İŞte Bİr Erkegİn Elİnden Sevgİlİsİne Yazilan Son Mektup ...gerİ DÖn

saribacak

New member
UMUDA YOLCULUK BİR AŞK HİKAYESİ…..

Bir aşk hikayesi anlatacağım içinde yaşanırken mutluluk, umut, aşk, sevgi, özlem saygı ve sonunda gözyaşları olan …

Yıl 2003 Mayıs ayının sonu bir öğlen vakti gerçekten sevmenin, sevilmenin ne demek olduğunu bilmeyen iki genç karşı karşıya ... hala dün gibi hatırlıyorum karşımda zarif , kırılgan , gözleri hayat dolu ve sesinde heyecan dan ürkek bir titreme yani '' SEN '' karşımdaydın . Eve dönüşümü hatırlıyorum içimde bir heyecan bir umut bir kıpırtı hayatım da tatmadığım bir his , coşmak hatta saatlerce koşmak istemiştim . Sonrasında sana attığım o mesajları hatırlıyorum hattınızı kadriye ile değiştirmiştiniz…Arkadaşlığımı kabul etmenden sonraki buluşmamız, sen ben mesut kadriye unutamam çekingen kişilerin yan yana gelmesi gibi bir şeydi bu , o heyecanı tatmamıştım hiç o güne dek …sonrası bütünüyle bir facia , daha ilk buluşmamızdı bu bizim ben çok güzel günler geçireceğimizi düşünürken tam bir hayal kırıklığı her gece seni düşünen seninle birlikte olmak isteyen biri ve karşısında üniversite kapısında bir genç kız …ve kazanan ne yazık ki üniversite oldu…büyük bir coşkuyla gittiğim ikinci buluşmamızda ayrılıktan söz ediliyordu ve nedeni belli idi…okuma hayali , ne diyeceğimi bilemeden ağlamaklı gözlerle ayrıldım yanından , anlamalıydım sabah seninle buluşmadan önce ayrılık şarkısı çalıyordu televizyonda “ÜZÜLME” diyordu Ferda Anıl YARKIN ama içimde bir sevinçle , heyecanla gitmiştim . Eve geldiğimde üzgündüm ama umudumu kırmadım kolay olmayacaktı belki en azından bir umut derken yine o şarkı sanki biri bana sesleniyordu senin benden ayrılmak istediğini anlatmaya çalışıyordu…

Çok anlamsız gelmişti bu bana çok üzmüştü ama yinede bir şey diyemedim çünkü ilk kez ayrılıyordum sevdiğim kişiden zamanla unuturum dedim olmadı olamazdı unutamazdım seni aynı şimdi olduğu gibi …hatırlıyor musun bilmiyorum seni aradığım zaman seninle olmak için çıldıran , özlem dolu , hayat dolu bir gencin sesi değil miydi ...??? haykırıyordum seni nasıl sevdiğimi bilsinler istiyordum ..çünkü SENİ SEVİYORUM ….okul başladı sen okudun ben sensizliğin verdiği yükü taşımaya çalıştım özlemle , hasretle geçen günler sonunda , yine bir sınav bekliyordu bizi ayrılık vakti gelmişti çanlar çalıyordu çok acı çok zordu ayrılmak , kopmak çünkü hayatımda sana verdiğim değeri kimseye vermedim veremem de GAMZELİM...

Askerlik gelmiş çatmıştı nasıl senden ayrılacaktım nasıl kopacaktım bilmiyordum ama vatani görev mecburdu...gitmeliydim sana daha erken kavuşmak ve geleceğimizi, hayallerimizi , bizi yaşamak için bu gerekliydi…

Gittim sensizlik bir kara bulut gibi çöktü üstüme bitmek bilmeyen günler aylar olsada sonunda sen vardın sevdiğim ...sensiz olmak beklide dünyanın sonu değildi ama nefes almak bile ağır geliyordu sensiz... yapamadım aynı şimdi yapamadığım gibi seninle cennet olan dünyam sensiz bir cehennem gibiydi …askerlik bitsin seninle olayım diye günlerce gecelerce dua ettim …. sonuçta bitmişti askerlik ..Hani İnegöl e gelmiştim ye seni görmeye ömrümün en uzun yolu en soğuk en bitmek tükenmek bilmeyen yoluydu sana koşuyordum delice, ama şimdi yine aldığım nefes ağır geliyor sensizim, BİRİCİĞİM sen söyle hayatıma kimi alayım kim senin yaşattıklarını yaşatabilir kim bu senin olan kalbe hayat verebilir ben söyleyeyim hiç ama hiç KİMSE….unutamıyorum unutmuyorum unutmayacağım çünkü her zaman aklımdasın yaşamak gibi bir mecburiyetim var sen var oldukça… bitmek bilmeyen kavgalar tartışmalar girdi hayatımıza bir fındık kabuğunu doldurmayan sebepler ile kavga ettik darıldık küstük yıprattık birbirimizi İNCİ TANEM…ama hepsi yersizdi neden kavga ediyorduk tartışıyorduk, zamanla alıştık bu duruma çünkü hayatta acı olmasa tatlı olur muydu , seninle acıyı da yaşadım tatlıyı da SENİ SEVİYORUM ve İSTİYORUM delice….hala…

GAMZELİM lütfen biraz düşün hak vermeye çalış neden gereksiz yere yıprattık sevgimizi darıldık ayrıldık bir düşün lütfen…sen bana ayrı iken bir mektup yazmıştın hatırlıyor musun şimdide ben yazıyorum çünkü sen bana onu yazdığında ağlamıştım gerçekten hayatıma ne kadar önem verdiğini anlamıştım beni benden fazla seveni bulduğuma inanmıştım şimdi sende inan sensiz olamayacağıma…sana bir yudum sevgi değil bir hayat boyu mutluluk vermek istiyorum sadece oturup konuşmamız yeter biliyorum …lütfen bir kere daha düşün sana hiçbir kırgınlığım yok… 3 ay oldu biliyor musun geçmek bilmeyen bir 3 ay 90 gün 2160 saat ve halada zaman akıp gidiyor , mutluluk bizim elimizde yakalamıştık kaybetmeyelim…

Sensiz geçen zaman boyunca her gün her an seni düşündüm seni anladım seni yaşadım seni özledim GAMZELİM ...Yaşattıklarım seni üzdü biliyorum haklısın belki de ama en azından bir kere daha düşünebilirsin demekten de kendimi alamıyorum 5 senelik aşk bir anda bitmez bitemez , bizimki bir heves değildi…bu zor sınavı birlikte geçebiliriz eğer sende benim kadar istersen... şimdi ne yapıyorum diye merak edersen içimde bir UMUT seni bekliyorum , kendimi kaybettim yaşamanın ne kadar zor olduğunu öğrendim sensiz ayrıca şunu da kesin bir dille söylemek isterim sadece sevgi tuzsuz bir çorba gibidir : çorbaya sevgi verirsin onun tuzu da saygıdır …saygı duyulmamış bir aşk bitmeye mahkumdur ...Şimdi seni gerçekten çok iyi anlıyorum ve seninle olmak için her şeyi yapmaya da hazırım hatalarım oldu yanlışlıklarım da : bedelini sensizlikle ödedim ödüyorum çok ağır bir ders oldu ama bunların hepsini unutmaya ve gerçekten düşüncelerindeki eş olmaya hazırım yalnız seni istiyorum…

Seni sadece sen olduğun için kocaman bir yürekle, çıkarsız seven o adam olarak kalacağım. Yaptığı sakarlıklar karşısında gülmemek için kendini zor tuttuğun o adam, seni kırdığını hissettiğinde kendi bin parçaya bölünen, sana bakarken içi titreyen, gözlerinin içi gülen, yüzünde belirmesine sebep olduğunu gördüğü her bir tebessümden çılgınca zevk alan o sevgi dolu yürek, fedakar, güçlü ve bir o kadar da hırçın o adam olarak kalacağım. Dinle bak ; Seni kendi gibi seven, kendinden bile çok düşünen o adam yazıyor şimdi. Sarılmak istediği anda tepe taklak yuvarladığın, aşkını yalnızca yanındayken hissettiğin, yokluğunda yalnızlığa değiştiğin o adam, her şeyi boş verip adını acımasızca huzursuzluk koyduğun o adam yazıyor. Yaşlı gözlere hapsedip veda ettiğin o adam yazıyor şimdi. Hadi okudukça gurur duy hırçın, ipe sapa gelmez, dizginleyemediğim sözlerimden. Aynanın karşısına geçim gülümse hadi, hadi alkışla kendini gamzelim. Tebrikler küçük sevgilim, tebrikler sana büyük aşkım... Şimdi daha koşar adımlarla kaç kendinden, ben gidiyorum. Seni seve seve gidiyorum, içim yana yana gidiyorum. Huzurun adı bensizlikse eğer; senin için başımın tacı ederim ayrılığı, kul köle olurum yokluğuna. Ama değilse ; üvey aşklar canını yakmadan GEL, başka eller tenine deymeden GEL, ben benden gitmeden GEL, ben senden geçme den GEL... GEL...

Belki açmadan yırtıp atacaksın belki de göz yaşlarını tutamayıp ağlayacaksın benim gibi son bir kez konuşalım istiyorum SENİNDE BENİ SEVDİĞİNİ VE UNUTAMAYACAĞINI BİLİYORUM SEVGİMİZ İÇİN MÜCADELE EDELİM… O yılların ve anıların bizi rahat bırakmayacağını ikimizde biliyoruz.….SENİ SEVİYORUM gamzelim …Unutmamı isteme unutamam senden bir şans istiyorum BİZİM İÇİN bu sınavı da seninle geçsek ve bir daha asla ayrılmamak adına bir şans… hakkımız yok , yaşanacak mutlulukları yok sayıp silip atmaya…

09.06.2008

coolscorpy

New member
lütfen,sevdigini kendi haline bırak.eger bir gün geri dönerse senindir.dönmezsede hiç bir zaman senin olmamıştır!...Unutma..!Sevgi ısmarlanmaz apansız,ve yalın sadece yaşanır...

bende ayrılığın 21. gününü yaşıyorum
anlıyorum seni.
üzülücez ama mutlaka birgün biticek....

yüreğine sağlık kardeşim

saribacak

New member
lütfen,sevdigini kendi haline bırak.eger bir gün geri dönerse senindir.dönmezsede hiç bir zaman senin olmamıştır!...Unutma..!Sevgi ısmarlanmaz apansız,ve yalın sadece yaşanır...

bende ayrılığın 21. gününü yaşıyorum
anlıyorum seni.
üzülücez ama mutlaka birgün biticek....

yüreğine sağlık kardeşim
tşk ederim kardeşim

HTML