İngilizce bitmiştir!

fsahin

New member
"ingilizcebitmistir.com" adresini bir incelerseniz sanırım daha iyi anlaşılacak. ingilizcebitmistir in üzerine geldiğinizde link olduğunu göreceksiniz.

Fatih Hoca

Banned
Bu tekniklerle İngilizce'yi pratik hale getirmek mümkün ama kimse İngilizce'yi bitirdiğini, içtiğini söyleyemez. Nasıl ki biz Türk milletiyiz ama Türkçe'yi konuşamıyoruz, tam manasıyla her ayrıntısıyla bilmiyoruz, aynı durum İngilizce'de de var.

seigneure

New member
siteyi tümüyle okudum...önyargılı olmak istemiyorum lakin anladığım kadarıyla kursiyeri çok çok çok çalıştırarak öğretme garantisi veriyor..bende diyorum ki çok çok çok çalışsa zaten kursa ne hacet.. ama tabiiki olduğu iddia edilen yöntemin mucidiyle detaylı konuşmanın faydası vardır..

dgsturgay

New member
arkadaşlar ben o kursun bi öğrencisiyim..cok değişik bir tekniği var inanılmaz farklı..diğer dershanelere benzemiyor...hocası ODTÜ mezunu ingilizce ile aşırı haşır neşir olmuş bi insan..daha bir ay oldu gideli..inanılmaz..3 cümle yapısı diye bir algoritma kurmuş hocamız zaten matematik mühendisi..her şeyi algoritmalar üzerinden kuruyor..aylık 300 tl veriyorum sadece cumartesi sabah 4 saat eğitim alıyoruz...evet ödev ve calışma yogun ama sizdeki etkiside o kadar büyük oluyor..
sayglar
Turgay

dgsturgay

New member
düzeltme : kurs ingilizce sınavlara hazırlık amacını taşıyor sakın olaki benim önceki mesajımı dikkate alıpta ingilizceyi ana diliniz gibi öğreneceğinizi sanmayın ama amaç sınavsa kesinlikle başarırsınız bu kursla...ama ingilizce konuşamazsınız peşinen söylim...

TARZEN

PƦαvdαTαƦZéη
iki vatandaş karşılıklı atıyolar bilen varmı ve çok iyi tavsiye ederim resmen böle bi yer açtık bi inceleyin deseniz daha hoş olurdj böle çakallıklara gerek yok millet salakmı?

TARZEN

PƦαvdαTαƦZéη
o ortadaki flashında yanlarını düzeltin one öyle siyah sayfanın genelini bozuyor yanlardaki zamin rengide düzeltilmeli yazılarınızıda düzeltin iki yana yasla gibi site renginde turuncu kullanmanız iyi olmuş tatlı bi hava katmış ama daha iyi olabilirdi çok amatörce olmuş kolay gelsin. ingilizcenin yanında sitenizde tamam.

quaresma06

New member
dgsturgay kardeş bu konu ile özelden görüşebilir miyiz ben yeni uyeyim mesaj atamıyorum da...ilgilenirsen sevinirim..

onuralas

New member
dgsturgay bende ilgileniyorum ingilizcebitmiştir kursuyla.
beni de bilgilendirirsen sevinirim. bende özel msj atamıyorum. buraya daha detaylı bir açıklama da yazabilirsin yada mailleşebiliriz. teşekkürler

longcoming

New member
Ben bir İngilizce öğretmeniyim ve alanımda ve mesleğimde oldukça iyi olduğumu söyleyebilirim.
100 saatte ingilizceyi bitirmek mümkün değildir arkadaşlar.
Dil öğrenimi tamamlansa bile,kişinin bunun devamını get
irmesi gerekir.

Kimse 100 saatte İngilizceyi kendi de bitiremez,başkasına da bitirtemez.
Bu türden 3 ayda ingilizce,100 saatte İngilizce gibi reklamlara itibar etmeyin.
Zamana yayarak çalışın,başarı kendiliğinden gelir.

denetchi

New member
ingilizcebitmistir

Sakın ha böyle bir kursa gitmeyi aklınızdan bile geçirmeyin. Tam bir fiyasko. Haftada bir gün birkaç saat ders var ama bütün hafta seni boğacak şekilde ödev veriliyor. O ödevleri tam olarak yaparsan ve ara sınavlardan hepsinden 70 üstü alırsan para iadesi varmış güya ama sakın inanmayın. O kadar ödevi insan evladı yapamaz ve sınav kağıtlarında ise en ufak bir hatada zaten 30 puan kırılır. Yani para iadesini unutun. Zaten sistem sizden sadece para tahsilmesi yönünde kurgulanmış. Derste verilen şeyler yararlı gibi gözükse de 15 yıldır değişmeyen kelimelerle anlatılıyor herşey.. Kısaca fiyasko...

yyildirayy

Moderator
Aöf de ingilizceden kalmadım ya

Benim için ingilizce bitmiştir artık :)

Daha işim olmaz

Beratberra

New member
Bence süper

Arkadaşlar bence çok güzel ve müthiş faydalı bir kurs. Mustafa Özay tam bir İngilizce uzmanı. Müthiş öğrenci portföyü var. Benimle aynı sınıfta olan İngilizce öğretmeni var düşünün kadın Bursa'dan ders almaya geliyor. Arkadaş sınava yönelik demiş alakası yok. Adam cümle nasıl kurulur onuanlatıyor. 5 haftada 25 kelimelik cümleler kuracak seviyeye getirdi o kadar sağlam bi adam ve tavsiye ile insanlar kayıt oluyor kursta tanıştığım bi emniyet müdürü var karısı ilk kpds sınavından 93 almış ve 5 arkadaş kursa katılıyorlar. Bence Türkiye'de başka kurs aramayın.

Beratberra

New member
Ödev yapmadan dil mi öğrenmeyi planlıyordun. Bu foruma üye olmuşun karalamak için 1 mesajin var ve bir daha giriş yapmamışsın insanların çok faydasını gördüğü birşeyi kendine çalışmak zor geldi diye karalamaya utanmalısın bence