üniversitede Ikinci öğretim Okumak!

eflani07

New member
Ewet anlasildigi uzere bende bir i.ö ogrencisiyim.
Ama bi kac sey daha ekliyim; rahatlik, bolca uyku, tembelligin kana islemesi, vampir moduna gecmek, gunduzun nimetlerinden faydalanamama, arkadaslarla bitmek bilmeyen ve tadina doyulamayan gece sohbetleri, memlekete gonul rahatligiyla gidebilmek ..
(yani sabah okulu olan adam bi gun once donmek zorundadir ama i.ö ole deildir)
Her yonden rahatsiniz ooooooohhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!

Peki ya sizce ikinci öğretim okumanın avantajları ve dezavantajları nelerdir ?

YORUMSUZ GEÇMİYELİM LÜTFEN?

iSpiK

Kadim Dost
süper rahat bence... ben 1. ögretimim.. sırf kız görmek we bazı tanıdıgımız kızlarLa konusmak ıcın 2. ögretimi bile beklioz :D

vapi27

New member
eğer uymayı çok seven biriysen ve ikinci öğretim okuyosan öğleye kadar yatarsın

Cakiin

New member
walla avatajları çok
1-)geceleri konuşuyon , hemde sabahlara kadar
2-)birinci ögretimlerden soruları ve cevapları alırlar ve sınıf geçme daha kolay olur...Genelde bizim orda soruları hem aynı sorarlarda
3-)walla bu benim düşüncem 2. ögretimler daha fazla harç yatırdıkları için galiba pek fazla derslerden kalmıyolar..yani okulları pek uzamıyo....
4-)2 ögretim kızlar daha bi güzel oluyooo (ehu ehu)
5-)uyumayı sevenler için bire bir...
walla saya saya bitiremicem...güzel yani

Cakiin

New member
dj_aligator' Alıntı:
dez avantajlarıda var tabi para yonunden daha fazla oduyorsun dogrumu??:)
walla biladerim o dogruda
ama birinci ögretimlerden daha erken bitiriyolar
ben 2 yıllık bil prg cılık bitirdim uzadı gerçi ama neyse...
ama hiç 2 ögretmlerden uzatan görmedim uzatsa bile 1 dönem...:)

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
bende birinci ogretimim ama bitirdim orti valla ama kolay olmadı tabi gecmek icin taa

mudurle konusöaya gittim iki dersim kaldıgı icin

ava_orion

New member
Krdsm walla ben de ikinci öğretimim süper oluyo benim gibi uykuyu seven biri için. Eger sabah erkenden kalkarsam metabolizmam bozuluyor. Hele ilkbaharda normal öğretimler gibi gün ışıgında dersimiz bitiyor. Tek dezavantajı harclar iste, kötü oluyo walla o kadar para verirken, bi de sabahın o güzelliğini göremiyorum o kadar yoksa bi sikayetim yok ikinci ögretimden....

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
orti benim hem işim vardı hem okul.sabahın 5 inde kalkıp işe gidiyordum saat 8 de gelip okula gidiyordum ya ben ne yapsaydım ama bitti sukurler olsun.

HTML