İş İlanı!

pudu11

New member
Genel Nitelikler:

• Üniversitelerin Bilgisayar/Elektronik/Elektrik Mühendisliği ya da ilgili bölümlerinden mezun,

• Erkek adaylar için askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecilli,

• En az 4 yıl sektör deneyimi olan,

• İyi derecede İngilizce bilen,

• Microsoft Server 2000/2003, Active Directory,DNS,DHCP, Microsoft Exchange Server 2003/2007, ISA Server 2004/2006, SMS Server 2003, MOM Server 2005, Share Point Portal Server 2003/2007, Project Server 2007, IIS 5.0/6.0 Konularında teknik bilgili ve tecrübe sahibi,

• Temel seviyede SQL server 2000/2005 ve Oracle bilgisi olan,

• Tercihen MCSE sertifikası sahibi,

• Windows işletim sistemleri ( Windows 9x,2000,XP,VISTA ) ve Office 2003/2007 uygulamaları
konusunda bilgi sahibi, MS Visio kullanabilen,

• Veri yedekleme ve geri dönüş politikaları yapabilme, Acronis, HP Data Protector, CA Brightstor
yedekleme sistemleri konularında tecrübeli ve yönetimini yapabilecek,

• Antivirus Sistemleri konusunda bilgi sahibi,

• Sistem ve Network Yönetimi konularında tecrübeli, Network iletişim protokollerine hakim

• Server Donanım ve Raid sistemleri konularına yabancı olmayan,

• LAN, WAN teknolojileri konusunda bilgi sahibi,

• Cisco PIX, Cisco ASA, CISCO VPN, Cisco Switch, 3Com Switch yönetimi konularında tecrübeli

• LINUX ve/ya UNIX tabanlı sistemlerde admin seviyesinde çalışmış ya da desteğini vermiş olmak

• SQL, Oracle ve/ya IBM DB2 veritabanlarında DBA seviyesinde çalışmış olmak

:saskin:biggrin:durdurun:biggrin:biggrin :saskin

Bu adamı görürsenin nolur banada haber verin!!!

Not:Kariyer.net de bir firmanın vermiş olduğu iş ilanıdır.

syn-dbn

New member
adam bu kadar bilgisi olan adam bu iş verenin yanında ne işi var adam hackher olur ayda 2 kredi kartı halleder ondan fazla kazanır :):):):)

zoece

New member
:D:D Ben bu tür iş ilanlarını çok okumuştum zamanında özellkle hürriyet gazetesinin buna benzer bi ilanı vardı kendi bünyesinden çalstmak üzere, fakat aldıgı adam bizim binada oturan ilkokul mezunu bi elektronikçydi :D

VoyVoy

FoRuM MüHeNDiSi
bu kadar özelliği olan adam iş ilanıyla bulunmaz :)

had ibuldun diyelim vereceğin parayla 20 eleman çalıştırırsın :)

HTML