öneri

spy1759

New member
Merhaba arkadaşlar benim önerim sizlere herkezin kendi pc sinde sürekli kullandığı ve mutlaka bulunmasını düşündüğü olmazsa olmaz proğramları ve kısaca ne işe yaradıklarını yazacağın bir başlık açılırsa forumda benim gibi acemi üyeler fazlasıyla yararlanabilir ve artı olarak "lütfen yardım , acil yardım" gibi hoş olmayan ve gereksiz başlıklardan forumda kurtulmuş olur diye düşünüyorum.Lütfen önerimi değerlendirin.:)

örnek ben mutlaka her formattan sonra tekrardan System Mechanic Professional 6 gereksiz dosyaları temizleme ve sistemi onarmak için Proceviri 2.0 ingilizce metinleri anlamak için kasp1.8.180_anti-hacker malum pc yi korumak için ve anti virüs olarak da BitDefender 9 Professional Plus kuruyorum.

yamakası

New member
güzel bir fikir ama zaten bunların hepsini bi arada tek prog. olarak verildi biliyorum ama yoksa bile bende var eklerim..

Partizan

New member
Buna benzer bir basLik daha once aciLmisti dostum.. ProgramLar boLumunde mutLaka vardir.. PC de oLmassa oLmaz deniLen programlardi... OzeLLikle format'tan sonra hemen eLinin altinda oLmasi gerekenLerdi.. Ufak bir arama iLe uLasabiLirsin..

HTML