İşte Pkk Terörünü kesin olarak bitirmenin basit kuralları

hermanni

New member
1- TBMM' nin yapacağı anayasa değişikliği ile getirilecek yeni kanunlar:

a- TBMM nin yapacağı yasal değişiklikler ileİdam Cezası Yeniden gelecek; terör örgütü mensubu olanlar ve terör eylemlerine katılanlar idam edilecek ( İdam cezası yeniden gelecek ve sadece terör suçlarını kapsayacak)

b- Terör örgütüne yardım ve yataklık edenler, Terör örgütü lehine gösteri, yürüyüş ve eylem yapanlar, Türkiye cumhuriyeti vatandaşlığından çıkarılacak ve sınırdışı edilecek. Türkiyede kalan malvarlığına Devlet tarafından el konulacak.

2- Doğu ve GÜneyoğu Anadolu bölgesindeki 14 il ( Mardin, Diyarbakır, Şanlıurfa, Adıyaman, Bingöl, Tunceli, Ağrı, Muş, Van, Hakkari, Siirt , Şırnak , Bitlis, Batman) sınırları içinde 3' er adet 50 şer bin nifuslu ilçe kurulup bu ilçelere Rusyada sürgünde yaşayan Ahıska Türkü Soydaşlarımız yerleştirilecek.

3- kısa süreli askerlik yapan Türk gençleri güneydoğuya gönderilmeyecek. Bunun yerine Uzun süreli görev yapacak ve İşi sadece savaşmak olan, bu iş için yetiştirilecek Gerilla Tipi Özel Harekat Birlikleri Yaygınlaştırılacak, GÜneydoğunun tamamında bu özel harekat birlikleri Dağlarda ve sınırda görev yapacak.

4- Kuzey ırak sınırındaki bütün Gümrük kapıları kapatılacak. Kuzey ıraktaki sözde oluşum ile tüm Ticari bağlar bitirilecek. ambargo uygulanacak.

5- Kurulması istenen Sözde kürt devleti haritası sırınıları içerisinde gösterilen; Suriye ve İran İle yapıalcak 3'lü bir antlaşma ile Kuzey ırak'a ekonomik, siyasi askeri ambargo uygulanacak.

6- Türkiyedeki ermenistandan gelen 70 bin ermeni işçi, ermenistana gönderilecek

ALINTIDIR !!!

night_blue

New member
bak ben mardınlıyım ve orda yasayan gercek türk lerdenım benım atam canakkalede dıyer kardesi erzurum askalede sehıt oldu yazı yazarken dıkkat edın bu arada surgun dedıgın turkler ıcın ıse ben rusyada 6 ay kaldım azerıler ıle tanıstım senın sandıgın gıbı yarar saglamaz

İSKETE

New member
çok ütopik. Terör sorunu bu şekilde çözülemez.
PKKlılar her zaman kaos istiyor bu kanunlar onların ekmeğine yağ sürer ve yaptıkları işi dünya gözünde meşru hale getirir. Çok tehlikeli ve olması imkansız.

hermanni

New member
ozaman hepsinin yakaladığınyerde dün doğmuş bebeğine kadar öldürcen katliam yaratcan askeri doğuya bi bırakıcaksın bütün kürtleri ayırıp kurşuna dizceksin imkansız ama olsa süper olur aslında imkanda var ama destekcisi ülkeler çok kanı bozuk soysuzların 200 yılkdır bi vatanları olmayan tek canlı türü kürtler.Irkcılıksa ırkcılık kürt var sorun var kürt denildimi insanın aklına bir tanemi güzel bişey gelmez ama gelmiyo suç ve terör bu ikisibaşka bi bok yok

hermanni

New member
olması lazım kürtle türk kardeş olmaz tabi aradan bi kaç istisnalar çıkabilir ama istisnalar kaideyi bozmaz türkiye türklerindir kütlerin deil kürtler ekmeğini yedikleri vatanı bölmeye çalışıyolr bölmeye gücü yetmiyen hırsız oluo gaspçı oluyo çete oluyo ulan yte ekmeğini otur oturduun yerde bana kalsa egeden bi başlican daoğuya dorubütün kürtleri evlerinden çıkarıp doğuya götürcen doğudaki türkleri batıya doğudaki kürtlerin olduğu yukardan f-16 f-22 lerle bombalayıp taş üstünde taş bırakmicaksın sonradaorayı açıp türkleri yerleştircen türkiye böylece türklerin olucak araya karışan kürt lursada şehrin göbeğinde linç etcen kafalarını kesip 1 hafta şehirde sallandırcan ulan kürt lafını duyunca çok pis katliam planları gelio aklıma kan uykusun diye bi kita var okuyun hatta youtube da kan uykusu yazın 94 deki pkk operasyonunu izleyin o dağlarda o askerlerin yerinde olmak isterdim hepsinin kafasına kfasına bazuka atmayı isterdim çok hümanist insan hakları savunan kişiler bana karşı olabilir burda ama onlar insan dil dünya üzerinde yaşıyan insan zekasına göre zeka seviyeleri düşük yaşadıkları yere zararları dokunan bi canlı türü ki hümanst arakdaşlarıma sorarım türk insanını acımadan mayınla öldüren insanlara nasıl acıcaksın yola mayını döşeyip silah zoruyla koşturcaksın o yolda kesin çözüm :D:D:D:D:D:D:D:D

fatboy_da_

New member
bu yasalar onların varlığını kabul ettiğimizi gösterir. ama onlar bölücülük için her yola başvuruyorsa bunu yapmak doğru olur. idam cezası çok mantıklı olmuş.

Ne mutlu Türk'üm diyene!

bu vahşeti yaptıktan sonra sende insan diye ortalıkta mı gezicen...almanlardan amerikalılardan ne farkın kalır...herşeyden önce öldüreceklerin müslüman ve kardeş kanı dökeceksin sen bunu kürtlere yaparsan merak etme yarın öbür gün bir gün bunu sanada yaparlar dünyada süper güç değilsin...senden güçlüsü senin soyunu sopunu da çok rahat bir kaç füzeyle kurutur...hemde sen mışıl mışıl yatağında uyurken....

cemmaster

New member
hermanni' Alıntı:
kürt denildimi insanın aklına bir tanemi güzel bişey gelmez ama gelmiyo suç ve terör bu ikisibaşka bi bok yok
Bak ben bir tane söyleyeyim : "Kurtuluş Savaşında bizimle birlikte bu vatan için canlarını verdiler"

hermanni' Alıntı:
olması lazım kürtle türk kardeş olmaz tabi aradan bi kaç istisnalar çıkabilir ama istisnalar kaideyi bozmaz Türkiye Türklerindir
Türkiye Cumhuriyeti kurucularının başında gelen ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ne demiş biliyomusun? :

"Türkiye Cumhuriyeti devletini kuran halklara Türk Halkı denir....Ne Mutlu Türküm Diyene!"

Demiş....Yani Ne Mutlu Türküm Diyene diyebilen herkes Türktür...Tabi bunu sözde değil özde demeli...Sanıyorum bu senin Türkiye Türklerindir sözüne bir açıklama getirmiştir..

Bende bir Türk'üm aynı zamanda Atatürkçüyüm...Ve bu cümleyi kurmaktan aciz ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım diye geçinen herkesi kınıyorum..Başbakanda dahil....(Ne Mutlu Türküm Diyene diyemediği gibi bu cümleyi eleştirmek gibi bir zavallılıkta yaptı kendisi onun haddini aşar bu durum..)

Ve ayrıca yukarıda vermiş olduğun kanun önerilerinin %90'ı çok güzel..Teşekkürler...

giyotin

New member
hermani kardesim yazdiğin seler çok saçma bu ülke zaten senin gibi düsünen zihniyetler yüzünden bu hale geldi..neticede bu ülke bir bütündür türküde kürdüde lazida çerkezide vs hepsi ayni topraklarda yasayan insanlardir...ben uzun yillar doğuda kaldim ve orada çok güzel arkadaşlıklar kurdum seni hepsni öldürmeli dediğin insanlar inan bana batıda türküm diye bir çok kendini bilmezden daha fazla vatan sevdalisi..lütfen yazdiklarimiza dikkat edelim...

RuTH

Altın Üye
bu kanunLarın uygunLanması AB'nin yasaL düzenLemeLerinin tamam karşıtı
bu kanunu kim çıkartırsa Allah razı oLsun der eLLerinden öperim

babacan65

Banned
Evet ArkadaŞim Haklisin ButÜn IrkÇi İÇerİklİ Mesajlari Yazanlar KafatasÇi Ve IrkÇi KİŞİlerdİr. Şerrefsİz Soysuz KÖpek Bİde TÜrkÜm Dİye GeÇİnİyorsun Şerrfsİz Senİn Tarİh Bİlgİn Yokmu Nerden Geldİn Bİ AraŞtirsanaa Senİn Gİbİlerİ OlduĞu SÜrece Daha Çok Gerİlİyeceksİnİz Kansiz PİÇ KÖpek SÜrÜlerİ..........

giyotin' Alıntı:
hermani kardesim yazdiğin seler çok saçma bu ülke zaten senin gibi düsünen zihniyetler yüzünden bu hale geldi..neticede bu ülke bir bütündür türküde kürdüde lazida çerkezide vs hepsi ayni topraklarda yasayan insanlardir...ben uzun yillar doğuda kaldim ve orada çok güzel arkadaşlıklar kurdum seni hepsni öldürmeli dediğin insanlar inan bana batıda türküm diye bir çok kendini bilmezden daha fazla vatan sevdalisi..lütfen yazdiklarimiza dikkat edelim...

SANA KATILIYORUM ARKADAŞIM BU KİŞİLER KENDİNİ BİLMEZ IRKÇI KESİMDİR İNŞALLAH BUNLARIN YÜZÜNDEN ÜLKEMİZ BÖLÜNMEZ..

karakabusu' Alıntı:
bu vahşeti yaptıktan sonra sende insan diye ortalıkta mı gezicen...almanlardan amerikalılardan ne farkın kalır...herşeyden önce öldüreceklerin müslüman ve kardeş kanı dökeceksin sen bunu kürtlere yaparsan merak etme yarın öbür gün bir gün bunu sanada yaparlar dünyada süper güç değilsin...senden güçlüsü senin soyunu sopunu da çok rahat bir kaç füzeyle kurutur...hemde sen mışıl mışıl yatağında uyurken....

ARKADAŞ DÜNYADA DAHA BÖYLE KAFATASÇILAR YAŞIYORMU LANET OLSUN SİZ VE SİZİN GİBİLERE SİZİN YÜZÜNÜZDEN VATANIMDAN SOĞUDUM .................

hermanni

New member
ulan soyundan sopundan eser bırakmican kafalarını saçcan her yere barbar görüncen hepsi diz çökcek önünde kürdün yandaşı varsa kürt sorunundan ozmn o yandaşlar gibi seninde çok yandaşınm olur gerekirse ölcen vatan için zormu yeterki bu soysuzlarla ülkendeki ekmeği paylaşma

Gєηco

Altın Üye
a ve b maddeleri uygulanılabilir diğerLeri çok zoR..

HTML