RoCk'nCoke

New member
slm benm önceki nickim gizemli_rock idi.ve ben bu nick ile hackhellde devam etmek istiyorum.kullanıcı adım devam edior ama ben uzun bi zamandr bu nickle giremiorm.lütfen bu mesaja mail adresimi yazp o adesime yollayabilirsenz sevinrm.2005 te üye olmştm
sanırsam vebi kaçd defa banlanmıştm.1 yıldan fazla giremiorm.lütfen yardımcı oln.mail adresmden ben aktifleştirim.bekliorm.teşekkürler

VolkaN

Altın Üye
özel mesajla halledilirdi sanki bu ama yeterli mesajında yok:D

RoCk'nCoke

New member
uzun laf abisi.fatu vardı birzamanlr onla arayı bozmuştm.modlardanda biri vardı.birbirlerine torpil geçp mod yapmışlardı birini arkadaşları die.bişide bildii yoktu onun.şimdi baya üst olmuştur.ben gizemli_rock kullanıcı profilimi tekrar istiorm.hızlı üye olark kalmıştm.daha öncede istedm bi kaç defa cevp veren olmadı hiç.geri istiorm arkadş mailime atsınlar açsınlar hesabımı o kadr.mailime atın ben alırım.lütfenn

RoCk'nCoke

New member
ne diosunuz ya clon muş
one bee
ben kullanıcı adımı ve profilimi geri istiorm.nasl isteyecktm ya arkadaşlar

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Bence bööle gayet hoşsun
kim kime torpil geçip mod yapmış onu anlamadım ama şuanki nickinin sağlığı açısından bence böyle devam et ;=)

RoCk'nCoke

New member
ya kimn olduunu boşvern.2006 da idi.ben eski nickimi istiorm.ama giremiorm.yardımcı olack kimse yokmu burda bana
yardımcı olacağınıza nikinin sağlığı diyorsun
bu mu anlayış yardımcılık.ben eski nikimi istiyorum.

HTML