İddiayı Yine Vurdum Beyler

girici15

∂єℓ!ℓєя &#1084
kuponum bugün oynadım ve kazandım ama 2 misli yaptıgım için 50 ytl alabiliyorum..

432- Adanaspor-Karabükspor 3-2
422-Antalyaspor-Boluspor 4-1
452-Mainz-Wehen 3-0
445-AACHEN-OSNABRUCK 3-0
462-Sivasspor-Beşiktaş 1-2 :clap ÜST oynamıştım son anda sivas attı golü bea..ben beşiktaşlıyım ama zaten yendik bide gol atsında kuponu kazaniyim dedim tuttu..:clap
463-MIDDLESBROUGH-MANCHESTER UTD 2-2 ÜST oynamıştım
413-MONTERREY-VERACRUZ 7-2 bakmayın farklı bittigine bu maçın..üst yapsaydım cok para alırdım :hhsigara :durdurun

50 ytl verdi...allah kerim...dvd-yazıcı almam lazımdı birazdan alıcam...

mchasso

New member
Hayırlısı kardeş...Kuponu verseydınde bızde yararlansaydık barı :) bole kuru kuru olmadı ..

girici15

∂єℓ!ℓєя &#1084
ya tutmz diye yayınlamıyım dedim..zaten sivas son dkkada atmasaydı golü herkes küfür ederdi içinden :hhsigara :durdurun

AArif_45

New member
tebrikler arkadaşım biz bi tutturamadık bea kaç sene oldu bi ara banada kupon yapalımm

realdream0

New member
hafta sonu en talihsiz benim heralde yatirana kdr manu ust oynicam dedim sora aklima girdiler 2 oynadim yattik 2. kuponumda parma lazio 0 la belediye arasinda kaldim belediye oynadim tek mactan yattik parma lazio tuttu gecen hafta baya aldim onun sanssizligi heralde

juniormrt

New member
selam

kardeşler şu iddiayı bıu sıralar sık tutturan arkadaşlar gözünüzü seveyim ekleyim msn mi yhaa çok paraya ihtiyacım var abimin düğünü var 1 ay içinde ona daha fazla destek olmak istiyorum ama hep yatıyorum tek maçtan falan gözünüzü seveyim ekleyin

...............

bekliyorum en kısa zamanda taleplerinizi

edit : msn adresi vermek yasaktır

girici15

∂єℓ!ℓєя &#1084
msn yasak arkadasım...profilden msn alabilirsin.....:hhsigara

HTML