İŞte Norton Rezaletİ

rıdvanho

New member
norton anti-virüs çin sürümü için güncellenmesi 1000den fazla bilgisayarın cokmesıne neden oldu zaten KAPERSKY BİR NUMARAYDI BUNUN UZERINE HALA NORTON VEYA BASKA PRO KULLANANLAR ARTIK KASPERE GECERLER

KAYNAK=http://www.techno-labs.com/content_screen.asp?YID=1024

oertac

New member
noduncan' Alıntı:
Norton rezaleti dogruda. kaspersky yerine nod32 kullansan daha iyi.
Arkadasima katiliyorum! Nod32 her derde deva on numara bi antivirus cozumu. En büyük avantajlari sistem kaynaklarini gereksiz zorlamamasi, kusursuz guncelleme...ve daha niceleri...Hackhell'den dostlar sagolsun paylasdilar nod32'yi bizlerle.

Pax_deorum

cursum perficio
o halde neymiş norton kullanmayalım kullananları uyaralım bir ara ben de o hataya düştüm kaldıramadım mereti araya bir format girdide kurtuldum

-MaTaDoR-

New member
sizlere katılıyorum norton bilgisayarıda olduruyor diğerlerine gore hem kaldırıken sorun yaratıyor ben norton yuzunden 17 bilgisayara format atrmak zorunda kaldım
simdi kaspersky kullanuyorum nod32 i de denedim ama sevmedim:)

Hawkeye

New member
norton cok büyük bir firma bu kadar karalamayın hanginiz orjinalini kullandınızda bu kadar dert yanıyorsunuz nortonu kaldıramadım diye yalan söyler. nortonu kaldırmak için özel norton removal yapmıs yarım mg lık dosyasını nortonun kendi sitesinden yüklersiniz 1 dk pc nizde hiçbirşey bırakmaz.

AIRDEVIL

New member
Hawkeye' Alıntı:
norton cok büyük bir firma bu kadar karalamayın hanginiz orjinalini kullandınızda bu kadar dert yanıyorsunuz nortonu kaldıramadım diye yalan söyler. nortonu kaldırmak için özel norton removal yapmıs yarım mg lık dosyasını nortonun kendi sitesinden yüklersiniz 1 dk pc nizde hiçbirşey bırakmaz.

Orjinalini Kullandım hikaye sadece şüpheleniyor her şeyden o kadar başka bişey değil şüphe duyup bir çok dosyayı açmıyor özellikle video mp3 gibi şeyleri almıyor açmıyor hatta msn ve explorerı nedense bazen açtırmıyor bende en sonun kaldırmak için çabaladım ama o kadar saçma bişeyki kaldırmak için birde program yüklüyorsun ne anladım ben böyle korumadan bunlarla kalsa iyi bide boş yere bişey yapıyomuş gibi kastırıyor bilgisyarı Nod 32 tek geçerim birde ayarlarını yaptınmı tam 1 numara

ali-ze

New member
beş para etmez norton üstelik lisanslı kullanıyordum hergün açılış sayfamı değiştiriliyor nortonun haberi bile olmuyordu . hemen def edip kaspeksye geçtimde kurtuldum

HTML