İŞte En GÜzel Spor Fikralari...

hakkı21

New member
ARİF VE BÜLENT...:goz:
6-0 biten galatasaray fenerbahçe maçından sonra gs li arif tanınmamak için yaşlı bir adam kılığına girer ve bır cafe ye gider. Cafe de yanına yaşlı bır bayan yanaşır ve : -"naber Arif" der.

Bunun uzerıne arif delirir nasıl tanıdı bu kadın beni diye düşünüp durur. Ertesi gün yine aynı cafede aynı kadın yanaşır arifin yanına yine -"naber arif" der.

3.gün arif cok değişik bır kılıkta gider cafeye ve yine aynı kadın yanaşır ve yine -"naber arif" der. Arif dayanamayıp sorar nerden tanıyosun beni diye.
Yaşlı teyze : -"olum ben bülent len" der
BERBER...:vur
Galatasaray'linin biri berberde sacini kestiriyormus.
Berberin durduk yerde "Ilk gittigin maci animsiyor musun?" diye soracagi tutmus: "Evet, ne olacak?" demis bizimki sinirli sinirli. - Hangi macti?
- Bir Fenerbahçe maciydi.
- Kadikoyde mi?
- Evet, oradaydi."
Aradan bir-iki dakika gecmis. Berber yeniden sormus:
- Hangi macti demistin?
- Fenerbahçe maci.
- Nerede nerede?
- Kadikoy dedik ya!!
Bir-iki dakika sonra yine ayni hikaye:
- Demek hayatta gittigin ilk mac bir Galatasaray - Fenerbahçe maciydi ha?.
Bizimki sinirlenerek :
- Evet be, Fener maci dedik ya !...
Berber birkac dakika sonra ayni konuyu bir daha acmaya kalkisinca bizimki isyan etmis:
-Kardesim, ilk gittigim macin Fener maci oldugunu
elli kere soyledim. Niye yeniden yeniden soruyorsun?
Berber aciklamis :
- Fener deyince saclarin diken diken oluyor da, daha rahat kesiyorum :))
HAKEMLER BİZDE...:clap
Bir devrin tüm as ve klas futbolcuları cennette buluşmuş. Cennetin baş meleği de futbol meraklısıymış. Şeytanı çağırtmış: -"Cennetle cehennem arasında bir maç düzenleyelim ne dersin?" -"Boşuna oynamayalım, biz kazanırız", demiş şeytan. -"Olur mu en iyi futbolcular bizde, ne kadar da kötü futbolcu varsa sizde..." Şeytan şeytanca gülümsemiş: -"Ama bütün hakemler de bizde..."
KALECİ...:victory
ir yangında evin çatısında mahsur kalmş bir anne ve kucağında kundaklı bir bebeği... Asağıdakiler anneye, gerilmiş olan brandaya önce çocuğu sonra da kendisini atmasını öneriyorlar, fakat o kabul etmiyor, ne yaptılarsa kabul etmiyor. Alevler onlara ulaşmak üzere.... Bu sırada onları seyretmekte olan Temel, barıkatları asarak binanın dibine kadar gelir ve kadına seslenir:

-Abla korkma, at bebeği..bana. Ben Sürmene Spor' un kalecisiyim...

Kadın Temel' e inanır ve bebeği Temel' e doğru atar..Temel, nefis bir hareketle bebeği yere düşmeden yakalar, ayaga kalkar, iki kere yerde zıplattıktan sonra degajını yapar..
YAZIK BE FENERLİ YE...:durdurun
bir gün üç fanatik bjk li fb li gs li
arabistan sokaklarında içkili
dolaşırken yakalanmışlar ve arabistanda içki içmek suç oldugu için idam kararı çıkmış ama arabistanın başbakanın doğum günü olduğu için bunlar afedilmiş cezaları kırbaşa cevrilmiş ilk beşiktaaşlı gelmiş demişler bir istegin varmi var demiş uyanıkya demiş sırtıma yastık koyun kırbaş vururken tamam demişler bir vurmuşlar iki vurmuşlar onuncuda bjk li baygın düşmüş sıra fenerliye gelmiş sen ne istiyon demişler oda iki yastık koyun demiş tamam demişler bir iki derken oda onuncuda baygın düşmüş sıra gs liye gelmiş ilk önce başbakanımın dogumgününü kutlarım diye söz almiş ve benim bir degil iki istegim var demiş tamam demişler ilk önce on tane kırbaş yirmi tane olsun demiş herkes şaşırmış sonra ikinci isteyimde sırtıma fenerliyi koyun demiş:aşk

EMEĞE SAYGI LÜTFEN TEŞŞEKÜR EDİN

TeŞŞekÜre Gore Devami Gelecektİr...

HTML