İşte Deniz BAYKAL ve yol arkadaslari

karasuvari

New member
Cidden bu ülkede o kadar olay oldu kriz çikairlmaya çalişildi hepsinde hedef şaşirtmaya çaliştilar. Bu daniştay saldiri sonrasi olayi kimin yaptigi bile belli olmadan Cumhuriyetci azinlik hemen anitkabire gidip ataya şeriatçilari sikayet etmedimi? Cumhurbaşkani sezer hmen dincileri ve hükümeti şuclayan basin açiklamasi yapmadimi? noldu peki o saldirinin altindan ulusalcilar çikti ama bi Allahin kulu zamaninda ne oyun oynanmiş vay beee!!! demiyor.

ogamemanya

New member
hayatımda bu kadar sacma bi video izlemedim.
asparagas medyada tek örnek Cumhuriyet
medyanın tamanına yakını akp nin.
kanal 7, zaman, yeni şafak, samanyolu,vakit ,tv5 ve Aydın Doğanın medyası
Bu arada hiçbir aklı başında Türk benim askerime kokuşmuş asker diyemez. adamı öyle bi kokuştururlar ki neyse

MURAT-25

New member
örümcek kafalılar;YÖK'e cahiller gurubu demişler :) namuslarını koruyan Türk Ordusuna kokuşmuş asker.

leke900

New member
Evet firefox kullanıyorum bendede beyaz görünüyor sanırım ondan herneyse girdim o linke süper saçma gerekli cevabıda verdim arkadaşlara tartışmak isteyen linke gelsin de baksın bakalım veirlen yorumların 10/8 ne diyor bu konuda :D

cemmaster

New member
leke900' Alıntı:
Evet firefox kullanıyorum bendebendede beyaz görünüyor sanırım ondan

Onun firefoxla alakası yok arkadaş youtubeden link vermesini bilmediğinden oluyor...Aslında ayrıntılı şekilde açıklansa fena olmaz bir konuda...Neyse ben söyleyeyim :

Arkadaşlar youtubeden görüntü koyarken gelişmiş cevapta yukarıdaki youtube simgesine tıklıyoruz sonra youtube linkinin sadece şu kısmını : AaO6zjREu1s yapıştırıyoruz verilen kodun içine..Olay bitmiştir...

[VIDEO]AaO6zjREu1s[/VIDEO]

Yahu bu videoyu ben daha önce izlemiştim ve paylaşana sğlam bir cevap verip videodaki orduya atılan lafın ve yöke karşı saçmalamanın stresini atmıştım BOŞ bir klip!!!!!akpnin herzamanki performansı boş şeylerle uğraşmayı ve iftira atmayı seviyolar....

K£ĿWΪNAТǾЯ

New member
Video da askerlerin tamamı için aynı görüşte değilim. Canını vatanı için vermeye hazır askerleri aynı kefeye koymak doğru değil.
Chp için şukadarını söyleyebilirim, Baykalın siyasi kararları ve davranışları doğru yada yanlış partiye mal ediliyor ve partiye zarar veriyor, pekçok chp li arkadaş da benimle aynı şeyi düşünüyor. Chp ye yeni bir lider lazım. (chp aleyhinde yorum yapmak çok tehlikeli :goz: )
Yök başkanını da eğitimin önünde engel olarak görüyorum. Ilımlı davranılsa baş örtüsüne tolerans verilse kızlarda eğitimden geri kalmaz ülkemiz eğitimde avrupanın gerisinde kalmaz.

Elasis

New member
K£ĿWΪNAТǾЯ' Alıntı:
Video da askerlerin tamamı için aynı görüşte değilim. Canını vatanı için vermeye hazır askerleri aynı kefeye koymak doğru değil.
Chp için şukadarını söyleyebilirim, Baykalın siyasi kararları ve davranışları doğru yada yanlış partiye mal ediliyor ve partiye zarar veriyor, pekçok chp li arkadaş da benimle aynı şeyi düşünüyor. Chp ye yeni bir lider lazım. (chp aleyhinde yorum yapmak çok tehlikeli :goz: )
Yök başkanını da eğitimin önünde engel olarak görüyorum. Ilımlı davranılsa baş örtüsüne tolerans verilse kızlarda eğitimden geri kalmaz ülkemiz eğitimde avrupanın gerisinde kalmaz.

Kokuşmuş asker dedikleri emekli olduktan sonra bir takım oluşumlar ülkeyi karıştıranlardır.

cemmaster' Alıntı:
Onun firefoxla alakası yok arkadaş youtubeden link vermesini bilmediğinden oluyor...Aslında ayrıntılı şekilde açıklansa fena olmaz bir konuda...Neyse ben söyleyeyim :

Arkadaşlar youtubeden görüntü koyarken gelişmiş cevapta yukarı soldaki youtube simgesine tıklıyoruz sonra youtube linkinin sadece şu kısmını : AaO6zjREu1s yapıştırıyoruz verilen kodun içine..Olay bitmiştir...
Teşekkürler arkadaşım açıklaman güzel olmuş... Daha önce de sana ben izletmiştim..

karasuvari

New member
Adamlara ne derseniz boş; Erdoganin dediklerini yanliş anlamak çarpitmak için kendilerini zorluyorlar.Erdogan çanakkake bogazi diyor birileri yandi **** agzi anliyor :D Ayni şeyleri bizde medyadan takip etmesek inanacagiz yalan asparagas haberlere...

fare_07

**forum haşeresi**
ooo şenlik burdaymış çagırmamişınız :durdurun

1- senin cahil yök dediğin kısımdaki kişilerin başbakanın yaşı kadar bilimsel tezleri var hemde başbakanın çok ii konuştugu!! yabanci dillerde.....

2-askere sölediin lafa bişey demiyorum akpden başka bişey beklemezdim....senin o kokuşmuş dediğin askerlerde kıbrıs harbinden tut 91deki operasyona kadar hepsine katildilar başbakanin oglu gibi askerden kaçmayan cesur türk gençlerini yönettiler

3-Atatürkün kurdugu ve benim türkiyeye 2 mirasim vardir biri cumhuriyet dieri chp dediği partiye yaptiğiniz saygısızlıklara bişey demiyorum alıştık zaten....

madem iş youtube'e döndü bizde tezgaha buraya açalım :durdurun

[VIDEO]jKaO_dyKIpA[/VIDEO]

mcoban

New member
iki video da güzel hazırlanmış.
fakat bir kişiden alıntı yaparken ispatı gerekir. miş mışlarla iş olmaz. Erdoğan ın söyledikleri arasında doğru olanlar da yok değil. fakat herkesin doğrusu kendine doğrudur, bunu tartışmanın bir anlamı yok ve çoğunluğun vicdanı seçimlerde doğruyu belirler :)
ilk video da da sürekli aynı şeyler söylenmiş, ayakları biraz daha sağlam basabilirdi...
yine de teşekkürler, paylaşımlara devam..

C-eRbEru-S

New member
Güzel bi video olmuş eline sağlık
gerçekleri yansıttığı yapılan saldırılardan da anlaşılıyor zaten

crnky

New member
YÖK gerçekten lüzumsuz bir kurum ve keyfi kararlar veriyor.Neden destekleniyor anlamış değilim... İnsanlar dmeokratik seçimle gelmemiş adayların koyduğu kuralları nedne desteklerler. Şimdi kararları işinize geldi diyelim, yarın birgün gelmezse nasıl kurtulacaksınız? Yök bir yürütme kurumu olmamasına rağmen, kanunlarda yer almayan kuralları istdiği sertlikte uyguluyor... Hatta bir yürütme kurumu nasıl oluyor da bakanlar kurulu tarafından değil de devlet başkanı tarafından atanıyor? Buna nasıl göz yumuyorlar? Bu demokrasiye aykırıdır. Kişi haytaında etkili olacak kurallar koyan bir kurum ama seçimle kim gelirse gelsin değiştiremiyor üyelerini... Oysa demokratik bir dcevblette yalnızca yargı organları böyle olabilir...
Askerin de siyasete müdahalesi başka bir komedi...

Ama bence video çok da gerekli değil... Biraz kitap okuyan neyin ne olduğunu bilen biri zaten YÖK'ün de Askerin de nasıl yorumlanması gerektiğini bilir, çifte standart konuşmaz... Zamanında YÖK'e karşı çıkanlar şimdi nedense işlerine geldi diye destekliyorlar.

Videoda YÖK hakkında söylenenler su götürmez bir gerçek... Kendine bağlı olmayan üniversitelelere denklik vermiyor nedense... Yakında Harvard'a da vermez :D Ama asker konusudna bence hakaret de var... Bir kurumun yalış hareketlerinin olması o kuruma hakaret etme hakkı vermez bize. Ayrıca askerin bu şekilde yetkisi olmayan işlerde de söz söylemesi halkımızın suçu... Demokrasiyi sindiremediklerinden, işi demokrasiye göre değil hep baskı ve barbarlıkla çözmek istiyorlar. Asker gelsin korkutsun, mantığı...

HTML