İdeal bir kız.

by_chum

New member
*1,55 boyu olup da topuklu ayakkabı giyen,
*bacaklarına kadar düşük belli kot giyip de üstündekini çekiştire çekiştire belini kapamaya çalışan,
*sevgilisinin elini tutarken gözlerime becer beni der gibi bakan,
*habire ödemeli arayan,
*canı istemediğinde telefonu açmayan, “ben arıcam seni” deyip aramayan,
*hesap geldi mi eli cebine gitmeyen,
*6 kilo makyaj yapıp kendini güzel sanan,
*gösterip de vermeyen,
*sömürücü, aç, kevaşe,
*tutuk zekalı, çıkarcı, işi düşmedikçe aramayan,
*numaradan ağlayan, saf ve masum rolü yapan,
* aynı anda 3 erkekten hoşlanıp hepsine taviz veren,
*amelelerle takılıp kendini bi s...m sanan,
*terkedilince köpek olup yalvaran oysaki sevilseydi köpek edip yalvartacak olan,
*kafası çalışmayıp da az konuşunca zeki olunduğunu zanneden,
*araba yada motor görünce bi tarafı sulanan,
* jumbo size olup da kendini balerin zanneden,
*kolpa Prada giyip“Ferrari’deki patatesi gördün mü ?”diye onu bunu taşlayan, *milyarlık telefonla dolaşıp ayda 10 milyonluk kontör bile almadığı halde 700 milyon telefon faturası ödemiş edasıyla dolaşan,
*50 gramın hesabını yapan çiko olduğu halde kendini super model sanıp burnundan kıl aldırmayan,
* tampon kullandım ondan bekaretim bozuldu dumuruna inanacağımızı sanacak kadar ağırsalak olan,
*dip boyası gelip boyatmayan,
*verdikten sonra uyutmayan,
* sarışın olup solaryumda uyuya kalan,
*regl zamanı kalmaya gelen,
*ben, sen,o,biz, siz, onlar olan kişi zamirlerini ban,san, o,bis,sis diyen,nanmıyoruaaaam!ciddaan mııı?şaka yapıooooosaaaan!cümlelerini kuran,
*evden arayıp anneme yalakalık yapan, cam’ı olup açmayan,
*akşama kadar evde annesiyle oturup,akşam shakira kemeriyle gezmeye çıkan,
*meze olupta ortamda akmaya çalışan...

alıntı...:Sopa

Survivorr

New member
bence biraz agir olmus sondaki kirmizi cumle tamam dediklerinin bir cogunda haklisin ama sondaki yazi biraz fazla hakeden war ama olsun cogul konusmamak gerek..

мєяωєм

New member
Seni Bi Gömerim Allah Seninmi Benimmi Belami Veriyo Görürsün Terbiyesizzzzzzzzzzzzz

by_chum

New member
мεяvεм' Alıntı:
Seni Bi Gömerim Allah Seninmi Benimmi Belami Veriyo Görürsün Terbiyesizzzzzzzzzzzzz

yorumun için tşkler. Ben bunu bir sitede buldum. Paylasım dedim icinde gercek olanlarda var olmayanlaarda. Sen bana "gömerim" li falan die konusamazsın. özür dilemeni istiyorum simdi.

Bende hata yaptıysam özür.

iyi forumlar.

iSpiK

Kadim Dost
regl zamanı kalmaya gelen,

bu kadar hasta bı durum yok ... harbıden hastayım tripleri öldürcek beni..

мєяωєм

New member
by_chum' Alıntı:
yorumun için tşkler. Ben bunu bir sitede buldum. Paylasım dedim icinde gercek olanlarda var olmayanlaarda. Sen bana "gömerim" li falan die konusamazsın. özür dilemeni istiyorum simdi.

Bende hata yaptıysam özür.

iyi forumlar.

BENDE BİR BAYAN OLARAK BÜTÜN KIZLARIN ALLAH BELASINI VERSİN DEDİĞİN İÇİN BUNU YAZDIM VE HİÖTE PİŞMAN DEĞİLİM ÖZÜR İSE HİÇ DİLEMEM ÜZGÜNÜM :mad:

firatay

>>>> ALESTA
Ellerine Sağlık Daha Önce Verilmişti....

by_chum

New member
мεяvεм' Alıntı:
BENDE BİR BAYAN OLARAK BÜTÜN KIZLARIN ALLAH BELASINI VERSİN DEDİĞİN İÇİN BUNU YAZDIM VE HİÖTE PİŞMAN DEĞİLİM ÖZÜR İSE HİÇ DİLEMEM ÜZGÜNÜM :mad:

zaten pişman oldunmu demedim sana. olmana gerek yok. ayrıca benim msjlarımı biraz oku derim. en azından tanırsn az bişi. tanımak istemiyorsan msj atmana gerek yok. sen yoluna ben yoluma.
:mad: :mad:

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
*regl zamanı kalmaya gelen

*terkedilince köpek olup yalvaran oysaki sevilseydi köpek edip yalvartacak olan,

*evden arayıp anneme yalakalık yapan, cam’ı olup açmayan,

*dip boyası gelip boyatmayan,

*numaradan ağlayan, saf ve masum rolü yapan,

bende sinir oluyorum bu kızlara :)

мεяvεм' Alıntı:

ayrıca nasıl gömersin cok merak ettım :)

nomilk2day

New member
pkudum ve nedense (tanıdığım her 10 kız dan 8 i böle olduğu için olabilir)
hiç de ilginç gelmedi, ne diyim kızları anlamak zor değildir, genellikle imkansızdır...

buarada kız arkadaşlarımızın tepkisine de bir anlam veremedim.
Yarası olan gocunur diymi?

мєяωєм

New member
nomilk2day' Alıntı:
pkudum ve nedense (tanıdığım her 10 kız dan 8 i böle olduğu için olabilir)
hiç de ilginç gelmedi, ne diyim kızları anlamak zor değildir, genellikle imkansızdır...

buarada kız arkadaşlarımızın tepkisine de bir anlam veremedim.
Yarası olan gocunur diymi?

1. yaram yokki gocunayım
2. sende bir bayan olsan orada kocaman bütün kızların Allah belasını verse yazısını görsen tepkin ne olurdu görmek isterdim
3- ben erkekler için o yazıyı yazsam o zaman tepkime anlam verip vermediğimi anlarsın ok

jackal deminde dediğim gibi denemesi bedava :goz:

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
мεяvεм' Alıntı:
1. yaram yokki gocunayım
2. sende bir bayan olsan orada kocaman bütün kızların Allah belasını verse yazısını görsen tepkin ne olurdu görmek isterdim
O özellikleri tasıyan bayanlar için soylenmışdi o laf ama sen atladın hemen :D

мεяvεм' Alıntı:
jackal deminde dediğim gibi denemesi bedava :goz:

Sana msnden söylediğim gibide forumda 12 yasındakı kevın nash dahil

hiç bir erkeğe gücün yetmez mervem bunu aklına koy.:D

Burdan atıp tutmak kolay
yarın birgün reelde basına bi olay gelir sonra kafa tutarsın kim vurduya gidersin benden solemesı :)

:D

by_chum

New member
biz sana anlatamadık galiba. mervem!!! o alıntı bir yazıdır. benim yazdığım bir yazı değil yani. bak ne güzel üstüne de alınmadın . yaranda yok. oh rahatsın yani.

мєяωєм

New member
ayy ayyy tamam tamam sizin önünüze iki üç tane benim eserim olan adam koyayımda siz görün hıh siz beni hala hanımevadı sanın

olum ben normal bi kız değilim hala çözemedinizmi çizerim alimallah

by_chum

New member
мεяvεм' Alıntı:
ayy ayyy tamam tamam sizin önünüze iki üç tane benim eserim olan adam koyayımda siz görün hıh siz beni hala hanımevadı sanın

olum ben normal bi kız değilim hala çözemedinizmi çizerim alimallah

MERVEM GÜLECEM ÜSERİNE ALINMA TAMAM MI? PUHAAAA....
ZUHAHAHHAHAA
HAHAHHAHHAHA
HEHEHEHEHEHEH
VS.
:) :) :) :)

HTML