İlginç...Bir Oyunda GS-FB Şampiyonlar Ligi Finali Oynadı..Sonucu Görmek İstermisiniz?

Antony Costa

Cappadocian Glorian Boy
Arkadaşlar sizlerle Çok Hoşuma Giden Ve Sizlerinde Hoşuna Gideceğini Umduğum Bi Hadiseyi Aktaracağım

Ben Bi Menajer Oyunu Hastasıyım.Erkek Arkadaşlar Bilirler Menejer Oyununu...Takım Yönetmek ve Takımınızı En iyi Seviyeye Getirebilme Oyunudur...zevklidirde...Geçenlerde Oynuyorum...Ben Bi Galatasaray'lıyım ama Feneri Yönetiyorum...:) Şampiyonlar Liginde Finale Kalmışım...Hemde Rakip ; FenerBahçe-GalataSaray :)

İşte Maçın Sonucu,Oynanan Saha,Seyirci Sayısı...Tarih 2o11....

Maçı 1 - o FenerBahçe Alıyor...Golü Brezilyalı Oyuncu Dagoberto Atıyor...

Maçı Portekiz-Lizbonda 92363 kişi seyrediyor :D

Resimde Gördüğünüz Sakatlanan Galatasaray'lı Oyuncu Alex Şu Anda FenerBahçe'de Oynayan Alex da Souza!!!:D

Ve İşte GS-FB 2o11 Kadroları...

Galatasaray'da Ewerthon,Alex,O'Brien,İvica Olic,Serhat Akın gibi yıldızlar var...

FenerBahçe'de Vanden Borre,Chelsea'da Oynayan Joe Cole,Diego,Barca'lı Motta,Appiah(tanıtmaya gerek yok
:D , Dagoberto var...

Bana Güzel Bi OLay olarak geldi bende sizlerle paylaşayım dedim...

İnşallah Böyle Finaller Oynarız...Biz Belki Göremeyiz ama Çocuklarımız Yada Torunlarımız Görür inşallah
:D
Nası Ama???

Antony Costa

Cappadocian Glorian Boy
BUDA 2o11 Milli Takım Kadrosu...

BUDA 2o11 Milli Takım Kadrosu...

buda güzel değilmi...

Adriano,Edu,Daniel Carvalho,Emmanuel Centrion gibi Genç yetenekleride Türk Milli Takımına Kazandırdım...Türk Olup Türk Milli Takımında Oynuyolar...
:D

Nası ama?

:hhman: antony_costa

Grave_Worm

Banned
süpersin kardeşim bende tam bir CM 2001-2002 hastasıyım. Tebrik ederim güzel bir enstantane yakalamışsın...

»» dαкi ««

PsychostyLa
ooo ben bu oyunu cok sewıorum daha once 3 - 4 tane lig bıtırdım ama bolesını gormedım
bı sey eklıycem fenerın kadarını goredım

facetoface

Altın Üye
Grave_Worm' Alıntı:
süpersin kardeşim bende tam bir CM 2001-2002 hastasıyım.
aynen bende CM 2001-2002 hastasıyım... o oyunda 2026 ya gelmiştim en son... yalnız 2026 da hiç iyi futbolcu kalmamıstı... umarım yeni versionlarında bu boyle diildir...

Antony Costa

Cappadocian Glorian Boy
nihahahaha

LaZiSH' Alıntı:
puh sana bea bi de utnmadan febeyi şampion yaptım GSi yendim diosun:)
insan satarlem maçı
seni gidi seni bi de ecnebileri toplamış milli takıma :D
abi ben febeyi yönetiyodum..ne yapayım?aslında gs yi yönetiyodumda sıkıldım hep aynı takım die:D

bide ecnebileri hem türk hemde müslüman yaptım:D

Antony Costa

Cappadocian Glorian Boy
aso697' Alıntı:
milli takımın kalecisi yok sanki
kalede PANCU var:D şakka...screen shot aldığım için listeye kaleciler sığmadı..kalece gökhan tok göz ile peter cavit akman(Fb alt yapı kalecisi)var.

G_hot

New member
bu tür oyunlar hiç hoşuam gitmez..
hem yönetmek hem oynamak varken sadece yönetmek sarmıo beni :)
savaş oyunları daha iyi ekşıın lazım hayatımıza :)

HTML