sorun herkestede varmış saolun ilginiz için

HTML