öneri

fakethesystem

New member
imzalar kaldırıldı ve böylesi daha iyi oldu bir de 'paylaşımın için teşekkürler', 'sağol dostum', 'emeğine sağlık'... vb. yazıların yazılması yasaklansın ve moderatörler bu tür cevapları silsinler bunların forumda bir kirliliğe neden olduğunu düşünüyorum biz herhangi bir konuda yazılmış faydalı bilgiler ve cevaplar ararken sayfalar dolusu 'paylaşımın için teşekkürler', 'sağol dostum', 'emeğine sağlık'... vb. gibi şeylerle karşılaşıyoruz bu tip yazılar yazılacağına teşekkür butonuna bi defa basılsın daha güzel olur.

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
fakethesystem' Alıntı:
imzalar kaldırıldı ve böylesi daha iyi oldu bir de 'paylaşımın için teşekkürler', 'sağol dostum', 'emeğine sağlık'... vb. yazıların yazılması yasaklansın ve moderatörler bu tür cevapları silsinler bunların forumda bir kirliliğe neden olduğunu düşünüyorum biz herhangi bir konuda yazılmış faydalı bilgiler ve cevaplar ararken sayfalar dolusu 'paylaşımın için teşekkürler', 'sağol dostum', 'emeğine sağlık'... vb. gibi şeylerle karşılaşıyoruz bu tip yazılar yazılacağına teşekkür butonuna bi defa basılsın daha güzel olur.
40 bin üye bu şekilde mesaj yazmış tabii ki yanlış ama elden bişey gelmiyor diyeyim
bende çok rahatsızım eline sağlık kanka,orti güzel olmuş,babacan süpersin,off şuna bak bea,ellerin klavyen dert görmesin gibi gereksiz mesajlarla forumun kirletilmesinden :mad:

oNuR!

Banned
kendi düşüncemi söliim bence öyle mesajların bi zararı yok! neden yazılmasınki sonuçta emeğin hakkını vermek lazım.. yada tamam onları kaldırdılar ozaman sohbette etmeyelim forumda, yani en azından birbirimizi tanıoz neden böle bişeyi kaldırsınlarki??:eek:

fakethesystem

New member
CaKıR_X' Alıntı:
evet gereksiz cevap yazılması iyi değil bunun için teşekkür butonunu koyuldu ama bir de şu var konuya yazılan mesajlar başlığı güncelliyor ve yeni mesajların arasında görünmesini sağlıyor. bu da bir artı sayılır konu açan arkadaşlar için.

bu arada bu konu daha önce bir çok kez konuşuldu :)

tamam güncellendiği doğru ama faydasız bir bilgi!('sağol dostum'vb bunun neresi bilgiyse). bu şekilde güncelleniyor forumda zaten arama düğmesi var bi konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen biri buradan arama yapabilir

yamakası

New member
oNuR!' Alıntı:
kendi düşüncemi söliim bence öyle mesajların bi zararı yok! neden yazılmasınki sonuçta emeğin hakkını vermek lazım.. yada tamam onları kaldırdılar ozaman sohbette etmeyelim forumda, yani en azından birbirimizi tanıoz neden böle bişeyi kaldırsınlarki??:eek:

o hitapların bile bi ayrıcalıgı var

neden mi nasıl ki bir şarkıcıyı bir emektarı işte arabeskin kralı baba veya imparator diye adlandıran bir milletimiz var bencebunlarında zararının olmaması lazım bize özgü hitap olarak görelim!.... en azından içten söylenen sözler!....

oNuR!

Banned
yaMaKaSi' Alıntı:

neden mi nasıl ki bir şarkıcıyı bir emektarı işte arabeskin kralı baba veya imparator diye adlandıran bir milletimiz var bencebunlarında zararının olmaması lazım bize özgü hitap olarak görelim!.... en azından içten söylenen sözler!....
eyvallah yaMaKaSi saol dostum..
bende diodumki "lem şimdi kimse bana katılmaz boşu boşuna haksız duruma düşerim keşke yazmasaydım" :D

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
yaMaKaSi' Alıntı:

iyide bu gereksiz mesaj yazma olayı en çok nerde yaşanıyor tartışmasız>> ADULT :)

ADULTa edilen teşekkürlerin içtenliğinden şüpheliyim :)

oNuR!

Banned
FLeTCh®' Alıntı:
iyide bu gereksiz mesaj yazma olayı en çok nerde yaşanıyor tartışmasız>> ADULT :)

ADULTa edilen teşekkürlerin içtenliğinden şüpheliyim :)
hehehe doğru valla yaw :)
adam böle teşekkür ediodur bak içten :sigara:

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
Paylaşım için teşkl yada saol.........
diye mesaj atacaksa hıc yazmasın teşk butonunu kullansın.
Zaten o butonun amacı bırazda bu.
Ama ben forumda cok üye gördüm bu şekılde yazılması bıle onları mutlu edıyor.
Bu konuda kımsenın elınden bişi gelmez.

byaBanCı

New member
J@CK@L' Alıntı:
Paylaşım için teşkl yada saol.........
diye mesaj atacaksa hıc yazmasın teşk butonunu kullansın.
Zaten o butonun amacı bırazda bu.
Ama ben forumda cok üye gördüm bu şekılde yazılması bıle onları mutlu edıyor.
Bu konuda kımsenın elınden bişi gelmez.
zaten forumda sömürücü arkadaşlar çoğunlukta adam istediği bilgiyi alıp gidiyor. bi teşşekküre bile tıklamaya tenezzül etmiyor. Hazır iki satır yazı yazanlar varken yazmayın dersek. Bu sefer. Paylaşım yapmanın zevki kalmaz.

+ olarak. foruma ilk katıldığımızda hemen hemen hepimiz yapmıştırız. Mesaj sayımızı yükseltmek için sağol. ellerine sağlık vb . mesajlar atmıştırız. Bunları bir süreç olarak görsek daha iyi olur sanırım.

fakethesystem

New member
CaKıR_X' Alıntı:
Konuyu açan arkadaşı da düşünmek lazım teşekkür kadar oraya yazılan iki satır kelimenin bile yeri başka oluyor. Zaten aradığım dediğin bilgi konunun başında olur. Hemen diğer mesajlarla uğraşmadan . İlk mesajlardan alabilirsin . diğermesajlar zaten yorumdur.

peki sence forumda verilen her bilgi eksiksiz mi bazı cevaplar eksik olan bilgileri tamamlıyor dahası bu bir paylaşım yeri şüphesiz ki hepimiz bazı konular da eksiğiz bu eksikleri de verilen cevaplara göre yorumlayıp doğrusunu bulacağız 'sağol dostum' vb şeyler bize hiçbirşey kazandırmadığı gibi zamanımızı da çalıyor (sayfalar dolusu boş laf)​

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
3-4 sayfa boyunca aynı mesajlar var sıkıcı oluyo
yorumda çok önemli tabii yorumsuz tadı çıkmaz ama yorumların %90 ı aynı olunca bi monotonluk seziyo insan açıkçası

Cree ye hak vermemek elde değil aslında adam sömürüp gideğine böyle teşekkür ederime bassın eline sağlık güzel çalışma yazsın bari ona da razıyız :)

deja-vu

New member
CaKıR_X' Alıntı:
zaten forumda sömürücü arkadaşlar çoğunlukta adam istediği bilgiyi alıp gidiyor. bi teşşekküre bile tıklamaya tenezzül etmiyor. Hazır iki satır yazı yazanlar varken yazmayın dersek. Bu sefer. Paylaşım yapmanın zevki kalmaz.

+ olarak. foruma ilk katıldığımızda hemen hemen hepimiz yapmıştırız. Mesaj sayımızı yükseltmek için sağol. ellerine sağlık vb . mesajlar atmıştırız. Bunları bir süreç olarak görsek daha iyi olur sanırım.

ben de bu tür dostum sağol vb. yazıların olmasından yana değilim forumda inanılmaz bir kirliliğe neden oluyor adam o iki satırı gitsin adult bölümüne yazsın veya geyik bölümüne yazsın inanlara fayda sağlayacak yerlerde bu tür gereksiz iki satırların olmaması gerekir

firatay

>>>> ALESTA
Arkadaslar Bundan Su Anlasiliyor Biraz Sağduyulu Olmak Gerekiyor. Birbirine Benzeyen Veya Tekrarlayan Gereksiz Mesaj Atmaktan Sa Tesekkur Butonunu Kullanmamiz Tavsiye Ediliyor. Tabiki Onur Verici Ve Tesvik Edici Mesajlar Da Olacaktir.

alp

New member
Arkadaşlar bu durum ADULT ta yaşanıyor kalan bölümlerde ise nadiren. ADULT ta ne gibi bir bilgi tamamlayıcı mesaj olacağını veya ne gibi bir bilgi edinmek istediğiniz anlamış değilim.??? Bence mesaj sayısını artırmaya güzel bir örnek olmuş bu topic. Üstelikte "orana burana sağlık demeden". Üstelikte ADULT'a paylaşımlarını koyanların bu durumdan çok da fazlaca şikayetçi olduklarını sanmıyorum. Birşeyler eklediği zaman iyi kötü bir yorum yapılmış olsun istiyor arkadaşlar bence ne sakıncası var ne kirliliğe yol açıyor. (ADULT ile sınırlı kalmak kaydıyla )

fakethesystem

New member
alp' Alıntı:
Arkadaşlar bu durum ADULT ta yaşanıyor kalan bölümlerde ise nadiren. ADULT ta ne gibi bir bilgi tamamlayıcı mesaj olacağını veya ne gibi bir bilgi edinmek istediğiniz anlamış değilim.??? Bence mesaj sayısını artırmaya güzel bir örnek olmuş bu topic. Üstelikte "orana burana sağlık demeden". Üstelikte ADULT'a paylaşımlarını koyanların bu durumdan çok da fazlaca şikayetçi olduklarını sanmıyorum. Birşeyler eklediği zaman iyi kötü bir yorum yapılmış olsun istiyor arkadaşlar bence ne sakıncası var ne kirliliğe yol açıyor. (ADULT ile sınırlı kalmak kaydıyla )
adultta zaten bilgi falan yok oraya bu tür şeyler yazılabilir ama diğer bölümlerde bunun yapılmaması gerekir​

HTML