üstadlar lütfen acillllll

tibes13

New member
arkadaşlar acil yardım bana bir hata mesajı geliyo system message diye sarı bir uyarı mesajı gibi ama antivirüs programı virüs alarmı veriyor.ne olur yardım hata bir internet sitesine yönlendiriyo sonra bişeyler yüklüyo iptal ettim ama yardımcı olursanız sevinirim üstadlar lütfen acilll

мя.кLєx

ву.נαgℓєя
arkadasım virüs programını daha iyi bişey yaparsan kaspersky gibi sanırım ortadan kalkıcaktır

1001Design

330i ///M3 Design
Caps/Ekran Görüntüsü Eklersen Yardimci Olmaya Calisiriz Arkadasim

goldtrail

New member
galiba sex sitelerinde dolaşırken çarpıldın..sana tavsiye eğer kotalı internet kullanıyosan virüsü silene kadar kabloyu çıkar..yoksa faturayı görünce düşüp bayılırsın..nod32 bir işe yaramas..internet sitem ayarları değiştirmiş kendi moden sunucusunu yerlestirmiş..internet bağlantı ayarlarına bakarsan başka bir server tanımladığını göreceksin..ad-aware ri kur..tarattır ve sil..sonra kaspersky ı da kurup aynı işlemi yap..ama iş bitene kadar internet kablosunu çıkar :)

tibes13

New member
::::

arkadaşlar çok teşekkürler tamam dediklerinizi aynen uyguladım işe yarıyor ama tekrar hata vermeye başladı ben sildikçe geliyor bilgisayarı kapatıp açtımmı tekrar geri geliyor özelv bir ıp adresi kullandırıyor ben kendi ıp mi kullanamıyorum.siliyorum geri geliyor ama bilgisayarı güvenli modda açıp run.dll dosyasına erişimi engelledim sistem düzeldi ama erişimi açınca tekrar hata verdi bu seferde run.dll dosyasını sildi dün gece format bile attım kurtulmak için ama yine giriyor.
:vur

tibes13

New member
eyvallah arkadaşlar çok teşekkür ederim valla ne yalan söyleyeyim sizler olmasazsaydınız ben ne yapacağımı bilemezdim.ama arkadaşlar dün gece format attım tekrar yükledikten sonra nasıl girdi bu virüs onu anlamış değilim.

HTML