İngilizce Destek

altayagan

New member
arkadaşlar o ödev tez bölümüne bir de ingilizce bölümü açarsanız ihtiyacı olan arkadaşlar için o bölüme bir çok upload yapabilirim. Teşekkürler

MaΨèŔcİķ

Altın Üye
aç abi ancak sadee ingilizce açma yanında fransızca ve almancada olur çünkü bu aralar çoğu lise

iki dile geçti ve fransızca yada almanca ek dil olarak görülüyo ......

ayrıca ilgileniris...:)

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
valla ii olur dark abi aç be dönem ödevi falan valla kasıo liseli hayatı kızlar dışında kötü:(:(

bim_28

Altın Üye
Olmuşken Ruscada aç Dark :eek:

tavukçiftliği

New member
evet

evet guzel olurdu bu bolumde cevirilerle falan ugrasabilirm bolca vaktim oldugunu daha once belirtmistim..

By CaPTaiN

New member
Ruscada elimizden geldiği kadar yardımcı oluruz konçera... Dopre vice :) yazmayı bilmiorum ama konuşarak çok şey başarmışımdır :D

altayagan

New member
Dark Angel her gün saatlerce bu sitedeyim upload edecek bi prog yada benzeri şeylerim yok. Bari bu konuda destek olayım dedim. Ayrıca bi göreve talip olunca sıkılmak olmaz :) sen aç eminim bilgisi olan arkadaşlarda destek verecektir. Bu arada gerçekten ödev tez, edebiyat vs ile sorun yaşayanlara yardımcı olabilirm. Bu siteye çok sevdim :)) İzin verin yardıcı olalım.. Teşekkürler

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
Bölüm açıldı arkadaşlar ilgilenirim diyenler'i görelim bakalım nekadar duruyorsunuz sözünüzde :)

eSKeyP

New member
valla elimden geldiğince bende yardım etmeye çalışırım çorbada bi tuzumuz olsun:)

[KooZ]

New member
bencede olur vallahi va süper lisede okuyoz bide :D
zaten ingilizce görüyoz güzel olur yardımcı oluruz

berk

New member
ıstedıgınız herseyı ıngleden tr ya tam karsılıgıyla cewırılır

HTML