öncelikle süperbir forum olmuş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erenay_e

New member
arkadaşlar forumda emeği geçen herkese teşekkür ederim gerçekten güzel bir forum olmuş ellerinize emeğinize sağlık ben mod luk istesem diyecektim isteyeceğim obölümü maşallah xfiles ve chamfer kapmış :D herhangi bir bölümde mod yada smod ihtiyacınız olursa ben de elimden geleni yaparım.burayı biraz konu manyağı yapayım ama başta diyeceğim wardoma konu eklemeği bıraktım emeğe saygı duyulmadığı için buradada aynısı olursa burayada konu eklemeyi bırakırım herzaman için emeğe saygı gösterin iyide olsa kötüde olsa.sonuçta harcananzaman vede emek saygı ve teşeşkkürü hak eder.bu eklediğim cümle belki bura ile alakasız olabilir ama olsun sonuçta herkes okur bunu tekrar teşekkürler.

w133

тσ яєαℓιz&#
erenay_e' Alıntı:
arkadaşlar forumda emeği geçen herkese teşekkür ederim gerçekten güzel bir forum olmuş ellerinize emeğinize sağlık ben mod luk istesem diyecektim isteyeceğim obölümü maşallah xfiles ve chamfer kapmış :D herhangi bir bölümde mod yada smod ihtiyacınız olursa ben de elimden geleni yaparım.burayı biraz konu manyağı yapayım ama başta diyeceğim wardoma konu eklemeği bıraktım emeğe saygı duyulmadığı için buradada aynısı olursa burayada konu eklemeyi bırakırım herzaman için emeğe saygı gösterin iyide olsa kötüde olsa.sonuçta harcananzaman vede emek saygı ve teşeşkkürü hak eder.bu eklediğim cümle belki bura ile alakasız olabilir ama olsun sonuçta herkes okur bunu tekrar teşekkürler.
wardomda olsak benden şu cevabı alırdın icraaat :D
ama burası wardom değil :D

react

Admin
Süper Moderatör
İyi hoşgeldin hehe. Biraz dan mod olursun

erenay_e

New member
yok ya modlukta gözüm ihtiyaç olursa diye yazdım ihtiyaç yoksa gerekte yok benim altta yazdığım çümle benim için önemli emek her zaman saygıyı hak eder bunu untmayın bütün modluklar sizin olsun :D

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
hala daha forum oturmadı arkadaslar tamamen bıttıgınde ümid ediyorumkı hakettıgı yere cok kısa bı zamanda ulasacaktır....

chamfer

O Şimdi Asker
heheh sendedemi kurcalıyon eskileri neyse bu konuyu ada kapıyorum

LOCKED...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML