İlginç bir soru...

dijitalkurt

New member
Adamın biri intihar etmeye karar veriyor. Fakat milletin kafasını karıştırmak için Ağustosun en sıcak günlerinden birinde kalkıp bir depoya gidip yüksekliği 4 metre olan tavanın tam ortasında 1 metrelik iple kendisini asıyor. 2 hafta sonra depoda kendisini bulanlar deponun bomboş olduğunu ve adamın tam ortada asılı bir şekilde sallandığını görüyorlar. Adamın oraya nasıl çıktığını bulabilir misiniz?

rento

New member
demekkı adam 3 metre cunku 4 metrelık bıyere 1 metrelık ıple asıo.depoda bıse yoksa bole abı.Rahmetlı uzun boyluymus yani:) :) :) :)

cazciz

New member
şimdi olaya bilimsel yönden bakarsak olay ağustos ayının en sıcak günlerinden birinde oluyor...hhmmm bu önemli hava sıcak...elimizde baka ne var tavan 4 metre...bideee adamın elindeki ipin 1 metre olduunu biliyoruz...haa deponnda boş olduğunu unutmayalım ....şimdi bunalrdan yola çıkarsak cvp bulunacak gibi gözüküo ama ben bulamadım :D

sky

New member
ilginc bu soru kafadan yazılmısa benziyor

edibond

New member
ip 1 metre + adamın boyu 1.70-1.80 de desek kol boyunuda işin içine dahil edersek yaklaşık 2 metre 20 cm gibi bi uzunluğa ulaşır. tahminen tabi. ne etti toplam 3 metre 20 cm...kaldı 80 cm lik bir atlayışla ipi tutma ve kendini çekip boynuna geçirme.

ama tabi kitlendik ipi tavana nasıl astı bilemen:) olmadı yani

Sagopa_K

Banned
cazciz' Alıntı:
şimdi olaya bilimsel yönden bakarsak olay ağustos ayının en sıcak günlerinden birinde oluyor...hhmmm bu önemli hava sıcak...elimizde baka ne var tavan 4 metre...bideee adamın elindeki ipin 1 metre olduunu biliyoruz...haa deponnda boş olduğunu unutmayalım ....şimdi bunalrdan yola çıkarsak cvp bulunacak gibi gözüküo ama ben bulamadım :D

ya bende okuyorum sonuna kadar işte budur cevabı sölicek die bekliorum:vur
herşey çok açık işte buz kalıbının üstüne çıkıp intihar ediyor:D

HTML