öneri : Teröre Karşı Birleşelim

SePHiRoTH_

New member
Arkadaşlar. Biliyorsunuz ki dün gece gerçekten insanlık dışı bir saldırının hedefi olduk. 17 kişi ölürken yüzlerce kişi yaralandı. İnsan oğlunun insanlığından şüphe duyacağı bu korkakça, adice ve aşşağılıkça saldırılara karşı herkesi birleşmeye ve tek bir tepki vermeye davet ediyorum. Çünkü bunu yapanların niyetleri bizleri korkutmak. Onlardan korkmadığımızı gösterelim hep birlikte.

Farklı bir ideolojik görüşe sahip olabilirsiniz.

Farklı bir dine veya inanca sahip olabilirsiniz.

Farklı partilere oy vermiş olabilirsiniz.

Ama unutmayın ki hepimiz bir geminin yolcusuyuz ve bu gemi batarsa hepimiz boğulacağız...

İlk önerim herkes avatarlarına TÜRK BAYRAĞI koysun. Bu şekilde aşağılık kahpelere onlardan korkmadığımızı gösteririz...

yonetmen

New member
arkadaşlar ben ist güngörende oturuyorumm güngörende patlama oldu terörist tarafından 38 kişi ölü çokta yaralı var ölü sayısı dahada arta bilir ondan dolayı gezdiğimiz yerlere çok dikkat etmek lazım kalabalıklardan uzak durmak lazımmm

allah belalarını versinn diyeliimm allah sonumuzu hayıra çevirsinnnnn

M_Ce

New member
arkadaşlar ben ist güngörende oturuyorumm güngörende patlama oldu terörist tarafından 38 kişi ölü çokta yaralı var ölü sayısı dahada arta bilir ondan dolayı gezdiğimiz yerlere çok dikkat etmek lazım kalabalıklardan uzak durmak lazımmm
o bombaların patlatılmasının amacı bu zaten arkadaşım millet korksun da pkk terörü istemiyoruz ne istiyorlarsa kabul edelim demeye getiriyorlar o yüzden hiç korkmadan ( hiç korkmadan olmaz tabi biliyorum ) normal hayatımıza devam etmeliyiz.
şehitlere de Allah'tan rahmet diliyorum.

Gєηco

Altın Üye
güzeL ve yerinde bir konu açan arkadaşa tşk ediyorm sonuna kadar katılıyorum.

=SP4WN=

- нєℓℓ кє&#110
Lanet olsun ama böle sanaldan bişeyler yapmakla olmuyor benim düşüncem...

Artık somut bieşyler yapmanın zamanı geldi...

SePHiRoTH_

New member
Evet sanal olaraktan ziyade gerçek olarak birşeyler yapılmalı. Ancak bunu yapacak olan kolluk kuvvetlerimizin bütün yetkileri ellerinden alınmış durumda. Ben evimde 2 tane bayrağı gözlerine sokarcasına astım. Ki benim evim Mustafa Kemal mahallesinde. (1 Mayıs mahallesi diye geçer)

HTML