İşinizi hızlandıracak küçük, basit bi paylaşım.

GreatStraight

New member
İşinizi hızlandıracak pratik,basit paylaşımlar...

1) Bilgisayar başında, explorer üzerinde 15' 20' internet sayfası açan ve her seferinde "www." ve ".com" yazmaktan sıkılanlar için. "ctrl+enter" kısayolunu tavsiye ediyorum.
Explorer adres satırına örneğin; " hackhell " yazıp direk " ctrl + enter " yapıyosunuz ve "www." ve ".com" u otomatik tamamlattırmış oluyosunuz.Gerçi daha önce girilen siteler adres satırında döküm olarak yer aldığı için belki de pek işe yaramaz ama...belki de herkes biliyodur. ama söylemek istedim yine de... :ter:

Kısayol yalnızca sonu ".com" olan sitelerde uyuglanabiliyor. Keşke diğerleri için de bi çözüm üretilse...

Saygılar!:cool:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2) "google" arama çubuğu bulunmayanlar yada yalnışlıkla silenler üzülmesin. internet adresi yazılan satıra aranacak kelimeyi girip "tab" tuşuna basıp enter'ladığınızda yine google'da arama yapabiliyosunuz...:sigara:

_-_FeTisH_-_

FoRuM FeTisHi
Walla Bilmeyen warmıdır bilmm ama werildimi onuda blmm ama eline sağlık dostum....

Edit:bu arada ilk teşekkürünü benden aldın unutmasssın artık beni....

phrisme

New member
shift+enter bastıgınızda sonu .net uzantıLı siteleri açıyor..
ctrl+shift+enter bastıgınızda sonu .org oLan siteLeri açar..

GreatStraight

New member
fetish' Alıntı:
Walla Bilmeyen warmıdır bilmm ama werildimi onuda blmm ama eline sağlık dostum....

Edit:bu arada ilk teşekkürünü benden aldın unutmasssın artık beni....
Eyw. "fetish" :goz:

phrisme' Alıntı:
shift+enter bastıgınızda sonu .net uzantıLı siteleri açıyor..
ctrl+shift+enter bastıgınızda sonu .org oLan siteLeri açar..
evet. bunları bilmiyordum.:eek: güzel güzel. teşekkür "phrisme"

HTML