İddea Edİyorum AradiĞiniz Nİckler Burada!!!

sanalmelek

New member

:durdurun :durdurun KOMİK NİCKLER:durdurun :durdurun

**<<Nickini bile görmek istemiyorum, oturum açmasan iyi edersin, mailim sana ağır mı geldi? Engelledim seni afedersin…>>

**<<Benimle laf dalaşına girme KAPAK OLURSUN, uğraşma boşuna ETİKET OLURSUN, en iyisi sen ADAM OL belki yanımda yer bulursun…>>

**<<Aşk karşındakini bulunmaz hint kumaşı sanmanla hıyarın teki olduğunu anlaman arasında geçen zamandır…>>

**<<Var mı şu dünyada erkek kadar yalan? Erkek olurda hiç aldatmaz mı? Var mı hiç buna imkan? Sıksan yalan fışkırır etinden kemiğinden, Eğer aldatmazsa şüphe et onun CİNSİYETİDEN!!!>>

**<<Bir köpeğim vardı beni seversayardı, birsevgilim vardı köpeğim kadar olamadı…>>

**<<Seni seviyorum, sana tapıyorum. Sakın inanma çünkü ATIYORUM…>>

**<<Bu çocuk beni aşar çünkü o bir kaşar.Delikanlı kızlar manitasız yaşar…>>

**<<Kadınların kalbi mezar gibidir; giren çıkamaz, erkeklerin kalbi süpermarket gibidir; giren çıkan belli olmaz…>>

**<<İlk sevgilim değilsin beni affet! Sonuncu olabilirsin DİKKAT ET!!!>>

**<<Mecnun sevmiş Leyla’yı almış, Kerem sevmiş Aslı’yı almış.EEE biz sevdik havamızı aldık.>>

**<<Hiçbir hayat sonsuza kadar sürmez, bir damala gözyaşı erkeklere değmez…>>

**<<Gönlünde yer yokasa ayaktada giderim!>>

**<<Ya kalbimden çık ya da kirayı öde…>>

**<<Kıyamet gelsede kopsak…>>

**<<Kışın sıcağına, yazın soğuğuna erkeğinde aşkına asla inanma!>>

**<<Erkekler limona benzer görünce ağzın sulanır yiyince miden bulanır…>>

**<<Güldüm ağlattılar, sevdim aldattılar, sarıldım bıraktılar, saolsun bunlar beni zorla şair yaptılar…>>

**<<Öğrenci olup ders çalışmaktansa ishal olmayı tercih ederim.>>

**<<Sakın girme helaya, başın girer belaya, götürürler merkeze, öptürürler herkese…>>

:clap :clap ETKİLEYİCİ NİCKLER :clap :clap

**<<Hayat bir tiyatro dediler, herkese bir rol verdiler, en zoru bana kaldı, önce sev sonra unut dediler…>>

**<<Eğer bir gün en sevdiğin insandan en büyük darbeyi yersen; pembenin kara, dostluğun yara, sevdanın da palavra olduğunu o zaman anlarsın…>>

**<<Denizi seviyorsan dalgalarıda seveceksin, uçmak istiyorsan düşmeyi bileceksin, sevilmek istiyorsan sevmeyi bcereceksin. Korkarak yaşarsan hayatı yalnızca seyredersin…>>

**<<Kalbim seni unutacak kadar adiyse ellerim onu parçalayacak kadar asildir…>>

**<<Yarı dalgalı olmamalı deniz, ya tam durmalı yada tam kudurmalı. Ü mit vermemeli sevgiliye ya tam sevmeli yada çekip gitmeli…>>

**<<Ben hüzünle büyüttüm kendimi.Acı ve ızdırap büyüttüm sayesinde ürettim bütün şiirlerimi. Küçükken gamzelerim vardı benim. Büyünce hüzne sattım hepsini…>>

Arkadaşlar bu arada bu konuyu hazırlarken talihsiz bir olaylada karşılaştım tam yazıyı bitireceğim zaman elektirikler kesildi ve ben :vur ...
Yani arkadaşlar en azından bir teşekkürü hakkettiğime inanıyorum...:melek :melek

shulece

New member
SÜPERSİN YA SANAL MELEK :biggrin :biggrin
HARİKA NİCKLER BUNLAR PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ...:goz:

HTML