İnternet Explorer İle İlgili AcİL Yardım

MatRaX18

New member
BiLgisayaRımı Açtıktan Bir Süre Sonra Otomatikmen İnternet Explorer Tarafından Bir Japon Sitesi Açılıyor Kendiliginden...
Her Bilgisayarı Açtıgımda Bir Defaya Mahsus Olmak Üzere Açılıyor...
Ne Yapabilirm... Acil Yardım Ederseniz Sevinirim....

Madness

Banned
arkadaşım trojen (reklam yazılımı kapmışsın) bilgisayarına hemen ad-aware kur ve tara
sanırım sorun hallolacaktır. Eğer bu sorunu çözmezse kesinlikte format gerekecektir: Kolay gelsin:)

Madness

Banned
arkadaşım ad-aware dene bir sonra haber ver: elimizden geleni yaparız

OlsinWe

New member
msn adresini ver ben sana programı msnden craki ve türkçe yamasıyla göndereyim o programda olmazsa orjinal lisanslı spy ware atarım oda olmazsa f-disk + format at

OlsinWe

New member
becerememissindir sistem geri yüklemesi yapmayı dene tabi trojeni son bir kaç gün içinde yediysen ve son bir kaç gün içinde cok cok önemli bilgileri pc kaydetmediysen sistem geri yüklemesini tercih ederim. faydalı olabilir olmayabilirde dene yada msn adresini ver programı sana göndereyim Kolay Gelsin

Madness

Banned
sistem geri yükleme seni rahatlatabilir ama reklam yazılımını kaldırmaz tavsiye etmiyorum:) ad-aware kurabilsen sorunun kalmayacağını düşünüyorum. Haner verirsen sevineceğiz

MatRaX18

New member
Ad-Aware Yüklenmiyor
2 Defa İndirdim Programı
Install Başlıklı Küçük 1 Pencere Açılıyor Ve Hiç 1 Sey Yazmıyor...

Buda Resmi Yüklemenin

Yardım Edebilecek Kimse Yok MU

Madness

Banned
arkadaşım ad-awareyi nereden indirdi? hem forumda hemde program paylaşımı yapan her sitede var başka bir yerden indir . Sanırım doğru bir şey indiremedin:) yine haber bekliyorum

OlsinWe

New member
bence senin bilgisayarında bulunan virüsler kullanımı ele gecirmis durumda anti program yüklemene izin verilmiyor f-disk + format at rahatla ugrasma iste

TimeisRuntime

тαкєιη'ѕ&#1
spybot search and destroy programını tavsiye ederim. google a yazarsan hemen bulursun. program free dir. kurulumu çok kolaydır. ve o trojeni bulacağınada eminim.

MatRaX18

New member
fatihtekin' Alıntı:
spybot search and destroy programını tavsiye ederim. google a yazarsan hemen bulursun. program free dir. kurulumu çok kolaydır. ve o trojeni bulacağınada eminim.
Program Yuklendı 5 tane Buldu Ve Onları Sildm
Su Anda Beklıyorum Bakalım Duzelecek mı

Dostum Çok Saol Ad-Aware Çalışmıoyrdu ama Bu İlk Seferde Oldu ve Bir Daha Çıkmadı O Şey
Teşekkürler...

HTML