İHL dışındaki okullarda fuhuş var YÜZSÜZLÜĞÜN BUKADARI

yoldas

New member
İbrahim Solmaz, “Diğer okullarda fuhuş var, uyuşturucu var, İHL'lerde bunlar yok" dedi.

ANTALYA İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği'nin düzenlediği ‘Pilav Günü’nde konuşma yapan Önder İHL Mezunları ve Mensupları Derneği eski başkanı İbrahim Solmaz, “Diğer okullarda fuhuş var, uyuşturucu var, İHL'lerde bunlar yok. Bugün İHL'ye çocuğunu gönderen de, orada okuyan gençler de birer kahramandır” dedi.

ANTALYA İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği'nin düzenlediği ‘Pilav Günü’nde konuşma yapan Önder İHL Mezunları ve Mensupları Derneği eski başkanı İbrahim Solmaz, “Diğer okullarda fuhuş var, uyuşturucu var, İHL'lerde bunlar yok. Bugün İHL'ye çocuğunu gönderen de, orada okuyan gençler de birer kahramandır” dedi.
Antalya İmam Hatip lisesi Mezunları Derneği'nin 27 Mayıs Pazar günü okul bahçesinde düzenlediği ‘Pilav Günü’nde, Türkiye'deki imam hatip liseleri mezun ve mensupları bir araya geldi. ‘Pilav Günü’nde yapılan konuşmalar, Önder İHL Mezunları ve Mensupları Derneği'nin resmi internet sitesi ‘onder.org.tr’de yer aldı. Derneğin eski başkanı olan İbrahim Solmaz burada yaptığı konuşmada, “Diğer okullarda fuhuş, uyuşturucu var, İHL'lerde bunlar yok. İHL'ler milletin gerçek yüzünü yansıtıyor ve millet tüm okulların İHL düzeyinde olmasını istiyor. Bugün İHL'ye çocuğunu gönderen de, orada okuyan gençler de birer kahramandır” dedi.

“TEK YUMRUK OLACAĞIZ”

Okul Müdürü Ali Özerten'in de katıldığı ‘Pilav Günü’nde, Antalya İmam Hatip Lisesi Mezunlar Derneği Başkanı Avukat Rıza Sümer, okullarının 1956 yılından bu yana 10 bin mezun verdiğini söyledi. Sümer, “Amacımız bu mezunları bir araya getirip tek yürekte buluşturmak. Allah izin verirse bu amacımıza yakın zamanda ulacacağız. Bütün İHL'liler biraraya gelerek tek yumruk olacaklardır” diye konuştu. Mehteran takımının mehter gösterisi yaptığı ‘Pilav Günü’nde, ‘Minik Dualar Grubu’ da müzik dinletisi sundu.
Eğitim-İş Antalya Şube Başkanı İbrahim Daş, söz konusu açıklamanın 15 milyon öğrenci, bunların aileleri ve öğretmenlerine yapılan hakaret ve saygısızlık olduğunu söyledi. Okullarla ilişkili dernek yöneticisinin insanları rencide edici açıklama yapmasını kınadıklarını belirten Daş, “Bu tür açıklamalar toplumu çatışma ortamına sürükler. Okulları fuhuş yuvasıymış gibi gösteren açıkmaları yapan kişi, öğrenci, veliler ve öğretmenlerinden özür dilemelidir” dedi.
Eğitim-Sen Antalya Şube Başkanı Kadir Zeybek ise sözkonusu açıklamayı yapanı değil, yaptıranı sorgulamak gerektiğini söyledi. Zeybek, “İmam hatip liseleri dışındaki okulları aşağılayan yaklaşımı kabul etmemiz mümkün değil. Kim bu adam? Ne hakla böyle bir sözü söyleyebiliyor? Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı bir okulda böyle bir açıklama ne cüretle yapılıyor. Bu çağdışı yaklaşımları toplum, görmeli, bilmeli” diye konuştu.
Zeybek, sözkonusu etkinlik ve konuşmanın Antalya İmam Hatip Lisesi bahçesinde yapıldığını belirterek, “Bununla ilgili Milli Eğitim Müdürlüğü ne yapacak, merak ediyoruz” dedi.

BİRİ ŞU İMAM EFENDİYE HADDİNİ BİLDİRMELİ:Sopa :mad:

Leke

Altın Üye
evet bence nette dolaşırken okudum bu haberi .
Ama ahlaktan , şereften ve namustan bi haber kişilerin görüşlerine burdan yer vermemek için açmadım konuyu .
Saçmalamış işte başkada birşey yok .

osiris_cemo

New member
İmam olmuş ama ADAM olamamış :D

Oflu hocanın dediği aklıma geldi bu deyyusa demeliki Senin gibi 5 milyon eşşek gireceğine cennete edison girsin evladır.

fare_07

**forum haşeresi**
İHL mezunu degilim

namusumda,şerefimde yerinde uyuşturucuda kullanmıyorum ve bunu söleyen adamdan daha az vukaatim olmuştur itirazı olan.. ..

ifrit' Alıntı:
hahaha dogru demis wala, ihl`de karma egitim yokki nasil olsun

liselerde uyusturucu ve seks olmadigini idda edenlerede guluyorum
bende sana gülüyorum valla...bir kaç medya haberi okulların öle oldugunu göstermez

ifrit sözlerin sence çogu lise mezununa hakaret degilmi..,sölediklerini saedce geri kafalılık olarak görüyorum.. benim kız kardesimde fen lise'de okuyo... gördügüm çogu türbanlıdan daha namuslu ve daha bilgli ... biz aynı sınıfta okudugumuz kızlara senin baktıgın gözle bakmadık,insan olarak baktık ...

bırak imam hatibi ben ilahiyatla aynı binada okuyorum.... neleri görüyorum orda (bilen bilir s.d.ü'de ziraat ve ilahiyat aynı binada egitim görür) okudugun okulla adam olunmaz nasıl okudugun önemli...

LaNgHaWiL

New member
adam diğerleri ahlaksız dememişki diğer liselerde bu taraz olaylar görülüyor ama İHL de bunlar yok demiş.
Ne var şimdi bunda. Biraz Arena ve Deşifre programlarını seyredin Adamın haklı olduğunu göreceksiniz.
Konun içinde imam kelimesi geçti ya saldırın bakalım ne kadar saldıracaksınız.
Bu kadr kin kusamak olmazki kardeşim. Nedir bu müslümanları çekememezlik nedir bu haset duygusu. azcık silkelenin bu kindarlıktan.
Kurtuluş Allah'ın dininde düşmanlıkla önüne geçilemez.

AntidepresaN

New member

ifrit

RuHaNi WaRliK
fare_07 belli ki senin dusunduklerini ifade etmende bir sorun yok, sorun dogrudan dusuncelerinden kaynaklaniyor.

ben konu hakkinda ki gorusumu yazdim, kimseye bir satasma yapmadim, oyleyse sende konu hakkinda yazacagini yaz

ben gericiymisimde, kizlara bilmem ne gozuyle bakiyormusumda falanmisda filanmisda, insan gozuyle bakiyormusda

ben hangi lisede okudum biliyor msun?
benim kizlarla ilgili gorusumu biliyor musun?
ben herhangi bir kiza bakarken, yahut yorum yaparken yanimda miydin?
ben senin kiz kardesin yahut herhangi birinin kizkardesi hakkinda yorum mu yaptim?
ihl disinda okuyanlarin hepsi uyusuturucu kullanip seks yapiyor mu dedim?

benim hakkimda en ufak bir bilgin yok, kendi kendine birseyler uyduruyorsun burada.

turkiyede seksin ve uyusturucunun liselere girdigini hepimiz biliyoruz, bunun aksini idda etmek gercegi inkar etmekten baska birsey degildir

HTML