İlişkiye yönelik yardım

arda.cavdar

New member
2 yıllık sevgilimden yok yere ayrıldım...
Aslında o benden yrıldı.
Bir süredir kavga halindeydik zaten.

Sebebi benim onu çok sıkmammış.
Askerden geleli 1 yıl oldu ve halen iş bulamadım.
Haliyle ben de çok bunaldım ve ona ızdırap oldum diyebilirim.

Sevgimiz sonsuz aslında birbirimize karşı; ama çok basit olur olmadık şeylerden çıkan kavgalar yıprattı ikimizi de.
Ayrılalı henüz 9 gün oldu ve ben barışmak istiyorum.
Arayıp sormadım henüz.
Hiç bir şey yapmadım barışmak adına; ama ne yapsam da onu yumuşatsam bilemiyorum.

Evliliği düşünüyorduk.
Ailelerimiz tanışma aşamasına gelmişti ki biz ayrıldık.
Annem arkamda tamamen.
ne gerekiyorsa yapmaya hazırım ben diyor.

Önce biraz yumuşatmam lazım; ama nasıl yapacağıma dair en ufak bir fikrim yok.
Bana biraz akıl verebilir misiniz?
Bende hiç kalmadı artık...

Junior - Kacan

Forumun Küçük Kaçanı
onu bıraktığını ona hissettirme ne biliyim o güne uyandığında telefonunda günaydın mesajını görsün o uyumadan iyi geceler mesajını görsün gibi gibi

arda.cavdar

New member
onu bıraktığını ona hissettirme ne biliyim o güne uyandığında telefonunda günaydın mesajını görsün o uyumadan iyi geceler mesajını görsün gibi gibi
bu onun aklında farklı bir his uyandırmaz mı?
"nasıl olsa hep benim yanımda" gibi bir mantığa bürünmesini istemiyorum.
biraz zaman tanısam, kafasını dinlese toparlansa diyorum.
sonra nasıl karşısına çıkmalıyım işte orası da bir muamma...

kent55

Super Moderator
aşk ta sevgide gurur olmaz arkadaşım olursazaten bu sana ızdırap olarak geri döner ..en mantıklısı evli biri olarak çok seviyorsan hiç düşünme öle düşünür böle düşünür ...sonra pişman olabilirsin kalbinin sesini dinle ona göre karar ver

DeaD_PriNCe

New member
ben senin yerinde olsam bir süre onu kendi halinde bırakırım. Sen üstüne gittikçe senden uzaklaşacak hatta bazı tepkilerin onu senden uzaklaşmaya yonlendirecektir. Sana tavsiyem bir süre ikinizde köşenize çekilin. Zor olacak ama önemli olanda zoru başarmak değilmi. Ara versek tamamen koparız tezi bence tamamen boş. Dene bence.