İşte Lincoln...Lincoln Brezilyada eğleniyor..FOTO

V.ManisaspoR

PLãyß0y

Galatasaray'da 3 gündür idmanlara katılmayan ve kendisinden haber alınamayan Lincoln, Brezilya'da gününü gün ediyor !.. Başkan Adnan Polat'ın "Bana onu bulun" diye talimat verdiği Lincoln'ün şarkı söylerken çekilen fotoğrafları Brezilya basınını süslüyor !..
BREZİLYA GAZETESİ GLOBO YAYINLADI
10 gün önce bir yardım maçında forma giyen Galatasaraylı Lincoln, Dortmund'lu Dede ve Lyon'lu Fred bu kez de birlikte klip çekimine katıldı !..

Maria Chuteira'nın "To Vai Samba" adlı şarkısının kayıtlarına eşlik eden 3 futbolcu oldukça neşeliydi... Günlük hayatlarında çok yakın arkadaş olan Lincoln, Dede ve Fred'in Maria Chuteira'nın yeni şarkısına destek vermek için çekimlere katıldığı öğrenildi.

ŞARKI SÖYLEYİP EĞLENİYOR
Brezilya'nın önde gelen basın kuruluşlarından Globo Esporte, üç futbolcuyu çekimler sırasında görüntüledi !.. Globo Esporte'nin internet sitesinde yayınlanan haberde, fotoğraflar da yer aldı. Galatasaray'ın dün başlayan sezon öncesi hazırlıklarına hala katılmayan ve yönetimin bir türlü ulaşamadığı Lincoln fotoğraflarda şarkılara eşlik ederken görüntülendi. Çekimlerin Mines Gerais'te yapıldığı da haberde belirtildi.

EN ÖNEMLİSİ: FOTOĞRAFLAR NE ZAMAN ÇEKİLDİ?
Tabii ki burada en önemli nokta, fotoğrafların ne zaman çekildiği...

Başka bir deyişle Lincoln'ün bu pozları ne zaman verdiği?

Sitedeki haberde bununla ilgili bir bilgi yer almıyor. Ancak haber bugüne ait ve Türkiye saati ile yaklaşık 14.30 civarında siteye girilmiş. Bu da fotoğrafın dün ya da bugün çekildiği olasılığını güçlendiriyor. Ancak yine de bundan şu an için emin olmak mümkün değil.

EĞER Kİ FOTOĞRAFLAR YENİYSE...
Eğer ki fotoğraflar yeniyse, yani Galatasaray ile idmanlara çıkması gereken Lincoln bunun yerine gidip klip çekimlerine katıldıysa sarı kırmızılı yönetimin tepkisi sertleşebilir. Ama fotoğraflar daha önceki bir döneme aitse Lincoln'e verilecek muhtemel bir cezada bu çekimlerin bir etkisi olmayacak.

Ligtv

bLueXtremE

єχтяємє &
Moderatör
ßence LincoLn o kadarda kaliteli ßi futßoLcu deqil çok ßüyütüyolar..herkez ßiliyo para icin Galatasaray'a qeldiqini..2 mac oynuyo 4 mac yatıyo sakatım sakatım diyerek.. bize ßöyle futßoLcu lazım deqil..

нешет

ву.иєѕєт
ulan adam bizi hic takmıyor cezasını verirler umarım gelınce

...

lazzuri53

"LazigoL"
bu fotoğrafLara tamah etmem ama takımın iLk idmanında da LincoLn'ü görmek isterdim..
gs taraftarından da ricam,tepkisini koysun ortaya.. LincoLn'ü takımdan ayrı üstün görmeyeLim..
bi tarafı yere değsin..

DarkDemoN

New member
paylaşım için saol...BU HERİFİ ELİME GEÇİRSEM Bİ GÜZEL DÖVER SONRADA ANTİRAMANA ÇIKARTIRDIM.

яєℓαχℓιƒє

KaFaSıNa GöRe
atsalar keşke şu ş... de kontenjan açılsa

Newwave

Altın Üye
Geçen yıl zaten faydalı olmadı takıma ardası sabrisi emresi harıl harıl top koştururken adam gitti bi de iyi bir
tatil yaptı bu sene yaa iyi oynarsın lincoln yada gidersin seçim senin bence.

HTML