öss Puan Kırılması Acil Yardım

turkcu_123

New member
Arkadaşlar Konuyu Doğru Yere Mi Acıyorum Bilmiyorum Ama Buranın Uygun Olduğunu Düşündüm. Arkadaşlar Benim Kız Kardeşim Bu Sene öss Yi Kazandı Fakat Lisede Iki Tane Alttan Dersi Vardı Ve şimdi Diplomayı Alamıyor Ve Dolayısıyla üniv. Kayıdı Gerçekleşmeyecek.. Kardeşim Tercih Yaptı Ve Mae Muhasebe Bölümünü Kazandı Ama Kayıt Yaptıramıyoruz. ösym Nin Seneye Puanını Kırmaması Için Nasıl Bir Yol Izlemeliyiz. Kılavuzda ösym Ye Bildirmeniz Gerekir Diyor Ama Nasıl Ne şekilde Nasıl Bir Dilekçeyle Bildireceğiz.. Lütfen Arkadaşlar Yardımlarınızı Bekliyoruz Tek Umudum Sizsiniz Kime Sorsam Bilmiyor Size Zahmet Hep Beraber Bir Araştıralım

PasHasan22

New member
Arkadasim Lise Diplomasi alamadiği halde öss'ye girmesi zaten yanlıstır.Onu geç birde tercih yapmasi cok cok yanlıs...Onun için 0,3 ile carpilacak puan'i cok üzgünüm ki...bunun bi yolu yok.

emertcan

New member
bir çok okul yönetimi bu tarz durumlarda dersleri hallediyordu.halletmese bile tek ders sınavları vardı araştırmanızda yarar var ama ;biraz geç kalmışsınız.

»» dαкi ««

PsychostyLa
ßizim hoca siz kazanın ßen sizi qeçircem demi$ti ve öLe de yaptı.. ßence müdür Le ßi konu$un qeçirsin yoksa seneye üni.ye qirmesi imkansız oLur..

ozkanambar

New member
benım bulundugum sehırde alttan dersı bulunanların oss kazanması durumunda lıse derslerı kurtarıyormus ole bısey duydum ıyıce bır arastırın okulu fln yanı?

HTML