İki 'Tık' ile XP orjinâl...!

lordx

New member
Arkadaşlar. Aşağıdaki linkte verdiğim 'XP yi orjinâl yapma metodu' nu bir yabancı siteden aldım. Şu anda PC de Vista olduğu için deneme şansım olmadı. XP pro kullanan arkadaşlar güvenle indirip deneyebilir. Virus kesinlikle yoktur. Ama kendim denemediğim için, işe yarayıp yaramadığını bilmiyorum. Arkadaşlar görüşlerini yazarsa ihtiyaç duyan diğer sayın üyelere de faydası olacaktır.

1- Verdiğim linkten dosyayı indirin.
2- Rar lı dosyayı açın. Dosya klasör içerisindedir. Ayrıca 'Klasöre çıkart' seçeneğini kullanmayın. Yoksa iki klasör iç içe olur.
3- Klâsör içindeki 'Registryfile' dosyasına çift tıklayıp, açılan yeni pencere'de ki 'Tamam' butonuna tıklayın. İşlem tamamdır.
4- Klâsör içindeki 'MicrosoftGenuineAdvantecDiagnostic' adlı program da yaptığınız orjinalleştirme işleminin doğrulamasını yapmaktadır.

Buyurun

Alternatif link 1

Alternatif link 2

lordx

New member
daha önce verilmiş gibime geliyo ama
Konuyu açmadan evvel forumu araştırdım. XP orjinalleştirme ile alâkalı farklı metodlar verilmiş. Ama bu şekilde basit olanı yok. Eğer aynısının daha önce verildiğinden emin iseniz, açılan konu linkini verin. Ben de bu başlığı sileyim.

bekir24

New member
teşekkürler, az önce indirdim. çalışıyor. Microsoftun internet sitesi orjinalliği kabul etti. mp 11 indirdim.

dogo1

New member
Daha önce bunlar gidiyordu şimdi yakalanıyorlar güncelleme yaparsan bilhassa bakalım bu nasıl sonuç vericek.

durum çalışıyor evet başarılı

HTML